סיפורי הצלחה

Manipal Technologies, הודו

חברת מאניפאל מהודו מדפיסה תעודות זהות למיליארד האזרחים במדינה בעזרת מכונות הדפוס של HP אינדיגו

"חברת HP נמצאת במרכז פעילות ההדפסה שלנו. איכות ההדפסה של מכונות הדפוס של HP היא יוצאת מן הכלל. במקביל, יחסינו ההדוקים עם החברה מהווים גורם מרכזי בעבודתנו. זוהי שותפות אמיתית לטווח ארוך, שבה אנו משתפים פעולה באופן הדוק."
גותם פאי, מנכ"ל מאניפאל טכנולוגיות. 

האתגר: 

  • חברת מאניפאל טכנולוגיות נבחרה על ידי הרשות הלאומית לזיהוי בהודו (Unique Identification Authority of India) להדפיס מסמכי זיהוי מותאמים אישית כחלק מתוכנית לאומית מהפכנית, שמטרתה להבטיח צמיחה כוללת על ידי מתן מסמכי זיהוי לאנשים שאין ברשותם כל תעודות זהות. חברת מאניפאל נזקקה לפלטפורמת הדפסה שתוכל להפיק מיליוני מסמכי זיהוי באיכות גבוהה ביותר.  

פתרון: 

  • החברה השתמשה במכונות הדפוס HP Indigo 3500 Digital Press ו-  HP Indigo 5500 Digital Press כדי להדפיס את מסמכי הזיהוי בצבע במהירות, באופן מאובטח ובאיכות הטובה ביותר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תוצאות: 

  • מכונות הדפוס של HP אינדיגו הפיקו 34 מיליון תעודות זהות ייחודיות בשלושת החודשים הראשונים של המבצע. 
  • איכות ההדפסה מבטיחה הדפסה חוזרת ומדויקת של התמונות בצבע
  • מכונות הדפוס של HP אינדיגו בשילוב עם ישום זרימת העבודה של מאניפאל, מסוגלים להתמודד עם גופנים שונים ועם תשע שפות שונות שבהם נעשה שימוש במהלך הפרויקט.
  • האמינות של פלטפורמת ההדפסה של HP מבטיחה משך פעילות אופטימאלי של מכונת הדפוס, ומאפשר עיבוד של נפחי הדפסה עצומים מדי יום. 

בשנת 2010, הרשות הלאומית לזיהוי בהודו (Unique Identification Authority of India) השיקה תוכנית שמטרתה הייתה יצירת מאגר נתונים ביומטרי של מיליארד אזרחים בקירוב בהודו. המטרה הייתה לאסוף את הנתונים הביומטרים, לרבות טביעות אצבע ותמונות, ואז להפיק תעודת זהות בעלת מספר זהות בן 12 ספרות. מטרת המבצע הייתה לספק אמצעי זיהוי לאזרחים רבים שלא היה ברשות כל מסמך זיהוי. כל אחת מתעודות הזהות מכילה גם מסמך מודפס בארבעה צבעים, בגימור למינציה שכולל תמונה, מידע על האדם, מספר זהות, ברקודים וקוד QR. 

חברת מאניפאל נוסדה בשנת 1941 והיא עוסקת בהדפסת חומר שיווקי מסחרי כמו דיוור ישיר, חוברות שיווקיות ואריזות. החברה מספקת גם עבודות הדפסה שמחייבות מידע מאובטח, כמו כרטיסי חיוב וכרטיסים מסוגים שונים.

"ידענו שהפתרונות של HP יתאימו בדיוק לפרויקט חשאי ורגיש זה. מכונות הדפוס של HP אינדיגו יכולות לספק את איכות הצבע והמהירות הנדרשות לפרויקט, ו- HP כחברה, יכולה לספק את התמיכה שתסטיח כי איכות העבודה תשימר לכל אורך הדרך", הוא מוסיף. 

מאניפאל עושה שימוש בשלוש מכונות דפוס של HP אינדיגו ומפיקה בממוצע 340,000 מסמכי זיהוי ביום. כל מסמך כולל תמונה שמודפסת באיכות מעולה. נפח עבודה כה גדול מחייב מכונות דפוס אמינות שמדפיסות בקצב מהיר וללא תקלות. הנפח העצום של הנתונים והעובדה שהמסמכים מודפסים בתשע שפות שונות ובגופנים שונים, מהווים אתגר אדיר. 

"לפני 4 שנים, הדפוס הדיגיטלי היווה 20% מהפעילות שלנו. כיום אנו עומדים על 50%, ואין לי כל ספק שנתח זה ימשיך לגדול. דפוס דיגיטלי הינו דרך יעילה ומשתלמת להפיק פתרונות דפוס מותאמים אישית באיכות גבוהה על פי דרישת השוק.

לסרטון על מאניפאל טכנולוגיות ועל מיזם תעודות הזהות

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו