סיפורי הצלחה

Geostick, הולנד

Geostick מהולנד ממשיכה את ההתרחבות הדיגיטלית עם שתי מכונות דפוס HP Indigo WS6000 Digital Press

"עקבנו מקרוב אחר החידושים הטכנולוגים של HP אינדיגו במהלך השנים, ומסקר השוק שערכנו, עלה שמכונות הדפוס של HP אינדיגו הן היחידות בשוק שמסוגלות לענות על דרישותיהם של לקוחותינו".
פיטר ברוולינג, מנכ"ל Geostick

 האתגר:

 •  כניסה לשווקים חדשים
 • שיפור הרווחיות
 • שמירה על מיצובה כחברה טכנולוגית מובילה

פתרון: 

 • 2 מכונות דפוס  HP Indigo press ws4050
 • מכונת דפוס HP Indigo press ws4500
 • 2 מכונות דפוס HP Indigo WS6000 Digital Press
 • פתרון קדם-דפוס מ- EskoArtwork, חברה שותפה של HP
 • 2 קווי גימור מ- A B Graphic International, חברה שותפה של HP

התוצאה: 

 • תהליך מתמשך של העברת עבודות הדפסה מדפוס קונבנציונלי לדפוס דיגיטלי
 • יכולת דיגיטלית מוגברת
 • שירות מהיר יותר שמביא להגדלת מאגר הלקוחות
 • שיפור הרווחיות מעבודה לעבודה 

על החברה 
שמירה על יתרון תחרותי הנובע מחדשנות טכנית, יחד עם שמירה על שביעות רצון לקוחות, אמינות, איכות ורווחיות מהווים אתגר אדיר לכל חברה. ואולם, זהו בדיוק מה שעושה חברת Geostick מהולנד מאז היווסדה בשנת 1924. בשנת 1946, חברה זו הייתה הראשונה שהציעה בהולנד הדפסה של תוויות דביקות, ומאוחר יותר, הפכה החברה לבית הדפוס המסחרי הראשון באירופה שהציע שרוולי פלקסו דקים.

פעילותה העיקרית של החברה הייתה ונותרה הדפסת תוויות באמעות 11 מכונות דפוס אופסט שברשותה, אולם התוספת רבת העוצמה של מכונות הדפוס הדיגיטליות הפכו את החברה מבית דפוס לספקית שירותי הדפסה, כלומר שחברה זו מציעה ללקוחותיה הרבה יותר משירותי הדפסה בלבד.

"עקבנו מקרוב אחר החידושים הטכנולוגים של HP אינדיגו במהלך השנים, ומסקר השוק שערכנו, עלה שמכונות הדפוס של HP אינדיגו הן היחידות בשוק שמסוגלות לענות על דרישותיהם של לקוחותינו", אומר פיטר ברוולינג, מנכ"ל Geostick. "היכולת להדפיס ריצות קצרות, לעיתים בלווית מידע משתנה, במהירות ובאופן משתלם, היא בעלות יתרונות עסקיים ברורים, לא רק עבור לקוחותינו, אלא גם עבור הארגון שלנו". 

התקדמות עקבית
בדצמבר 2004, Geostick הייתה אחת מהחברות הראשונות באירופה שהתקינו את מכונות הדפוס HP Indigo press ws4050, ואז מכונה נוספת בשנת 2005. מעט לאחר השקת מכונת הדפוס HP Indigo press ws4500, החברה רכשה גם מכונת דפוס זו, כדי לעמוד בדרישות העולות לדפוס דיגיטלי. הפתרון מקצה לקצה של החברה כולל גם פתרון קדם-דפוס מחברת EskoArtwork, ופתרונות גימור מחברת A B Graphic International, שתיהן חברות שותפות של HP.   

בחודש דצמבר 2008, החברה הפכה לאתר בטא של מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press, לאחר שברשותה כבר היו שלוש מכונות דפוס אחרת של HP אינדיגו. לאור העלייה הגוברת בנפחי ההדפסה, החברה רכשה את המכונה החדשה, ובמארס 2009, נרכשה מכונה נוספת. 

הזדמנויות חדשות
"יש לנו לקוח שנהג להזמין מאיתנו עיצוב תווית זהה המודפס בעשר שפות שונות, על עשרה גלילים שונים", מסביר פיטר ברבלינג. "הוא נהג להחזיק במלאי ששוויו מעל מיליון אירו. כיום הוא מבקש מאיתנו להדפיס את כל עשר השפות על אותו גליל, כך שהוא יוכל להדביק את התוויות על המוצר במהלך ריצת ייצור אחת. כיום, אנו יכולים לספק את הגליל כאשר הוא זקוק לו, ולא כפי שהיה עד עתה, פעם בשבוע, בהתאם לתחזיות. אנו רואים עוד הזדמנויות זהות רבות כאלה, לרבות תוויות שקופות בגרסאות שונות או בריצות קצרות". 

בדומה למכונת הדפוס HP Indigo press ws4500, מכונת הדפוס החדשה משלימה את הדפוס הקונבנציונלי, ועושה שימוש באותם מצעי הדפסה ובאותם הצבעים. 

"מכירה של דפוס דיגיטלי שונה ממכירת דפוס קונבנציונלי. אנו מתארים את ההזדמנויות והיתרונות הדיגיטלים לבעלי המותג, ומסייעים להם להבין שמדובר ב'ערך' ולא 'מחיר'. לאנשים הרגילים לקנות ריצות של 100,000 תוויות, נדרש שינוי מחשבתי, כאשר הם לפתע דנים בעשר עבודות הדפסה של 10,000 תוויות, בעלות ערך מוסף גדול הרבה יותר. 
פיטר ברוולינג, מנכ"ל  Geostick

עם לקוחות גדולים בתחום המזון, התרופות, המוצרים הכימיים והלוגיסטיקה, חברת Geostick זקוקה ליצור איכותי, אמין ומשתלם. פיטר ברוולינג כה מאמין ביכולות מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press, עד שהוא מתחיל להעביר עבודות הדפסה ממכונות הקונבנציונליות לדיגיטליות. מעבר זה אינו נועד רק כדי להגדיל את הרווחיות, אלא בעיקר לשם הוספת ערך למוצר המודפס. ריצות קצרות וחסכוניות, זמני יצור מופחתים, הדפסת מידע משתנה, זמני אספקה קצרים יותר ושרשרת אספקה יעילה יותר, הם כולם היתרונות שמהם נהנים לקוחות הדפוס הדיגיטלי.

לחשוב דיגיטלי
בינואר 2009, Geostick חנכה אולם מכונות דפוס חדש, המוקדש כולו לדפוס הדיגיטלי. אולם זה מהווה מחויבות חשובה לטכנולוגיה, ומדגים את החזון שהפך לסימן ההיכר של החברה. האולם החדש מכיל שמונה מכונות דפוס דיגיטליות וקווי גימור. פיטר ברוולינג מסכם: "הדפוס הדיגיטלי מציע הזדמנויות יוצאות דופן עבור לקוחות קיימים וחדשים, שלא היינו יכולים להגשים ללא דפוס דיגיטלי. מכונת ה- 6000 החדשה תגדיל את מספר היישומים ותגדיל את הרווחים. הלקוחות אף לא יידעו שהעברנו את עבודת ההדפסה שלהם מקונבנציונלי לדיגיטלי, ובכך אנו גם יכולים לשפר את הרווחיות שלנו".  

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו