סיפורי הצלחה

Seikou, יפן

האתגר:
"רצונות הלקוחות משתנים באופן קיצוני מיום ליום, אבל האתגר הגדול ביותר היה ונשאר להיות גמישים ולהתאים את המוצרים שלנו. העמידה באתגר זה מציעה הזדמנויות עסקיות גדולות". 
מסאקי הייאשי, מנכ"ל, Seikou

הפתרון: 
"אנחנו כבר מחכים שנים להגעתה של מכונת דפוס דיגיטלית בפורמט רחב. מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press הוכיחה את עצמה כפתרון הנכון. מבחינתנו, היא עומדת בדרישות של שוק האריזות הגמישות". 

מסאקי הייאשי, מנכ"ל, Seikou

התוצאות: 
אם מקוריות הינה אפשרית בכל המוצרים, הרי שהיא הופכת לערך מוסף אדיר. קישור ערך מוסף זה לרווחים הינה דרך נוספת לזכות בלקוחות גדולים". 
משירו אוטה, מנהל סחורות, חברת Colombin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שילוב דפוס דיגיטלי בדפוס שקע
חברת Seikou מיפן, שנוסדה בשנת 1911 הינה חברה משפחתית בבעלות הדור הרביעי של המשפחה. כיום נחשבת החברה לחברה המובילה באזורה בתחום הפקת האריזות הגמישות. כדי לשמר את מעמדה המוביל, לקדם חדשנות ולהבטיח את היתרון התחרותי שלה, החברה משקיעה ללא הרף בטכנולוגית הדפוס הדיגיטלי.

חברת Seikou מעולם לא חששה לאמץ טכנולוגיות חדשות בשלב מוקדם. החברה השקיעה בדפוס הדיגיטלי כבר בשנת 2000, ביודעה כי עליה לבנות תשתית יציבה, אם ברצונה להציע דפוס דיגיטלי כאלטרנטיבה לדפוס שקע (Gravure). 

בזמנו, השוק עדיין לא היה מוכן לאמץ את הדפוס הדיגיטלי", מספר מסאקי הייאשי, מנכ"ל Seikou. מאז, השתנו פני הדברים באופן דרמטי. כיום שוק האריזות הגמישות ביפן דורש שירותים שרק הדפוס הדיגיטלי יכול להציע. 

לקוחה מרכזית של חברת Seikou היא חברת Colombin לייצור דברי מאפה, שהצליחה לבסס ב- 90 שנות פעילותה בסיס לקוחות רחב ביותר. "על לקוחותינו נמנים בתי כלבו וחנויות בתחנות דלק ובנמלי תעופה. אנו עובדים עם Seikou מזה שנים רבות שבהן הם מספקים לנו אריזות בודדות למוצרי המאפה שלנו", מספר מאשירו אוטה, מנהל השיווק בחברת Colombin. 

"לאחרונה, השתנו הצרכיהם של לקוחותינו", מספר מאשירו. ""ישנו ביקוש גובר והולך להפקת אריזות מקוריות ללקוחות פרטיים. הפתרון היחיד הוא ריצות הדפסה קצרות אשר לא היו ניתנות לביצוע בעבר בדפוס שקע". 

פורמט רחב יותר מאפשר גמישות ומפחית בזבוז
מאז השקתה של מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press בתערוכת דרופה בשנת 2012, Seikou כבר הכינה את התשתית שתאפשר לה לקבל את המכונה ולהעריך את יכולותיה. "בשנתיים האחרונות, נטלנו חלק במאמצי המחקר והפיתוח של HP אינדיגו וחזינו בפיתוח של מכונת הדפוס", מספר הייאשי.  "העיצוב של מכונת הדפוס להפקת אריזות גמישות מקצה לקצה הופך אותה לחלק טבעי בזרימת העבודה הקיימת שלנו". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הייאשי מסביר כיצד המכונה תומכת בצורך של חברת Colombin  לריצות הדפסה קצרות ומגוונות. "עד עתה, היינו מדפיסים בדפוס שקע רק כמויות גדולות עבור Colombin. היינו שולחים להם רק את הכמויות הנדרשות ואיחסנו את העודפים עבורם. אולם, עם מכונת הדפוס HP Indigo 20000, אנו יכולים להציע בדיוק את הכמות הנדרשת, כל עיצוב שנדרש בדיוק בזמן שנדרש". 

עמידה בדרישות השוק ותמיכה בפתרונות חדשים

מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press היא הפתרון המתאים לשוק, אומר הייאשי: "אנו מתרשמים מהעובדה ש- HP לקחה בחשבון את תקנות הבטיחות של אריזות המזון. למעלה ממחצית מהמוצרים בענף האריזות הגמישות מיועדים לאריזת מזון. כמפיקים של האריזות, אנו נוטלים אחריות מלאה על המוצרים שלנו. HP מספקת את ההתאמה ההכרחית כדי לאפשר לנו להדפיס בבטחה. פירושו של דבר שאנו עומדים באופן מלא בכל התקנות בתחום. 

"אחד היתרונות המרכזיים של HP אינדיגו הינו הדפסת מידע משתנה. זה איפשר לנו להפיק אריזה מיוחדת עבור Colombin שהייתה בעלת השפעה ורושם עצומים. הפקנו עשרות אלפי וריאציות של האריזה וכל אחת מהן הייתה ייחודית", מסכם הייאשי. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו