סיפורי הצלחה

Irn Bru, בריטניה

לאחר ההצלחה של קמפיין "Bru Your Clan" בינואר 2015, שהופק בשיתוף עם HP אינדיגו, השיקה החברה קמפיין חדש ברוח דומה לשנת 2016, שוב עם הטכנולוגיה של HP אינדיגו. 

חברת irn Bru  הינה יצרנית משקאות קלים שנוסדה בשנת 1901 בסקוטלנד. כיום, זהו המשקה הקל הנמכר ביותר בסקוטלנד בתחום המשקאות המוגזים, שנמכר יותר מקוקה קולה ופפסי. בינואר 2015, נערך קמפיין מוצלח ביותר עם HP אינדיגו, שביקש לחזק את מורשתה הלאומית הגאה של החברה על ידי הדפסה על האריזה של הבקבוקים כבד משובץ שמסמל כל שבט בסקוטלנד. הקמפיין הסתיים עם עליה של 20% במכירות!

 

 

 

 

 

 

 

 

בתחילת 2016, הוחלט על קמפיין חדש בשיתוף HP אינדיגו. הפעם הקמפיין היה לציון יום השנה ה-30 לקמפיין פרסומי מוצלח, עטור פרסים וארוך ביותר של החברה, והוא כולל סדרת תוויות רטרו מכל התקופה של המותגים, אשר שוחזרו כדי להופיע שוב בסדרה הנוסטלגית.

 

 

 

 

 

 

 

מהדורה מוגבלת של חמישה עיצובים לציון 30 שנים לקמפיין הפרסומי הגיעו לחנויות בתחילת ינואר. החברה עודדה אוהדים של המשקה לאסוף את האריזות השונות שהיו זמינות בחנויות במשך שישה שבועות בלבד. הקמפיין בחנויות היה חלק מקמפיין רחב יותר שבמסגרתו הוקרנו בקבוקי ענק של Irn Bru על Forth Rail Bridge בסקוטלנד לרגל השקת המבצע.

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת Amberley Labels מבריטניה נבחרה שוב לשמש כספקית שירותי ההדפסה של הקמפיין, שנה שנייה ברציפות. 5.5 מיליון תוויות הופקו עבור בקבוקים של 500 מ"ל ו-2 ליטר, באורך כולל של 569,000 מטרים ליניארים במכונות דפוס מסדרת HP Indigo WS6x00. התוויות הופקו בעזרת מצב הדפסה EPM, או מצב הדפסה לפרודוקטיביות משופרת, ובכך הופך הקמפיין לעבודות ההדפסה הגדולה ביותר שהופקה בעזרת מצב EPM בכל העולם! התוויות הופקו במהלך חודש נובמבר והבקבוקים הופצו לחנויות בתחילת חודש ינואר. 

"האריזות המודפסות המיוחדות יגדילו את החשיפה ואת המכירות, מאחר והקונים יחפשו את כל חמשת העיצובים", אמר אדריאן טרוי, ראש אגף השיווק עבור AG Barr , יצרנית Irn Bru. "לחברה יש רקורד מוכח של סיוע לקמעונאים בהגברת המכירות עם האריזות המיוחדות של הבדים הסקוטים המשובצים שמשכו את העין בינואר 2015 והביאו לעלייה של 20%. קמעונאים יכולים להשתמש במוצרים שלנו כדי ליצור תצוגות מושכות בחנות במהלך חודש ינואר כדי לתפוס את תשומת הלב של הקונים ולהגדיל את המכירות שלהם". 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו