סיפורי הצלחה

McCallum Print, ארה"ב

"אנו אימצנו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו בשלב מוקדם. מנקודת מבט של איכות, עקביות ויכולת טכנית, HP הייתה תמיד ההתאמה הטובה ביותר עבורנו. מעבר לזה, HP מחזקת באופן תמידי את עמדתה המובילה באמצעות שיפורים בתחום עוצמת המוצר ויעילותו". 
בראד קלארק, סגן נשיא, McCallum/DCG, ארה"ב  

האתגר: 
למנף את יכולות הדפוס הדיגיטלי כדי להגדיל את יכולות הדפוס המשתנה ולהעביר יותר עבודות דפוס ממכונות אופסט למכונות דפוס דיגיטליות

הפתרון:  
להוסיף מכונת דפוס HP Indigo 7000 Digital Press לקבוצה הקיימת של מכונות דפוס HP אינדיגו

התוצאות:

  • ריצות סטטיות משתלמות של עד 7,000 עותקים
  • יכולות דפוס משתנה שמאפשרים פרסונליזציה
  • ביטול חריגה מהתקציב בשל חיסכון בנייר
  • זרימת עבודה דיגיטלית שמפחיתה את עלויות התפעול 
  • הפחתת פסולת הדפוס תומכת בהגנה על הסביבה. 

סיפור ההצלחה
קבוצת מקאלום, McCallum Print Group/DCG, היא חלק מרשת לאומית בארה"ב של ספקי שירות וביצוע בתחום השיווק, המציעים שירותים שיווקיים משולבים, לרבות הדפסה מסחרית באופסט ודיגיטל, פתרונות מבוססי אינטרנט, אסטרטגיית מציאת לקוחות פוטנציאלים, ניהול נתונים, דיוור והפצה.

 קבוצת מקאלום היא חברה שאימצה טכנולוגיות אסטרטגיות חדשות בשלב מוקדם. היא רכשה את מכונת הדפוס הראשונה של HP אינדיגו כבר ב-2001. ואז הם רכשו עוד אחת. ואז עוד אחת. כל אחת מהן סיפקה את היתרונות של דפוס דיגיטלי, לרבות הכנה פשוטה להדפסה וכניסה לזירת השיווק האסטרטגית של דפוס דיגיטלי. ואולם, דפוס אופסט תמיד נתפס כאופצייה החסכונית יותר עבור הדפסת ריצות ארוכות. עד עתה. "מכונת הדפוס HP Indigo 7000 Digital Press מביאה עימה שיפורי מהירות וגודל, אשר מציבים אתגר לדפוס האופסט במגרש הביתי שלו", אומר בראד קלארק.

"כאשר רכשנו את מכונת הדפוס הראשונה של HP אינדיגו בשנת 2001, זו הייתה בכל הכנות, מכונה מהפכנית. יכולות הדפסת מידע משתנה בדפוס הדיגיטלי, לרבות פרסונליזציה, הדפסה רב-גרסתית והדפסה על פי הזמנה, חיוניים כולם בהפיכת נתונים לכלי שיווקי בעל ערך מוסף", מסבר קלארק. "ואולם, בדפוס הדיגיטלי היו תמיד שני גורמים מגבילים בהשוואה לדפוס אופסט: גודל הפורמט ומהירות. כעת זה משתנה. מכונת הדפוס החדשה HP Indigo 7000 Digital Press מביאה גמישות גודל גדולה יותר, ושיפורים במהירות ההדפסה. המכונה סוגרת את פער יעילות אורך הריצות בין אופסט לדיגיטל". 

קבוצת מקאלום החלה עם מכונת הדפוס של HP אינדיגו מכיוון שזו הייתה המכונה היחידה מסוגה בשוק. החברה נשארה עם HP באמצעות רכישת סדרת שדרוגים, מאחר ומכונות הדפוס סיפקו איכות תמונה יוצאת מהכלל, ביצועים אמינים ושיפורים מתמשכים. רכישת מכונת הדפוס  HP Indigo 7000 Digital Press היא רכישה של מכונת דפוס מתקדמת להדפסה בנפחים גדולים של עד 2 מיליון דפים בצבע בחודש.

"אנו אימצנו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו בשלב מוקדם. מנקודת מבט של איכות, עקביות ויכולת טכנית, HP הייתה תמיד ההתאמה הטובה ביותר עבורנו. מעבר לזה, HP מחזקת באופן תמידי את עמדתה המובילה באמצעות שיפורים בתחום עוצמת המוצר ויעילותו", אומר בראד קלארק, סגן נשיא, McCallum/DCG, ארה"ב  

העבודה עם HP במהלך השנים יצרה שותפות אטרטגית יציבה. בראד מספר: "צוות HP כולו, מהמכירות דרך התמיכה ועד לטכנאי שירות, כולם היו יוצאים מהכלל. הם ממש חלק מהעסק שלנו. ללקוחותינו חשוב לדעת שאנו עובדים עם חברה שמשפרת ומקדמת את מוצריה, מאחר ושיפורים אלה תומכים בסופו של דבר בהצלחתה הכוללת של העסק שלנו".

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו