סיפורי הצלחה

Falkland Press, בריטניה

הדפוס הדיגיטלי של חברת Falkland Press צומח ב- 100% הודות לפורמט ההדפסה הגדול 

"התחרות כה עזה, כך שהאפשרות להיות הראשונים בשוק עם מוצרים חדשים מאפשרת לנו לזכות בלקוחות חדשים. מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press שמדפיסה בפורמט B2 מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים. "
ג'ון לנקסטר, מנכ"ל 

האתגר: 

 • ליצור מוצרים בפורמט גדול יותר עבור דפוס מסחרי ועבור אריזות המושכות את העין 
 • לנצל הפקה יעילה בריצות הדפסה קצרות כדי להציע ללקוחות הדפסה על פי דרישה של גרסאות שונות.
 • להציע מוצרים חדשניים שמודפסים על מצעי הדפסה מיוחדים גם בריצות הדפסה בינוניות וארוכות. 
 • לעצב מוצרים חדשים למצעים מיוחדים נתמכים בהדפסה באיכות אופסט וב-7 צבעים, לרבות דיו לבן.

הפתרון: 

 • יישומים בפורמט הדפסה בגודל B2 ובאיכות אופסט במכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press. 
 • הדפסה ב-7 צבעים עם 7-color HP Indigo ElectroInks, כולל לבן, מאפשרת יצירתיות גדולה יותר בעיצוב מוצרים. 
 • תמיכה במצעי הדפסה מיוחדים, לרבות מצעי בעלי מרקם (טקסטורה), בלתי מצופים ומטאליים, להפקת מוצרים מיוחדים. 


התוצאות: 

 • מוצרים בפורמט גדול יותר באיכות אופסט שהופקו במכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press סייעו להגדיל את נפח הדפוס הדיגיטלי ב-100% השנה.  
 • הזמנות מרובות, בריצות הדפסה קצרות עם גרסאות וללא הזמנת מינימום מעלים את שולי הרווח תוך אופטימיזציה של האריזות.
 • פורמט הדפסה בגודל B2 מושך לקוחות שרוצים להפיק אריזות, חוברות ועלונים חדשניים גדולים יותר.  
 • אריזות שמודפסות על מצעי הדפסה מיוחדים, כמו לוחות מטאלים של החברה עצמה, יוצרים רושם רב ומצליחים מאוד אצל הלקוחות. 

חברת Falkland Press היא אחת מבתי הדפוס המסחריים המובילים בבריטניה. באמצעות השקעה בטכנולוגיה העדכנית ביותר, מבטיחה החברה כי לקוחותיה ייהנו מהתהליכים, השירותים והמוצרים שמעניקים לחברת  Falkland את היתרון התחרותי שלה. לחברה יש מספר המסלולים, כולל אתר מסחר אלקטרוני בשם printedeasy.com.

נתח הדפוס הדיגיטלי צמח ב- 100%
חברת Falkland Press נכנסה לעידן הדיגיטלי לפני שבע שנים כאשר היא רכשה את מכונת הדפוס הראשונה של HP אינדיגו. בשנת 2012, היא רכשה מכונה נוספת, .HP Indigo 5600 Digital Press "ההדפסה במכונות הדפוס הדיגיטליות שלHP  אינדיגו שלנו צמחה ב- 50% מדי שנה בשבע השנים האחרונות. בשנה שעברה הדפוס הדיגיטלי שלנו היווה 22.5% אחוזים מההדפסה שלנו בכללותה. בשנה זו, בזכות מכונת הדפוס HP Indigo 10000, הדפוס הדיגיטלי יגיע ל- 45%. 

 
"מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press נותנת לנו מהירות הפקה גדולה פי 4 עד פי 6  (בהתאם לעימוד או אימפוזיציה), פורמט B2 הגדול שלה מציע מוצרים ייחודיים גדולים, ויש לנו את היכולת לספק מוצרים באותו יום, בשל העלייה הגדולה ביכולת ההדפסה הדיגיטלית שלנו ", מסביר ג'ון לנקסטר, מנכ"ל החברה.

לקוחות נמשכים לאריזות המרשימות 
"היכולת להשתמש במצעי הדפסה מיוחדים במכונות הדפוס של HP אינדיגו פירושה שאנו יכולים להיות יותר יצירתיים, להציע מוצרים בלעדיים ולהגדיל את הנתח שלנו בשוק האריזות. אנחנו יכולים להדפיס על משטחים בעייתיים, כגון מצעי הדפסה בעלי מרקם (טקסטורה) או ללא ציפוי, או על מגוון רחב של לוחות מטאליים, שהם המותג שלנו. הלקוחות מעריכים את האריזות המרשימות שאנו מפיקים בעזרת 7 הצבעים של הדיו האלקטרוני HP ElectroInks, הכוללים גם לבן, "מוסיף לנקסטר. " אנחנו יוצרים עיצובי אריזות ייחודיים באמצעות הדפסת דיו לבן על לוחות הזהב וכסף המטאליים שלנו.

"הפקנו למעלה מ- 450,000 גיליונות של לוחות מטאליים בשנה אחת במכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press. הלקוחות נלהבים ביותר בשל האיכות. ההדפסה ב-7 צבעים מאפשרת צבעים בוהקים ותוססים כך שהמוצרים של לקוחותינו בולטים על פני המתחרים על מדפי החנויות. 

"התחרות כה עזה, כך שהאפשרות להיות הראשונים בשוק עם מוצרים חדשים מאפשרת לנו לזכות בלקוחות חדשים. מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press שמדפיסה בפורמט B2 מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים. אנחנו משקיעים בציוד ובתהליכים שלנו. אין אצלנו מיקור חוץ. אנחנו מאוד ממוקדים באספקת מוצרים בעלי ערך גבוה ללקוחותינו והעסקים הדיגיטליים שלנו מתרחבים במהירות. מכונת הדפוס האחרונה של HP אינדיגו מסייעת לנו להרחיב את צמיחת החברה", מסכם לנקסטר. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו