סיפורי הצלחה

Staples, ארה"ב

חברת Staples Print Solutions מארה"ב, שהיא חטיבת הדפוס של חברת Staples Advantage מחוללת שינוי בפתרונות שהיא מציעה בתחום הדפסת התוויות והאריזות בעזרת שתי מכונות HP Indigo WS6600 Digital Press. 

 

 

 

 

 

 

 

הצמיחה בתחום דפוס התוויות המובחרות והאריזות הגמישות בחברה יצרה דרישה גדולה יותר לדפוס דיגיטלי בקרב לקוחות, שמעוניינים בריצות הדפסה קצרות יותר ורמה גבוהה יותר של התאמה אישית. כדי לענות על דרישות אלה, חברת Staples מרחיבה את הפקת התוויות והאריזות שלה מעבר לדפוס הפלקסו הקונבנציונלי שיש לה היום, כדי להציג זרימת עבודה דיגיטלית במלואה שמפחיתה בזבוז, מצמצמת את זמני האספקה ומשפרת את עקביות הצבע המודפס. 

" Staples, שהינה חברה מובילה בארה"ב לייצור ואספקת פתרונות דפוס, רואה צמיחה גדולה בתחום התוויות והאריזות", אומר ג'ף קראמפ, מנכ"ל Staples Print Solutions. "מעמדה הדומינטי של HP  בשוק הדפוס הדיגיטלי ואיכות ההדפסה של HP אינדיגו מאפשרים לחברה להרחיב בביטחה את היצע המוצרים בתחום התוויות והאריזות , ואף לעלות על ציפיות הלקוחות שלנו". 

שתי מכונות הדפוס HP Indigo WS6600 הותקנו בשני אתרים שונים של החברה בארה"ב. מכונות הדפוס החדשות ירחיבו את מגוון המוצרים והשירותים שמציעה החברה, שכוללים בין השאר תוויות, אריזות גמישות, דפוס מסחרי, טפסים מותאמים אישית, קדם דפוס ושירותי עיצוב גרפי, כמו גם שירותי הפצה בכל רחבי העולם. 

"מכונות הדפוס של HP  אינדיגו מהוות חלק חשוב בתוכנית האסטרטגית שלנו לצמיחה בתחומי התוויות והאריזות המובחרות", אומר קראמפ. "כעת, לאחר שהותקנו מכונות הדפוס החדשות, אנו יכולים להציע גמישות וערך נוסף ללקוחות החברה".  

"שוק התוויות עובר במהירות לסביבת הדפסה דיגיטלית, שמציעה ללקוחות יתרונות של ריצות הדפסה קצרות והתאמה אישית, תוך שמירה על רמת איכות גבוהה ביותר", אמר יאן רייכר,סמנכ"ל ומנהל הפעילות של HP באמריקה. "עם ההתקנה של שתי מכונות דפוס  HP Indigo WS6600 החברה יכולה להרחיב את מגוון המוצרים שלה בתחום התוויות והאריזות כדי לענות על צרכי לקוחותיה ולהרחיב עוד את המוניטין שלה כספקית מובילה של שירותי הדפסה". 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו