סיפורי הצלחה

Iceland Foods, בריטניה

חברת Iceland Foods מאמצת אריזות שמודפסות בדפוס הדיגיטלי ע"פ הזמנה

חברת Iceland Foods הינה הקמעונאית הראשונה בבריטניה שמשתמשת באריזות גמישות שהופקו בדפוס הדיגיטלי. חברת Ultimate הפיקה את האריזות במכונת הדפוס החדשה שלה שנרכשה אך לאחרונה. 

האריזות שהזמינה חברת Iceland היו מיועדות למגוון הנקניקים החדש של חברת British. חברת Ultimate ניהלה את התהליך כולו – משלב ההזמנה דרך הדפסה ועד ללמינציה, וסיפקה את האריזות בתוך 10 ימים מרגע ההזמנה. 
איאן שופילד, מנהל המותג של Iceland אמר בתגובה: "אנחנו עובדים עם חברת Ultimate Digital מזה זמן מה כדי לפתח מודל הדפסה דיגיטלי על פי דרישה. תהליך יצירה קצר יותר וביטול הצורך בלוחות פירושו שאנחנו יכולים עכשיו להפיק במהירות אריזות גמישות מודפסות לפרויקטים חדשים. "
בחברת Iceland סיפרו כי הם התמקדו באיכות ההדפסה תוך פיתוח גישת ריאקטיבית יותר להפקת אריזות, ולכן הפקת אריזות בהדפסה דיגיטלית הוכחה ככלי המושלם להשקת מוצרים חדשים לשוק במהירות.

שופילד תיאר את התהליך באומרו: "מגוון מוצרי הנקניק הבריטי הושקו בלוחות זמנים קפדניים ביותר. חברת Ultimate Digital הדפיסה את האריזות במכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press שהותקנה לאחרונה, והשתמשה רק בארבעה צבעי פרוצס ולבן. התוצאה הייתה אריזות באיכות מעולה והשקה מוצלחת של המוצר ע"י חברת Iceland. 

 

 

 

 

 

 

חברת Ultimete היא בעלת ניסיון של 15 שנים בהפקת אריזות גמישות ומודפסות. כריס טונג, הבעלים ומנכ"ל חברת Ulatimate סיפר: "כעת אחוז גדול של מפרטי אריזות גמישות הפך זמין באמצעות טכנולוגיית הדפוס דיגיטלי. זהו כלי אדיר שמשנה את כל הכללים עבור מותגים וקמעונאים. כעת ניתן להפיק בכמויות קטנות ובזמני הפקה קצרים ביותר מוצרים מותאמים אישית, מוצרים מותאמים לאזורים גיאוגרפיים שונים, מבחני שוק של מוצרים בחנות ומבצעים מיוחדים לקידום מכירות. 

"חברת Ultimete הינה בעלת יכולות נרחבות כיום והיא יכולה להציע ללקוחותיה שירותי מלאים בתחום האריזות, החל מעיצוב דרך הדפסה דיגיטלית ועד למחקר ופיתוח בתחום האריזות", מסכם כריס.  

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו