סיפורי הצלחה

Print House, נורבגיה

בית הדפוס מספק מהירות, חדשנות וחשיבה רעננה ללקוחותיהם בנורבגיה, בזכות HP Indigo 10000 Digital Press

"מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press היא העתיד. עליך לעקוב אחר ההתפתחות הטכנולוגית ולהקדים את השאר. בעתיד, ההדפסה בגודל B2 בדפוס האופסט תישאר מאחור". 
סטיאן מורק, מנכ"ל, Print house AS

האתגר: 

 • לבטל את הצורך להעביר למיקור חוץ את עבודות ההדפסה בפורמט B2.
 • להבטיח אספקה מהירה של עבודות באיכות גבוהה בריצות הדפסה קצרות.
 • לשמור על מעמד החברה כחברה המובילה במתן פתרונות הדפסה חדשניים.
 • לאפשר את התרחבות העסק לתחומי דפוס חדשים

הפתרון: 

 • הדפסה דיגיטלית רב-תכליתית ופרודוקטיבית בפורמט B2 במכונת הדפוס 10000 Digital Press HP Indigo.
 • המשך שימוש במכונות הדפוס  HP Indigo 7500 Digital Press ו- HP Indigo 5000 Digital Press.

התוצאות: 

 • בית הדפוס יכול כעת להדפיס גיליונות B2 עם בצבע מלא ומידע משתנה, תוך צמצום הצורך להדפיס שוב עותק שהודפס בדפוס קונבנציונלי. 
 • אספקה מהירה של עבודות בריצות הדפסה קצרות - למעלה מ -5,000 פרויקטי נדל"ן ייחודיים, בפחות מ -50 עותקים כל אחד, שהושלמו בשנה שעברה.
 • מחזור החברה עלה ב -25% בשנה האחרונה, הכול בזכות הדפוס הדיגיטלי.
 • עלויות מלאי נמוכות עם אחוז בזבוז נמוך שבין 4-5%. 
 • החברה מתכננת לעבור לתחום האריזות בתוך 12 חודשים.

חברת Print House היא הלקוחה הגדולה ביותר של מצעי הדפסה מיוחדים בנורבגיה. החברה  גם הוכיחה כי היא מאמצת טכנולוגיות דפוס חדשות בשלב מוקדם, והיא ידועה גם כחברה שמציגה תהליכי הדפסה חדשים ללקוחותיה. 

בשנה שעברה, מחזור החברה הסתכם בכ- 4.5 מיליון אירו, 80% אחוזים הגיעו מהדפוס הדיגיטלי. במהלך שנת 2014, צמחה החברה ב- 25% – הכול בזכות הדפוס הדיגיטלי. סטיאן מורק, מנכ"ל החברה, צופה מחזור של 5 מיליון אירו בשנה הבאה והכול בזכות מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press החדשה. בשנה הבאה החברה מתכננת להתחיל לפעול גם בתחום האריזות.

מורק מסביר כי לתחום האריזות הפוטנציאל להשתוות לדפוס המסחרי: "היכולת לשנות טקסט או תמונות, כדי לשדרג את הערך של המוצר באמצעות אריזות, היא עצום. לקוחות, במיוחד אלה בתחום העיצוב, מעוניינים באפשרויות אלה. אני חושב שהעבודה של קוקה קולה עם הבקבוקים האישיים באמת הראתה את האפשרויות הטמונות בתחום. עם מכונת הדפוס 10000 Digital Press HP Indigo אנחנו סוף סוף מוכנים. "

 

 

 

 

 

 

 

"יש לנו כיום כ-200 מוצרים שונים בחדרי התצוגה שלנו ואנו עדיין מקבלים מלקוחותינו בקשות לרעיונות חדשים. ישנו תמיד רעב למשהו חדש. תחום הנדל"ן פורח כיום בנורבגיה. "הבתים יקרים, והדגש הוא על חומרי שיווק באיכות גבוהה", מסביר מורק. סוכני נדלן ומתווכים מוכרים בעיקר באמצעות אירועי "בית פתוח" אליו הם מזמינים בין 50-30 לקוחות פוטנציאלים. במקום להדפיס 500 עלונים, אנו מדפיסים 50 עבור 20 נכסים שונים לכל אירוע מכירות. עשינו למעלה מ-5,000 עיצובים שונים בשנה האחרונה, בין 20-50 עותקים לכל אחד. 

"שינינו את המוצר בכך שאנו מדפיסים אותו בגודל B2. זה הופך אותנו לייחודיים בנורבגיה ונותן לנו אפשרות לא להתחרות על בסיס המחיר לדף. מבחינת תהליך העבודה, הוא יעיל הרבה יותר כיום, מאחר ואנו עוקבים אחר מספר עיצובים במספר מסכים שונים". 

מורק מספר כי מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press צמצמה את הבזבוז באופן ניכר. "בדפוס אופסט, היה עלינו להדפיס בין 100-200 עותקים נוספים רק כדי לכוון את הצבע במכונה. לעומת זאת, במכונה של HP אינדיגו אנו זקוקים לא יותר מחמישה. זה הוביל אותנו לשינוי כל תהליך ההפקה שלנו. הייתי אומר שאנו מדפיסים עודף של עד 5% בלבד. אנו רוכשים נייר מיוחד בכמויות אדירות והעובדה שאיננו זקוקים להדפסה עודפת, הקטינה את עלויות האחסון שלנו באופן ניכר".  

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו