סיפורי הצלחה

Marrs Printing &Packaging, ארה"ב

חברת Marrs Printing &Packaging ממציאה מחדש את הפקת הקרטונים המתקפלים עם מכונת 30000

קן בראון, מנהל תחום אריזות, HP אמריקה מספר כי מכונת הדפוס החדשה HP Indigo 30000 Digital Press מביאה יתרונות חדשים לשוק הקרטונים המתקפלים. 

סקוט מארס מחברת Marrs Packaging הינו לקוח שרכש את המכונה החדשה והוא מספר: "בעבר היינו צריכים להדפיס כמויות גדולות כדי לקבל את המחיר ליחידה שרצינו, ואז היו לנו גם הוצאות גדולות על האחסון. אולם כיום המציאות השתנתה ונפחי ההדפסה ממשיכים לרדת. 

"הדפוס הדיגיטלי פתח עבורנו דלתות חדשות ואפשר לנו להיות יותר תחרותיים, בכך שאנו עונים על צרכי הלקוחות לנפחים קטנים יותר. 

קן בראון מ- HP מספר: "מכונת הדפוס מאפשרת לנו לתמוך בדרישה לזמן אספקה מהיר. אנו מאפשרים ללקוחותינו לספק ללקוחותיהם מוצרים במהירות. אם בעבר הלקוחות נזקקו ל-4 חודשים כדי להחליף את כל מוצריהם על המדפים בחנויות, כיום אנו יכולים לסייע להם לעשות זאת בכמה שבועות ואפילו ימים, במקרים מסוימים. 

"הלקוח שעומד מול מדף מבצע החלטה בתוך שניות, ואין זה משנה לו אם האריזה הודפסה בדפוס אופסט או בדפוס דיגיטלי. האריזה חייבת להיות מושלמת. מכונת הדפוס יכולה להפיק אריזות בכל יום באיכות אופסט בעזרת היישומים הזמינים במכונה". 

סקוט מארס  אומר: "בסביבת הייצור שלנו גמישות ההפקה בעת תזמון עבודות הדפסה היא הדבר החשוב ביותר ועם מכונת דפוס זו, הגמישות ותזמון העבודות הופכים לפשוטים יותר. מעבר לכך, איכות ההדפסה זהה לאופסט וזה פשוט מדהים. עקביות צבעים היא תמיד אתגר גדול, ובעזרת המכונה, הצבעים נשארים עקביים לאורך כל ההדפסה וזה ממש מדהים. הדפסת מידע משתנה היא גם גורם שישפיע רבות על שוק האריזות. המכונה מאפשרת הדפסה של מידע משתנה על האריזות. 

"זו בהחלט מכונה גדולה ומהירה יותר, שמאפשרת הדפסה על יותר מצעי הדפסה והיא מאפשרת לנו להגדיל את השוק ולשמור על לקוחות מרוצים ואפילו לזכות בלקוחות חדשים", מסכם מארס. 

לסרטון על הצלחת חברת Marrs Packaging

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו