סיפורי הצלחה

Ultimate Packaging, בריטניה

"אנחנו מפתחים שווקים חדשים לגמרי ומוצרים חדשים לגמרי. אנו עושים דברים בצורה שונה לחלוטין עם הדפוס הדיגיטלי, וזו הסיבה לכך שהקמנו את Ultimate Digital כיישות נפרדת. "השלכנו" את ספר החוקים ואנו משתמשים במכונות הדפוס הדיגיטליות לשיווק ופיתוח מוצרים חדשים עבור הלקוחות שלנו. "
- כריס טונג, בעלים / מנהל שיווק ומכירות, חברת Ultimate Packaging

לסרטון על סיפור ההצלחה של החברה, לחץ כאן. 

חברת Ultimate Packaging  היא אחת החברות המובילות להפקת אריזות גמישות עבור ספקי המזון בבריטניה. כבעלת קשרים עם כל הקמעונאים הגדולים, יש לחברה בסיס מצוין להקמת עסק אריזה דיגיטלי. תגובת הלקוחות הייתה נלהבת והוא לקחה את החברה כולה לכיוון חדש. 

האתגר - להיענות לדרישת הלקוחות לריצות הדפסה קצרות 

כמו חברות רבות להפקת אריזות גמישות, גם Ultimate Packaging ניצבה בפני דרישת לקוחות לריצות הדפסה קצרות ויותר יחידות מלאי (SKU). 

"לפני שנתיים, ריצת הדפסה ממוצעת הייתה באורך 30,000 מטרים ליניארים," אומר כריס טונג, בעלים ומנהל מכירות ושיווק בחברה. "כיום, מדובר ב- 19,000 מטרים ליניארים. במקום להדפיס את אותה אריזה באופן קבוע, עלינו להדפיס אותה רק פעם אחת, כך שמדובר בהכנת לוחות רבים ובזמן רב של הכנה להדפסה". 

"בשנת 2012, השקענו במכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press כדי לראות מהן יכולות המכונה וללמוד כיצד עובדת הטכנולוגיה", הוא מסביר. "בסוף שנת 2014, התקנו את HP Indigo 20000 Digital Press , במטרה להעביר אליה את רוב האריזות הגמישות שהיינו מפיקים בדרך כלל בדפוס פלקסו. אלא שבסוף הלכנו לכיוון אחר לגמרי. "

הפיתרון -הרבה יותר מריצות הדפסה קצרות בלבד

בסופו של דבר, החברה לא העבירה אף ריצת הדפסה מדפוס פלקסו למכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press ."הקמנו עסק דיגיטלי חדש, Ultimate Digital, כדי לשווק את היכולות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו שלנו", מספר טונג. 

"זו חברה מסוג שונה והעבודות שאנו מדפיסים במכונות הדיגיטליות הן כולן עבודות מלקוחות חדשים. דפוס הפלקסו שלנו משרת לקוחות בבריטניה בלבד, אולם הדפוס הדיגיטלי משך מותגים ולקוחות בינלאומיים". 

תוצאות - מתן מענה לאתגרים ולקוחות מרוצים

"עם מכונת הדפוס הדיגיטלי HP Indigo 20000 Digital Press, אנו יכולים להגיב במהירות רבה לבקשות המותגים," טונג אומר. "למשל, עבור חברת Iceland Foods, הדפסנו מגוון של שלוש אריזות חדשות לנקניקיות עם גימור למינציה - למעלה מ -15,000 מטרים של אריזה, וסיפקנו בתוך 10 ימים. ללא דיגיטלי, הפקה זו הייתה בלתי אפשרית. "

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו