סיפורי הצלחה

ITC Limited, הודו

חברת ITC Limited מהודו הינה אחת מהחברות הגדולות ביותר בהודו עם שווי שוק של כ -40 מיליארד דולר, ומדורגת בין החברות הגדולות ביותר של העולם. החברה היא המובילה בשוק הסיגריות בהודו. 

לפני כשנה וחצי החליטה החברה שברצונה לעשות משהו חדש עם חפיסות הסיגריות, בדומה לקמפיין של בקבוקי וודקה אבסולוט, שהציע בקבוקים ייחודיים ושונים זה מזה. החברה פנתה לספקית הנייר שלהם בשאלה האם היא יכולה להשתמש במצע הדפסה ייחודי במהלך תהליך הייצור עצמו, ונענו בתשובה שלילית נחרצת. אז פנתה החברה עם הרעיון של חפיסות סיגריות ייחודיות לחברת , Pragati PACK ספקית שירותי הדפסה שזכתה בפרסים הרבים ביותר בהודו. Pragati הינה הספקית המועדפת על ITC כשמדובר בהפקה שונה וייחודית, והיא עמדה ביעדים בכל פעם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת Pragati פנתה ל-HP אינדיגו עם האתגר. התשובה – HP SmartStream Mosaic, שהיווה את הבסיס והפיתרון לקמפיין של קוקה קולה שבדיוק הושק בישראל. הלקוח בהודו צפה בסרטונים של הקמפיין בישראל והתלהב מאוד. לאחר שיחת ועידה שבה הוצגו לאנשי ITC קמפיינים של מותגים אחרים בעולם, כמו גם כיצד בוצע והופק הקמפיין של קוקה קולה בישראל, הוחלט לצאת לדרך. להפקה וגימור הוקצבו 6 שבועות בלבד! 

כמה עובדות מעניינות על הפרויקט: 

חברת Pragati הדפיסה 2.5 מיליון הדפסים ב-17 ימים עבור הפרויקט. 
6 מיליון הדפסים הופקו ב-34 ימים. 
הפרויקט הושלם עם מינימום פסולת ובזבוז של כ-5% בלבד. 

חפיסות הסיגריות הייחודיות הודפסו במכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press ויצאו לשוק באמצע חודש פברואר 2016. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו