סיפורי הצלחה

PhotoBox, צרפת

החברה משפרת את הפרודוקטיבית הודות לתוכנית המצוינות HP Indigo Customer Excellence Program 

"בחרנו במכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מסיבות שונות: איכות ההדפסה המעולה, מהירות ההדפסה ורב התכליתיות. הודות לתכנית המצוינות ,HP Indigo Customer Excellence Program אנו יכולים לספק ללקוחותינו שירות שאין כמותו". 
קלוד חנוך, מנהל תפעול, Photobox

האתגר: 
לשפר את הפרודוקטיביות של החברה כדי להתמודד עם תקופות שיא תקופתיות. 

הפתרון: 
באביב 2014, חברת Photobox יישמה את תוכנית המצוינות HP Indigo Customer Excellence Program, שמפעילה מתודולוגיות משלימות לגבי ביצוע תחזוקה שגרתית ושיפור זרימת עבודה, ובסופו של דבר מאפשרת משך פעילות ארוך יותר של מכונת הדפוס, פרודוקטיביות גבוהה יותר ואורך חיים ארוך יותר של החומרים המתכלים. 

התוצאות: 

  • אורך החיים של לוח הדמיית התמונה (PIP) וגלילי הדיו (BID) הוכפל הודות ליישום שיטות עבודה יעילות ומוכחות. 
  • הקיבולת של השמיכה השתפרה ב-30%. 
  • התנאים הסביבתיים השתפרו הודות למדידת רמות הלחות שמשפיעות למשל על כמויות הדבק הנדרש להפקת ספרי תמונות.

חברת Photobox היא החברה המובילה באירופה להדפסת תמונות מקוונת ושירותי שיתוף ואחסון, עם למעלה מ -30 מיליון חברים ופעילות ב- 19 מדינות. קבוצת Photobox היא התוצאה של מיזוג שהתרחש בשנת 2006 בין שתי חברות,  Photoways מצרפת ו- Photobox מבריטניה. נכון ליום, הקבוצה מעסיקה 750 אנשים ומדפיסה מדי שנה שני מיליון ספרי תמונות ו-18 מיליון כרטיסי ברכה לאירועים מיוחדים במכונות הדפוס של HP אינדיגו. בשל הצמיחה הדו-ספרתית מדי שנה, ותקופות הדפסת שיא בשנה כמו חג המולד, חברת PhotoBox בחרה בתוכנית המצוינות HP Indigo Customer Excellence Program כדי לשפר את הפרודוקטיביות של מכונות הדפוס שלה. 

 

 

 

 

 

 

 

אם ברצונך להדפיס ספרי תמונות, אמנות קיר, לוחות שנה, יומנים, ספלים, מגנטים ואפילו מחזיקי מפתחות, חברת Photobox היא אחת ממספר חברות באירופה, שמסוגלת לספק מענה לצרכים כה מגוונים. עדות לכך הוא העובדה שהחברה מציעה למעלה מ -600 מוצרים מותאמים אישית. המשתמשים מוזמנים להעלות את התמונות שלהם ולבצע והזמנות דרך האתר. לקראת סוף השנה, במשך כמה ימים  ייתכן מספר שיא של יותר משבעה מיליון תמונות שהועלו לאתר. האתר הצרפתי מתמחה בספרי תמונות ומשתמש ב-10 מכונות הדפוס של HP אינדיגו כדי להבטיח רמת שירות גבוהה  ושכל ספר תמונות שהוזמן יישלח ללקוח בתוך 3-4 ימים בכל רחבי העולם. 

"בחרנו במכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מסיבות שונות: איכות ההדפסה המעולה, מהירות ההדפסה ורב התכליתיות. הודות לתכנית המצוינת ,HP Indigo Customer Excellence Program אנו יכולים לספק ללקוחותינו שירות שאין כמותו", מספר קלוד חנוך, מנהל תפעול, Photobox. 

מתודולוגיה לפרודוקטיביות משופרת 

צי מכונות הדפוס של HP אינדיגו מותאם היטב לתקופות השיא בשנה, כמו יום האם, חזרה ללימודים ובעיקר חג המולד והשנה החדשה. בתקופות שיא אלה, חובה שמכונות הדפוס ישמרו על תפוקה מלאה, ושהחלפת החומרים המתכלים תהיה מינימלית, כך שהמכונות יפעלו ללא הפרעה. ואכן, החברה פועלת 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. חשוב לציין גם כי בתקופות השיא, צוות מומחים של HP אינדיגו מספק תמיכה צמודה לחברת PhotoBox, "מאחר ואין לנו את כל הכישורים הנדרשים לטיפול בבעיות מסוימות", אומר חנוך. 

ואכן, כדי לסייע ללקוחותיה להפיק את המרב ממכונות הדפוס ולשמור על פעילות רציפה, יצרה HP את תוכנית המצוינות HP Indigo Customer Excellence Program והמליצה לחברת PhotoBox לקחת בה חלק. 

התוכנית יושמה בחברה באביב 2014. הרעיון הכללי הוא לשפר את מתודולוגיות העבודה על מנת להשיג זמינות גבוהה יותר של המכונה ואפילו תחזוקה יעילה יותר. התוצאות הן, למשל, תהליך זרימת עבודה יעיל יותר עם זרימת נתונים משופרת בין מערכת IT kמכונות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו, כמו גם אורך חיים ארוך יותר של החומרים המתכלים.

לאחר מספר חודשים בלבד, תוכנית המצוינות הוכיחה את עצמה כהצלחה גדולה עבור PhotoBox. אורך החיים של לוח הדמיית התמונה PIP)) כמעט הכפיל את עצמו. כך גם לגבי גלילי הדיו (BID). אורך החיים של השמיכה עלה ב-30%. בסך הכול, הזמן שמוקדש לפעילות שאינה קשורה באופן ישיר ובלתי ישיר למענה על צרכי הלקוחות פחת ב-50%. 

"תוצאות אלה מעודדות ביותר", אומר חנוך. "הן מאפשרות לנו להתמודד עם תקופות הלחץ בצורה רגועה יותר, תוך חיסכון בזמן ובכסף". 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו