סיפורי הצלחה

Shrinkflex, תאילנד

חברת Shrinkflex מתאילנד עוזרת לסינגפור לציין את יובל ה-50 עם מבצע תוויות ייחודי

באביב של 2015, חברת Shrinkflex מתאילנד התבקשה ליטול חלק ביוזמת חגיגה ומיתוג לכבוד יובל ה-50 של סינגפור (SG50). הרעיון החדשני קיבץ יחד את מועצת הקהילות בסינגפור, חברת המים המינרלים Dr. Who, חברת Shrinkflex מתאילנד ו- HP אינדיגו. 

הרעיון היה להפיק שרוולים מתכווצים עבור כ- 110,000 בקבוקי מים מינרלים של Dr. Who. התוויות נשאו צירופים של הלוגויים של חמשת המחוזות של סינגפור ואת האותיות המרכיבות את המשפט:""H-A-P-P-Y-SG50 (יום הולדת 50 שמח סינגפור) ב-14 עיצובים שונים. הבקבוקים חולקו באירועים המרכזיים במהלך החגיגות בחודשים מאי ויוני. 

אנשים מבוגרים וצעירים כאחד התלהבו מששת תוויות הבקבוקים וחיפשו בהתלהבות בין בני המשפחה והחברים כדי ליצור את הסדרה המלאה של המילים “HAPPY SG50” ולהצטלם יחד. אנשים יכלו לאסוף את האותיות, ליצור מסרים משלהם באמצעות האותיות, ולצלם תמונות ולהעלותן לדף ייעודי בפייסבוק.

 

 

 

 

 

 

 

השרוולים המתכווצים הופקו בתוך יומיים ונשלחו לסינגפור, שם חברת Dr. Who מילאה אותם בתוך יום אחד. 

"יש כ-6,000 גרסאות של התוויות שהודפסו על PVC, אנו הדפסנו כמות המספיקה ל-110,000 בקבוקי מים, מספר מייקל צוי, מנכ"ל Shrinkflex. יכולות הדפסת המידע המשתנה של מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press ניהלו היטב את הנתונים והצלחנו להפיק את כול עבודת ההדפסה ביום אחד בלבד. הגימור ארך עוד יומיים. כאשר אתה משווה זאת לפרק זמן של 20 – 25 ימי עבודה שנדרשו בדפוס שקע (gravure), אתה מבין את העוצמה של הדפוס הדיגיטלי. לא ניתן היה להפיק עבודה זו בשום דרך אחרת". 

 

 

 

 

 

 

 

 

"היתרון של מכונת הדפוס של HP אינדיגו שלנו הינו שאנו יכולים כעת לסייע ללקוחותינו בתחום האריזות הגמישות בכל שלבי ההפקה של המוצר", מספר צוי. "כמויות מינימום כבר אינן מהוות בעייה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

"הפרויקט שעשינו לסייע לסינגפור לחגוג את יום הולדתה ה-50 היה דרך נפלאה להציג מה ניתן לעשות עם דפוס דיגיטלי. אנו מצפים שהתוצאות ייצרו באזז גדול בשוק ויוסיפו לשמחה והתלהבות של חגיגות ה-50". 

פרויקט התוויות הוכתר בהצלחה כה גדולה, עד כי הוא נמשך גם בחודש יוני, במהלכו הודפסו עוד 180,000 תוויות לרגל חגיגות ה-50 של סינגפור. הסדרה הבאה של הבקבוקים שיצאו באמצע חודש יוני נשאו את אחת מ-15 האותיות שמרכיבות את המילים:“Happy Birthday Singapore”.

לסרטון על סיפור ההצלחה של החברה, לחץ כאן.  

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו