סיפורי הצלחה

Yunido Pack, יפן

חברת Yunido משקיעה בדפוס הדיגיטלי להפקת אריזות גמישות ע"פ דרישה

במשך למעלה מ -24 שנים, חברת Yunido Pack, מיפן מפיקה אריזות גמישות למגוון רחב של תעשיות: מוצרי מזון, כלי כתיבה, מוצרי נייר, שיווק ישיר ותוצרת חקלאית. החברה התבססה על דפוס שקע (gravure) כדי לספק שירותים ללקוחותיה ברחבי האזור, אך כאשר היא זיהתה את הצורך בשוק להדפסה על פי דרישה, היא פנתה לדפוס הדיגיטלי.

האתגר: 
כאשר השתמשנו בדפוס שקע בלבד, פעלנו באופן פסיבי. הדפסנו רק את מה שהתבקשנו להדפיס. כיום, מאז שהתקנו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו, אנו יכולים להציע יותר פתרונות ואנו מנהלים עסק המבוססות על הצעות ללקוח". 
קואיצ'י נאגאמורי, נשיא, Yunido Pack

הפתרון: 
מבחינת תמהיל של נפח הדפסה נמוך ומוצרים באיכות גבוהה, אנו הצלחנו להכפיל את נפחי ההדפסה בהשוואה לדפוס שקע. היכולת להדפיס מספר עבודות שונות על אותו גליל מאפשרת להגדיל את מספר המוצרים, וזהו ללא ספק יתרון גדול". 
אקיהיטו טאקאנו, מנהל טכני, Yunido Pack

התוצאות: 
מבחינת איכות, אנו מקבלים למעשה את אותם הצבעים שבתקן האופסט היפני, ולמעשה קל לנו יותר להפיק את הצבעים שלקוחותינו רוצים". 
אקיהיטו טאקאנו, מנהל טכני, Yunido Pack

שילוב דפוס דיגיטלי עם דפוס שקע
תעשיית הדפוס השתנתה באופן ניכר ביפן במהלך העשור האחרון, שבמהלכו עלתה הדרישה לזמני אספקה מהירים וריצות הדפסה קצרות בעלויות נמוכות. "דברים רבים קורים בענף הדפוס כיום – דרישה לזמני אספקה קצרים ושילוב של מוצר באיכות גבוהה יחד עם מחירים נמוכים. אנו רצינו להתמודד עם דרישות אלה במסגרת מערך הייצור שלנו", מספר קואיצ'י נאגאמורי, נשיא Yunido Pack. 

בשנת 2008, נכנסה Yunido לעידן הדיגיטלי והשקיעה במכונת הדפוס HP Indigo WS4500 Digital Press. בשנת 2014, היא רכשה את מכונת הדפוס החדשנית HP Indigo 20000 Digital Press, במטרה להוסיף כוח הדפסה נוסף, כמו גם את היכולת להדפיס בפורמט רחב על מגוון רחב של חומרי אריזה גמישים.  

מכונת דפוס גמישה וידידותית למשתמש
אקיהיטו טאקאנו, מנהל טכני ב- Yunido Pack מסביר כיצד למרות גודלה של מכונת הדפוסHP Indigo 20000, היא עדיין נוחה לתפעול וטיפול. "מכונת הדפוס עצומה, אבל באופן מפתיע, גם קלה מאוד לתחזוקה. כאדם בעל ניסיון רב במכונת דפוס שקע, אני יכול להעיד שזו מכונה נוחה מאוד לשימוש. אם אתה עוקב אחר התפריטים, תוכל לגלות שיש לה כמה תכונות ויכולת נפלאות. גם הזנת הנייר היא קלה יותר מששיערתי. מכונת הדפוס HP Indigo 20000 היא למעשה קלה יותר לשימוש ממכונת HP Indigo WS4500".  

חברת Yunido יכולה להפיק כעת אריזות גמישות על מגוון חומרים עבור שווקים שונים. המהירות והגמישות שמאפשר הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו מאפשרת לחברה להציע באופן יזום את יכולותיה ללקוחות פוטנציאלים. 

אריזות גמישות באיכות גבוהה על פי דרישה
חברת Yunido מתרשמת ביותר מהמהירות, איכות וגמישות של מכונת הדפוס HP Indigo 20000, כמו גם מנוחות וקלות השימוש והיכולת להדפיס בנפחי הדפסה נמוכים עם יכולות הדפסת מידע משתנה. "בעזרת המידע המשתנה, אנו יכולים להפיק מספר מוצרים בגליל אחד ולעבד אותם ברציפות. הצבע גם עקבי באופן מפתיע. אתה רק צריך להגדיר את הפרמטרים ולקבל איכות בשפע", מסכם טאקאנו. 

לסרטון על ההצלחה של חברת Yunido, לחץ כאן. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו