סיפורי הצלחה

Labels in Motion, ארה"ב

חברת Labels in Motion מתרחבת עם מכונת הדפוס HP Indigo WS6800

האתגר: 
חברת , Labels in Motion שמתמחה בהפקת תוויות לויטמינים, תוספי מזון ותרופות, התבקשה להפיק אריזות בנות מנה אחת של תוספי מזון עבור חברת Xymogen, אולם הטכנולוגיה הקודמת של החברה לא יכלה להתמודד עם מצע ההדפסה הנדרש להפקת האריזות. 

הפתרון: 
החברה בחרה את מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press כדי לבצע את עבודת ההדפסה, מאחר והמכונה תומכת במגוון רחב של מצעי הדפסה סטנדרטיים, מהמדף ומצופים, כמו גם חומרים שעברו טיפול לפני ההדפסה. סיבה נוספת היא שהמכונה כוללת עד שבע תחנות צבע להפקת מגוון רחב של צבעים. 
 
התוצאות: 

"עם מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press, החברה שלנו מפיקה עכשיו אריזות בנות מנה אחת של תוספי מזון באיכות גבוהה, באופן יעיל ומשתלם, עם חומרי אריזה בטוחים שאושרו לשימוש עם מזון ", אומר סטיב קירשוף, סגן נשיא מכירות ותפעול, בחברת Labels in Motion. "שקלנו אפשרויות אחרות, אבל מהירות ההדפסה של מכונת הדפוס ,HP Indigo WS6800 Digital Press בשילוב עם המחיר והיכולת לבצע הפקות חד-פעמיות עבור התוספים שלנו הייתה שילוב מאוד מפתה בשבילנו."

לסרטון על סיפור ההצלחה של החברה, לחץ כאן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת Labels in Motion שנמצאת בפלורידה, ארה"ב, היא חברה שמספקת שירותים לחברת האם שלה, Xymogen, שמייצרת מזון ותוספי תזונה. חברת Labels in Motion התקינה את מכונת הדפוס דפוס דיגיטלי HP Indigo WS6800 במטרה לספק ללקוחותיה יותר יישומים, להפחית את עלויות החומרים המתכלים, ולמנף את האיכות ההדפסה הגבוהה  של HP אינדיגו, ניהול צבע פשוט והתמיכה לאחר המכירה.

"החוויה הכוללת שלי עם HP היא פשוט מדהימה. אנשי החברה לא מפסיקים לטפל בנו והם ממש עוזרים לנו לצמוח", מסכם סטיב קירשוף.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו