סיפורי הצלחה

QTL, ארה"ב

חברת QTL מרחיבה את העסק ופותחת אפשרויות חדשות בתחום האריזות בעזרת הטכנולוגיה של HP אינדיגו

"האיכות, העקביות והיעילות של מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press הם יוצאים מן הכלל. כל מכונת דפוס חדשה של HP אינדיגו הביאה איתה שיפורים בצבע, במהירות ההדפסה ובעקביות הצבעים. גורמים אלה יחד עם התמיכה המצוינת של החברה הופכים את ההחלטה להישאר עם HP לקלה ביותר". 
רוב דניאלס, סגן נשיא QTL

האתגר: 

 • להרחיב את יכולת ההדפסה הדיגיטלית כדי לעמוד בביקוש הגדל והולך
 • להציע ללקוחות אפשרויות חדשות לעיצוב תווית והפקה כדי לעזור להם להצליח בשווקים תחרותיים.
 • לשפר את היעילות כדי לאפשר ריצות הדפסה ארוכות יותר בהתאם לדרישות המשתנות של הלקוחות
 • לאפשר יישומים דיגיטלים חדשים כמו קרטונים מתקפלים ושרוולים מתכווצים
 • להשיג גמישות בתמחור מבלי לסכן את שולי הרווח

 

 

 

 

 

 

 

 

הפתרון:

 • החלפת מכונת הדפוס הקודמת של HP אינדיגו במכונת HP Indigo WS6600 Digital Press חדשה שכוללת יחידת ציפוי מצעי הדפסה (Inline Priming ) במטרה להרחיב את יכולת ההדפסה הדיגיטלית ולאפשר ריצות הדפסה ארוכות יותר.
 • בקר ההדפסה HP SmartStream Designer כדי לתמוך במספר ההולך וגדל של עבודות הדפסה בעלות מידע משתנה. 

 
התוצאות: 

 • ההכנסות של חברת QTL צמחו באופן עקבי בחמש השנים האחרונות, כאשר ההדפסה הדיגיטלית במכונות הדפוס של HP אינדיגו אחראיות ל- 70% מצמיחה זו. 
 • חברת QTL החליפה שתי משמרות בנות 12 שעות ביום במשמרת אחת בת 8 שעות, והגדילה את שולי הרווח ב- 15% – 25%. 
 • מצב הדפסה לפרודוקטיביות משופרת (EPM) שמציעה מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press מאפשרת תמחור תחרותי יותר ושולי רווח גבוהים יותר ללא כל השפעה על איכות ההדפסה. 
 • יחידת ציפוי מצעי ההדפסה (Inline priming unit) במכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press מאפשרת הדפסה על מצעי הדפסה חדשים, מפשטת את ניהול המלאי ומגדילה את שולי הרווח בשל ביטול הצורך לצפות מצעי הדפסה בדפוס פלקסו. 
 • הדפסה איכותית של תוויות עבור Atlantic Chemical & Equipment (ACE) לרבות הדפסה של קודי אצווה, סייעה לחברת ACE להגדיל את היתרון התחרותי שלה ותמכה בהתרחבותה לשווקים גדולים יותר. 

חברת QTL שהוקמה בשנת 1979 התמקדה התחילה בהדפסת תוויות בשני צבעים או בשחור-לבן. מאז, צמחה החברה והפכה לחברה בשווי מיליוני דולרים, שמספקת מגוון רחב של תוויות ואריזות גמישות שמודפסות בדפוס דיגיטלי. 

הפיתוחים של HP אינדיגו מסייעים לצמיחת החברה
לאחרונה, יכולתה של QTL להציע ללקוחותיה יכולות חדשות זינקה צעד עצום קדימה כאשר החברה שדרגה את מכונת הדפוס HP Indigo WS4500 Digital Pres ששיפרה אף היא את העסק באופן דרמטי, למכונת דפוס חדשה, HP Indigo WS6600 Digital Press.

מכונת דפוס חדשה עם מצב הדפסה EPM מביאה לשולי רווח גבוהים
"בחרנו במכונת הדפוס WS6600 בעיקר בשל גודל ההדפסה, מהירות ההדפסה הגבוהה ויעילות המכונה", מסביר רוב דניאלס, סגן נשיא ב- QTL. "זו הייתה החלטה מצוינת. שולי הרווח מכל עבודת הדפסה גבוהים ב- 15-25%. נפח העבודה כה גדול עד שהיה עלינו להוסיף משמרת עבודה נוספת".
מצב ההדפסה לפרודוקטיביות משופרת (EPM ) שבו משתמשת QTL ב-50% מעבודות ההדפסה, הפחיתה את עלות ההדפסה. "הדפסנו במצב EPM עבודה שהדפסנו בעבר בארבעה צבעים במכונת הדפוס WS4500. החישוב שלנו העלה שבמשמרת עבודה אחת בת 8 שעות, חסכנו 1,100 דולרים בחיובי קליקים. הבנו גם שהפקה בת 22 שעות במכונת WS4500 מבוצעת כעת ב- 8 שעות בלבד במכונת WS6600". 

ההשקעה של QTL ב- HP אינדיגו משתלמת גם לחברת ACE
החברה לציוד כימי based Atlantic Chemical & Equipment או ACE הינה לקוחה של חברת QTL מאז שנת 2006. ACE היא דוגמא לחברה שהרוויחה רבות מההשקעה המתמשכת שלQTL במכונות הדפוס של HP אינדיגו. 

חברת QTL מדפיסה חלק מהתוויות של ACE ביעילות רבה יותר ללא כל השפעה ניכרת על איכות ההדפסה, בזכות הדפסה במצב EPM, שמתבטאת בהדפסה ב-10 צבעים במקום ב- 12. דניאלס מספר: "הצמיחה שלנו עם ACE מתבטאת ביעילות. העברנו אליהם חלק מהחיסכון בעלויות, כך שהם הפכו לתחרותיים יותר". 

היכולות המתקדמות של המכונה החדשה יסייעו לחברת ACE גם בדרכים נוספות. ACE מעוניינת להתרחב לשווקים בינלאומיים ו- QTL תסייע לה בהתרחבות זו. " אנו מדברים כיום על הדפסת ברקודים בדו-מימד והוספת מאפייני אבטחה נוספים לתוויות, כמו מיקרו טקסט, כדי לסייע ל- ACE להילחם כנגד זיופים", מסכם דניאלס. 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו