סיפורי הצלחה

Wihabo, הולנד

לוח השנה לשנת 2016 של Wihabo

Wihabo היא ספקית שירותי הדפסה מהולנד. לוח השנה של החברה לשנת 2015 זכה בשנה שעברה בפרס הראשון בתחרות לוחות השנה של הולנד. לוח השנה לשנת 2016, שיצא במהדורה מוגבלת של 5,000 עותקים, הינו בעל עיצוב ייחודי הודות לתוכנת HP SmatrStream Mosaic . כלי זה מאפשר ליצור מאות, אלפי ואפילו מיליוני עיצובים ממספר מצומם באופן מפתיע של עיצובי בסיס.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לוח השנה הודפס דיגיטלית ב-5,000 עותקים במכונות הדפוסHP Indigo 10000 Digital Press ו- HP Indigo 7600 Digital Press. בנוסף ל- CMYK השתמשו בהדפסה גם בצבעים Light Cyan, Light Magenta, Florescent Pink ושני צבעי PMS. בעמוד של חודש יוני נעשה שימוש בהדפסת רדיד ובחודש נובמבר, העמוד נוקב. לוח השנה כרוך על ידי חוט כסף. 

התוכנה HP SmatrStream Mosaic מבטיחה מוצרים ייחודים, שיוצרים חוויות לקוח בלתי נשכחות. אפקט ה"וואו" של הלקוחות הוא עצום, כשכול אחד מהלוקחות מקבל מוצר ייחודי משלו. 

אין צורך בצבא של מעצבים. אפילו לא צריך הרבה זמן. ברגע שתבניות הבסיס ברשותך, התוכנה מטפלת בכל העיבוד והופך את אותם דפוסי הבסיס באופן אוטומטי למגוון בלתי מוגבל של עיצובים ייחודיים.

התוכנה הינה מחולל תמונה באופן אקראי. היא יוצרת קבצי PDF ייחודיים המבוססים על קובץ תבנית אחד ובנוסף, קבצי PDF וקטורי מקורי אחד או יותר. התוכנה לוקחת קובץ PDF וקטורי כקלט, ולאחר מכן יוצרת מספר רב של וריאציות על הקובץ על-ידי שינויו: שינוי קנה מידה, טרנספוזיציה, וסיבוב - באופן אקראי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו