סיפורי הצלחה

Rotolabel, דרום אפריקה

רוטולייבל מספקת אריזות פרימיום לקו מוצרים חדש בעזרת הטכנולוגיה של HP אינדיגו

"בזכות האיכות הגבוהה של התוויות המודפסות בדפוס הדיגיטלי שלנו, זכינו בלקוחות חדשים רבים.. מכונת הדפוס של HP אינדיגו ממשיכה לבסס את המיצוב שלנו כספקית של שירותי דפוס באיכות גבוהה".
גראנט ווטסון, מנהל המכירות של רוטולייבל

האתגר:
הפקת הדפסה איכותית ועקבית למגוון מוצרים חדשים של חברת Woolworths

הפתרון: 
מכונת הדפוס HP Indigo press ws4500

התוצאות:
התוויות שהודפסו במכונת הדפוס HP Indigo press ws4500 עומדות בדרישות הלקוח לאיכות הדפסה מעולה וניהול צבעים עקבי, אפילו עם אפקט מטאלי שהיה חלק מהעיצוב, והיווה אתגר מבחינת ההדפסה. 

סיפור ההצלחה
כאשר חברת הקמעונאות הגדולה וולוורת'ס (Woolworths) מדרום אפריקה השיקה מגוון מוצרים חדשים של שמנים, רטבי קינוח, סירופים וציפויים כחלק מקו מוצרים חדשים שנקרא "Cooks Essentials" (מוצרים חיוניים לטבח), היא פנתה לחברת רוטולייבל כדי שתפיק את התוויות לקו מוצרים איכותי זה. חברת רוטולייבל היא אחת מהחברות המובילות להדפסת תוויות דביקות בדרום אפריקה וספקית קבוע של חברת וולוורת'ס. 

"החברה שלנו מתמחה בהדפסת תוויות איכותית, ונהנית ממוניטין של חברה שמעניקה שירות מסור ואמין ללקוחותיה", אומר גראנט ווטסון, מנהל המכירות של רוטולייבל. "אנו מספקים שירות באיכות גבוהה באמצעות מספר מכונות דפוס שקע (letterpress) ומכונת הדפוס HP Indigo press ws4500. רכשנו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו לפני 4 שנים, וחברת וולוורת'ס היא רק אחת מחברות המזון הקמעונאיות שבהן זכינו בעקבות יכולות הדפוס החדשות שלנו. בזכות האיכות הגבוהה של התוויות המודפסות בדפוס הדיגיטלי שלנו, זכינו בלקוחות חדשים רבים שהיו זקוקים לאריזות למוצרים מובחרים. מכונת הדפוס של HP אינדיגו ממשיכה לשפר את המיצוב שלנו כספקית של שירותי דפוס באיכות גבוהה". 

סטיב אנדרוז, מנהל עיצוב ותכנון אריזות בחברת וולוורת'ס, אומר: "היינו זקוקים לספק שירותי דפוס אמין שיוכל לקחת את הקונספט של תוויות המוצרים החדשים משלב העיצוב הגראפי ועד למוצר המוגמר. מאחר ועבדנו עם רוטולייבל בעבר, ידענו שחברה זו תתאים לנו באופן מושלם, והעובדה שברשותם יכולות ההדפסה של HP אינדיגו רק הפכה את ההחלטה לקלה ופשוטה יותר". 

שמירה על איכות גבוהה ועקבית
מגוון המוצרים של  "Cooks Essentials" מיועד לטבחים מנוסים ולחובבי בישול, ועל כן עיצוב האריזה ואיכות המוצר המוגמר צריכים היו למשוך את פלח השוק המקצועי למחצה, באמצעות מראה איכותי במיוחד. 

"כדי ליצור את המראה המובחר, אחד המאפיינים בעיצוב התווית החדשה היה שימוש באפקט מטאלי בחלקן התחתון של כל התוויות. אפקט זה היה קריטי למראה התוויות ולהצלחתו של קו המוצרים החדש, ולכן הוא היה צריך להיראות רענן, נקי, מאוזן וזוהר", הסביר אנדרוז. "רוטולייבל ביצעה מספר רב של בדיקות ומבחנים כדי להגיע לתוצאה המבוקשת". 

"כולנו התרשמנו מאוד מהתוויות שהודפסו במכונת הדפוס של HP אינדיגו. היה קשה להאמין שהאיכות התקבלה ממכונת דפוס דיגיטלית ולא ממכונת דפוס אבן (Litho)", אמר נייג'ל דירי, מנהל קריאטיב וקדם דפוס,  Calibre Brand Solutions.

"האתגר היה שמירה עקבית על האפקט המטאלי בכל תוויות המוצרים השונים", הסביר נייג'ל דירי, מנהל קריאטיב וקדם דפוס בחברת  Calibre Brand Solutions, שהיא חברת העיצוב וקדם הדפוס של וולוורת'ס. "הדפסנו את ריצת ההדפסה הראשונה הן במכונת דפוס שקע והן במכונת הדפוס HP Indigo press ws4500. כאשר השווינו את התוצאות, המרקם של הרקע השתנה מרמה אחת לשנייה בתוויות שהודפסו בדפוס שקע, וגילינו שיש לנו שליטה טובה הרבה יותר במכונת הדפוס הדיגיטלי. היה לנו גם קל יותר להשתמש במכונת הדפוס הדיגיטלי במסגרת זרימת העבודה שלנו, מכיוון שזמן ההכנה היה קצר מאוד, והיה ברור לנו שנקבל את אותה האיכות בכל פעם שהדפסנו". 

ריצות הדפסה משתלמות וזמן אספקה מהיר
מכונת הדפוס HP Indigo press ws4500 מסוגלת להדפיס ריצות הדפסה מתוויות אחת ועד 50,000 במהירות, ובכך יכולים הלקוחות להוציא את מוצריהם לשוק במהירות. 

"יכולת ההדפסה של ריצות קצרות באופן משתלם של מכונת הדפוס HP Indigo press ws4500, מתבטאת בכך שאנו יכולים להדפיס מה שהלקוחות מבקשים, ברגע שהם מבקשים זאת, ואנו יכולים לספק להם גם גרסאות ניסיון להגהה שתהיינה זהות לעבודת ההדפסה אמיתית, ואף לבצע בדיקות וניסויים, כפי שעשינו לפני ההפקה של וולוורת'ס", אומר ווטסון. "ערך מוסף זה סייע לרוטולייבל להקדים את המתחרות שלה במתן שירותים ללא תחרות ללקוח".
 
השקת קו מוצרים מצליח
מגוון המוצרים "Cooks Essentials" הושק בחנויות בכל רחבי דרום אפריקה בהצלחה רבה.

"וולוורת'ס גילתה כי קו המוצרים היה פופולרי ביותר בקרב הלקוחות ואני מאמינה כי לעיצוב האריזה היה תפקיד גדול בהצלחת המוצרים", אומרת קתרין בוטנר, פיתוח מוצרים בוולוורת'ס. "העיצוב קיבץ יחד מגוון של מוצרים שונים ויצר תת-מותג ברור על המדפים. איכות האריזות והמראה הכללי של המוצרים החדשים גרמו להם לבלוט כמוצרים מובחרים ומשכו מייד את קהל היעד". 

"שנתיים לאחר מכן, אנו עדיין מדפיסים את האריזות של קו מוצרים זה, וזו הוכחה כשלעצמה להצלחתו של קו מוצרים זה", מסכם ווטסון. "התוצאות שיכולנו להפיק עבור וולוורת'ס היו בלתי אפשריות ללא מכונת הדפוס של HP אינדיגו. אנו מחשיבים את HP כחברה מובילה בטכנולוגייית הדפוס הדיגיטלי, וממשיכים להסתמך על פתרונות ההדפסה של HP, כדי לשפר את היצע המוצרים שלנו ולספק ללקוחותינו איכות דפוס יוצאת דופן". 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו