סיפורי הצלחה

Northside Graphics אירלנד

חברת Northside Graphics מאירלנד ראתה עלייה במכירות דרך אתר ההזמנות המקוון שלה DigitalPrinting.co.uk, שהוקם לפני שלוש שנים. ההצלחה הייתה כה גדולה עד שהחברה הוסיפה אתר נוסף - TradeDigitalPrint.co.uk. על כול ההזמנות משני האתרים, מנצח בקר ההדפסה 
HP SmartStream Production Center.

הזמנות מקוונות מהוות כ -35% ממחזור השנתי של החברה שעומד על 4.5 מיליון ליש"ט. נפח ההזמנות הביא את החברה להתקין את בקר ההדפסה HP SmartStream production Center לתזמון וניהול אוטומטי של ההפקה. 

באתרי החברה מותקנות כעת שלוש מכונות דפוס של HP אינדיגו: HP Indigo 5000 Digital Press, 5500 ומכונת HP Indigo 7r Digital Press מחודשת שהותקנה לפני כשנה. מכונת אינדיגו נוספת תותקן בשנה הבאה. 

"הרעיון שעמד מאחורי הקמת אתר DigitalPrinting.co.uk היה להתרחב לבריטניה כולה", אומר גארי וויט, מנכ"ל החברה. האתר מציע מגוון של מכשירי כתיבה, פליירים, חוברות, ספרים עם כריכות, תיקיות ותוויות. 

"בדרך כלל אנחנו מטפלים בעד 5,000 עבודות הדפסה בחודש עם עליות עונתיות," אומר וויט. "בקר ההדפסה Production Center הינו בעל ערך רב עבורנו מאחר ויש לנו כה הרבה עבודות הדפסה ביום, כך שהיה זה כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר כולן באופן ידני. הבקר מהווה מרכיב אינטגרלי בשאיפתנו ליעילות ואוטומציה אחראית. "

בקר ההדפסה Production Center הותקן בחודש ינואר 2016. "בחודש אפריל כבר עברו דרך הבקר 50% מהעבודות הנכנסות. עד אוגוסט, כבר 97% מהעבודות עברו דרך הבקר". 

"בסוף 2015, הייתי משוכנע שזהו הפתרון הנכון עבורנו. הבקר הינו ההתאמה הטבעית למכונות הדפוס של HP אינדיגו, מאחר והוא תוכנן לעבוד יחד איתן". 

החברה גם מתחילה להשתמש במערכת ההפעלה החדשה לבתי הדפוס, HP Print OS. "אנו פועלים כעת עם HP כדי לראות מהי הדרך הטובה ביותר לנצל את התכונות הרבות שלה עבור העסק שלנו, "אומר וויט. "המערכת כבר מחוברת לבקר Production Center אבל השימוש העיקרי שלה כרגע הוא לפקח על מכונות הדפוס של HP אינדיגו מבחינת הפרודוקטיביות והתחזוקה."

התקנה מותאמת לצרכי החברה
" חברת HP הייתה נפלאה במהלך ההתקנה. הם מבינים כי זה לא מוצר אחד שמתאים לכולם, וכי פתרון Production Center צריך להיות גמיש. 
"הבקר נותן לנו שקיפות מלאה על כלל עבודות ההדפסה שנמצאות כרגע בשלבי הפקה," אומר וויט. "כל אחד בחברה יכול למצוא מיקום של עבודת ההדפסה באופן מיידי מתוך הדפדפן שלו. זהו פתרון יעיל יותר באופן מוחלט והוא חוסך הרבה זמן. יש לנו פחות שגיאות מאחר והעבודות נשלטות באופן מרכזי וכל השינויים הם גלובליים באופן מיידי. שיבוץ העבודות מתעדכן כל הזמן. כל זה מוסיף באופן טבעי יעילות לכל התהליך."

לוויט אין חרטות על ההשקעה: "זה נהדר מאחר והבקר מספק סקירה של כל העבודות שנמצאות בשלבי הפקה וכל אחד יכול לקיים אינטראקציה עם האחרים, כדי לקבל את העבודה בזמן."

אז, האם הוא היה קונה את זה שוב? "כן," הוא אומר. "הבסיס נמצא כעת במקום טוב ואין לי ספק שכלי זה ימשיך להתפתח לכלי חזק עוד יותר. ובשילוב עם מערכת ההפעלה PrintOS אני חושב שצפוי לנו עתיד מלהיב!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו