סיפורי הצלחה

Pemara, אוסטרליה

https://www.youtube.com/watch?v=J-fsYJieYMw&feature=youtu.be

חברת Pemara מאוסטרליה מוסיפה מימד חדש להפקה דיגיטלית של אריזות קרטון מתקפל

"במכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press, חברת HP ייצרה מכונה מתקדמת ומכוונת היטב. מכונה זו מאפשרת לנו לספק הזדמנויות שיווקיות חדשות ללקוחות שלנו."
דמיאן פרונטי, מנכ"ל, Pemara Lables, אוסטרליה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האתגר: 
הלקוחות שלנו נמנים על מגזרים שונים ומגוונים בתחום התרופות, בריאות בע"ח, טיפוח אישי ומזון ומשקאות. שווקים אלה נמצאים תחת פיקוח הדוק ועליהם לבצע שינויים תכופים במידע שמופיע בתוויות ואריזות שלהם. אנו מסייעים ללקוחותינו להימנע מההוצאות היקרות ובזבזניות ששינויים אלה שעויים לגרום". 

הפתרון: 
נתק בין המראה של התווית לבין הקרטון שבו היא נמצאת, מהווה דאגה לגיטימית בתחומי הרגולציה, מיתוג ויישומים בשוק. חברת HP מציעה את ההתאמה המושלמת בין שני פורמטי האריזה ואנחנו יכולים להבטיח כי תווית המוצר תיראה זהה לקרטון שלה. "

התוצאות: 
"במכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press, חברת HP ייצרה מכונה מתקדמת ומכוונת היטב. מכונה זו מאפשרת לנו לספק הזדמנויות שיווקיות חדשות ללקוחות שלנו. לדוגמא, יכולת בעלת חשיבות בשווקים שבהם אנו פועלים הינה היכולת ליצור אב טיפוס למוצרים חדשים לפני ייצור בקנה מידה מלא. הפתרון שמציעה HP הופך זאת להפקה זולה ומשתלמת". 
דמיאן פרונטי, מנכ"ל, Pemara Lables, אוסטרליה

לחץ כאן לסרטון על ההצלחה של Pemara

חברת Pemara
פתרונות הדפסת החלוצים מוטבעים ב- DNA של חברת Pemara. מאז הוקמה החברה לפני 49 שנים היא קבעה שיאים רבים בלהיות ה"ראשונה" באוסטרליה. החברה הייתה הראשונה להציג הדפסת תוויות דביקות בגליל באיכות גבוהה, תוויות רישום הרכב דביקות, והבולים הראשונים שניתן לקלף ולהדביק. עכשיו Pemara התקינה את מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press הראשונה באזור אסיה פסיפיק ובכך מבשרת על חדשנות חלוצית נוספת בתחום האריזות. 

דרך חתחתים בפיתוח השוק 
חברת Pemara היא חברה האוסטרלית בבעלות משפחתית. החברה אימצה את טכנולוגית הדפוס הדיגיטלית של HP אינדיגו בפעם הראשונה בשנת 2001. דמיאן פרונטי, מנכ"ל החברה, נזכר כי בימים הראשונים הייתה זו "דרך חתחתים" להציע ללקוחות פתרונות הדפסת תוויות בדפוס דיגיטלי, מאחר והיה על Pemara לפעול גם כמפתחת השוק וגם כמי שבונה אותו.

לחברת Pemara יש היום מפעלים גם באינדונזיה, ויאטנם ומלזיה וכולם מספקים מגוון רחב של תוויות לחברות בינלאומיות בתחום התרופות, בריאות בע"ח, טיפוח אישי ומזון ומשקאות. שווקים אלה נמצאים תחת פיקוח הדוק ועליהם לבצע שינויים לעתים קרובות במידע שמופיע בתוויות כדי להתאים לחקיקה חדשה, תקנות שוק או כדי לשקף שינויים במותג. 

"הטכנולוגיה של הדיו HP Indigo ElectroInk מספקת איכות הדפסה שאינה נופלת מדפוס אופסט. האיכות הגבוהה שאנו מפיקים במכונות הדפוס הדיגיטליHP Indigo WS6000  ו- WS6600 היא עובדה בקרב לקוחותינו. הם חותרים להשגת תפעול משתלם יותר. הם פונים אלינו כדי לעמוד באתגרים המורכבים ביותר של שינויים תכופים וזמן אספקה מהיר יותר. הם רוצים זמן הגעה מהיר יותר לשוק, פרודוקטיביות גדולה יותר, בזבוז מופחת ושימוש יעיל יותר בחומרי גלם", מספר דמיאן פרונטי, מנכ"ל Pemara. 

ההתאמה המושלמת לתוויות ואריזות 

טכנולוגית הפקה דיגיטלית של תוויות וקרטונים סייעה, ללא ספק לצמיחתה של Pemara. בשנת 2014, החליטה החברה להרחיב את תחום הקרטונים המתקפלים על ידי השקעה בטכנולוגיה הדיגיטלית האחרונה, מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press. כמו כן, הקימה החברה חטיבה חדשה בתוך החברה בשם Pemarapack, מורכבת מצוות מומחים לניהול העסק בתחום השקעה האחרונה שלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרונטי מספר: "ראינו את התסכול של לקוחות כאשר היה נתק בין המראה והתחושה של תוויות המוצר לבין הקרטון שבו היו התוויות. התלונה הייתה פשוטה: 'זה לא נראה אותו הדבר'. זהו חשש לגיטימי בתחומי הרגולציה, מיתוג ויישומים בשוק". 

הוא ממשיך: חברת HP מציעה את ההתאמה המושלמת בין הטכנולוגיות של שני פורמטי האריזה. אנחנו יכולים להבטיח כי תווית המוצר והאריזה יהיו בעלי מראה ותחושה זהים. הראיות ברורות באופן חד משמעי ללקוחותינו, כאשר הם רואים בעצמם את עקביות הצבע המושלמת בין התווית לבין הקרטון שלה."

מכונת דפוס מתקדמת ביותר 

מכונת הדפוס מציעה יתרון משמעותי לשרשרת האספקה, ויתרון זה מהווה נקודת מפתח בתהליך המכירות. "אנו יכולים להראות ללקוחותינו איכות צבע גבוהה, חסכון בפסולת קרטון, ירידה באחסנת מלאים וביטול מלאים מיושנים". 

 

 

 

 

 

 

 

במבט קדימה ליישומי הדפסה ואריזה נוספים, פרונטי מזהה את האפשרות של כניסה עתידית לשוק האריזות הגמישות. הוא אומר: "התמיכה וההדרכה שאנו מקבלים מ-HP היא מצוינת. ככל ש- HP ממשיכה לפתח טכנולוגיית הדפסה ואריזה ברמה כה גבוהה, אנחנו מאמינים שיהיו יותר יישומים שנוכל להציע לשוק שלנו. תחום האריזות גמישות הינו רק אחד מהם", הוא מסכם. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו