סיפורי הצלחה

Target Labels and Packaging, ארה"ב

חברת Target Labels and Packaging משתמשת בטכנולוגיות משלימות כדי לעודד צמיחה

חברת Target Labels and Packaging  הינה חברה אמריקנית בבעלות פרטית אשר השקיעה בציוד הן קונבנציונלי והן דיגיטלי להפקת תוויות ואריזות. בעוד המגוון הרחב והמורכבות של המוצרים המודפסים חיזקו את צמיחתה של החברה, שינויים בנפח ההדפסה וזמני אספקה מהירים יותר חייבו את החברה במתן מענה גמיש.

 

 

 

 

 

 

 

 

האתגר: 
"אנו רואים פוטנציאל גדול בתוויות ואריזות גמישות שמופקות בדפוס הדיגיטלי. עם זאת, אנחנו נמצאים באזור שמרני שבו היתרונות של אריזות גמישות בהדפסה דיגיטלית אינן ברורות לקהל הרחב. אנחנו מבקרים לקוחות פוטנציאליים כמעט בכל יום כדי להראות להם את איכות ההדפסה ולהלהיב אותם ביחס ליתרונות. "
ג'וש ג'נקס, מנכ"ל,  Target Labels and Packaging

הפתרון: 
"מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press מציעה את האיכות והתפוקה שמאפשרים לנו לתת מענה לעסקים גדולים או קטנים, שדורשים ריצות הדפסה קצרות וזמני אספקה מהירים. המכונה משלימה את הייצור הקונבנציונלי שלנו, ומציעה יותר ללקוחותינו. "

 

התוצאות: 
"הפקה דיגיטלית של אריזות גמישות יכולה ליצור את האפקט הרצוי על המדף ולהפוך חברות קטנות לחברות שנראות גדולות ומבוססות יותר. היא גם מאפשרת למותגים גדולים ליצור גרסאות של האריזות שלהם שגורמות להם להיראות קטנות יותר ומקומיות. "

רכישת ציוד כדי להתאים לעולם משתנה 
שדרוג וחידוש הציוד היה בעדיפות ראשונה עבור ההנהלה החדשה של החברה בשנת 2006, ואחת ההשקעות הראשונות שלה היו מכונת פלקסו 16 אינץ עבור אריזות גמישות, ובשנת 2008, HP Indigo WS4500 Digital Press להדפסת תווית דיגיטלית.

בהמשך נרכשו 2 מכונות פלקסו נוספות, מאחר והחברה לא משרתת לקוחות רק באזור שלה, אלא גם מותגים לאומיים ובינלאומיים באוסטרליה, סין, קוריאה ובריטניה.

"בדומה למותגים בכל מקום, גם הלקוחות שלנו הגדילו את מספר יחידות המלאי ( (SKU והפחיתו את אורכי ריצת ההדפסה," מסביר ג'וש ג'נקס, מנכ"ל החברה. "אלה היו עבודות הדפסה שלא היה משתלם להדפיס באופן קונבנציונלי, כך התחלנו לחפש פתרון דיגיטלי.

"היינו צריכים מכונת דפוס דיגיטלית שיכולה לספק שירות מקביל, ולספק איכות ומהירות בנפחי ההדפסה הנדרשים, כדי לתת מענה לא רק לדרישות המיידיות שלנו, אלא גם בעתיד".

מוצרים ייחודיים בין אם דיגיטלים או קונבנציונלים
"כאשר שמענו על מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press  לפני כמה שנים, זה מאוד עניין אותנו ונסענו לישראל כדי לבחון אותה מקרוב," מספר ג'נקס. "אז גם שקלנו אם לקנות מכונת פלקסו או מכונה חדשה של HP אינדיגו. בסופו של דבר, הצלחנו להשיג את שתיהן".

אנשי Target התלהבו מאוד מהמכונה שראו בישראל. "תכונות המכונה, כמו צבעים נוספים, המגוון הרחב של מצעי הדפסה, האופצייה לחיבור יחידה לציפוי מצעי הדפסה, ההדפסה בפורמט 75 ס"מ והדיו הלבן, הצביעו כי ל- HP הבנה טובה של שוק האריזות. איכות ההדפסה העניקה לנו את הביטחון שהתפוקה שלה תעמוד בדרישות היעד שלנו להפיק אריזות גמישות ייחודית."

מה אתה רוצה לעומת מה אתה צריך
"האפשרות לסייע ללקוחות לזהות מה הם באמת רוצים מהווה חלק מההצעה הדיגיטלית", אומר ג'נקס. "מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press מאפשרת לנו להפיק עבודות הדפסה במהירות, ואפילו לשלב עבודות בלתי צפויות. ביום רביעי, קיבלנו בקשה להפיק 75,000 שקיות ליום שני. מדובר בכ- 2,400 מ' ליניארי. הכנו את המכונה לפעולה  בתוך 10 דקות וההדפסה ארכה 45 דקות!

"אנחנו בוחנים הרבה דברים חדשים: ציוד גימור נוסף, ממשק web-to-print, ועוד אוטומציה," ג'נקס מסכם. "אני רוצה בעיקר לעודד את הלקוחות לחשוב מחוץ לקופסה ולנצל באופן מלא לטובתם את היכולות של HP Indigo 20000 Digital Press". 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו