סיפורי הצלחה

NetPrint, רוסיה

ענקית ההדפסה Netprint שולטת בשוק ספרי התמונות ברוסיה

"השקעה במכונת הדפוס הדיגיטלית הראשונה שלHP  אינדיגו הייתה סיכון גדול כי לא הייתה מכונה דומה בשוק שלנו וזו הייתה תופעה חדשה לגמרי. HP כבשה אותנו כאשר הציגה את המגוון הרחב של מוצרים שהמכונה יכולה להפיק."
איליה נוביצ'וק, מנכ"ל NetPrint

האתגר: 

חברת NetPrint הייתה זקוקה לפתרון הדפסה דיגיטלי שיהפוך אותה לחלוצה בשוק המתפתח של ספרי התמונות ברוסיה, וכמו כן יקזז את הירידה במכירות בהפקת תמונות בטכניקת הליד כסף מסורתי. החברה רצתה ליצור אתר מקוון שמציע מוצרי פוטו מותאמים אישית. 

הפתרון: 
החברה התקינה את מכונת הדפוס HP Indigo 5000 Digital Press שהייתה הצלחה כה גדולה, עד שהחברה רכשה עוד שלוש מכונות דפוס HP Indigo 5000 Digital Press! 

התוצאות: 

  • הדפוס הדיגיטלי מהווה כיום 80% מפעילות החברה, ונמצא בצמיחה של 25% מדי שנה, כך שהחברה מצליחה לפצות על הירידה במכירות הדפוס המסורתי.  
  • מכונות הדפוס של HP אינדיגו שיפרו באופן ניכר את הפרודוקטיביות של החברה, ואיפשרו לה להפיק 5,000 לוחות שנה ו- 1,500 ספרי תמונות ביום בתקופות לחץ. 
  • מכונת הדפוס של HP אינדיגו מאפשרות לחברת NetPrint להציע ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים חדשניים, לרבות ספרי תמונות, לוחות שנה מותאמים אישית ומוצרים אחרים בתוך 48 שעות. 

​לסרטון על ההצלחה של חברת NetPrint

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו