סיפורי הצלחה

Ercus, מקסיקו

חברת Ercus Packaging הופכת לחברה להפקת אריזות דיגיטליות, שמביאה חדשנות 

האתגר: 

לא עסקנו בדפוס, ועדיין היו לנו יכולות להפקת אריזות קרטון ואריזות גמישות, שהתבססו על טכנולוגיות דפוס אופסט, דפוס שקע ודפוס דיגיטלי. מי היה מאמין שאנו נבצע את משימת ההדפסה הדיגיטלית הגדולה ביותר אי פעם, או שזה יוביל להפוך לעסק להפקת אריזות דיגיטליות ב- 100 אחוזים? "

הפתרון: 

"לאחר שהדפסנו 650 מיליון תוויות עבור קמפיין "Share a Coke" בדרום אמריקה עם חברת Eshuis America, הניסיון שלנו עם מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו שיכנע אותנו כי טכנולוגיה זו היא הטובה ביותר עבורנו וכי ההשקעה במכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press תהיה הצעד הנכון."

התוצאות
"האריזה מודיעה לחיך על הטעם. מעט מאוד אנשים יכולים להבחין בין טעמם של מאכלים נפוצים: שוקולד, קפה, ואפילו יין. הציפייה שיוצרות האריזה והתוויות מהווה חלק מרכזי מהחוויה וההנאה מהמוצר. "

אלחנדרו אספניה, יו"ר מועצת המנהלים, קבוצת Ercus 

לסרטון על סיפור ההצלחה של החברה, לחץ כאן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במשך למעלה מ -110 שנים, החברות של קבוצת Ercus מספקות פתרונות חדשניים ללקוחות תוך הפגנה מחויבות לעתיד בר קיימא עבור מקסיקו. חברת Ercus היא בראש ובראשונה, קבוצה שמתמקדת במזון ומשקאות, שגם עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חקלאים במטרה לשפר את היבולים, לחסוך במשאבים ולסייע להם להתגבר על העוני. כדי לתמוך בתחום העסקים החקלאיים, חברת Ercus מדפיסה בעצמה את האריזות בעסק שגדל בהתמדה. 

פיתוח יכולת הדפסה דיגיטלית ללא צורך במיקור חוץ

ייצור סוכריות מהווה את עסק הליבה של Ercus Group. כיום, החברה היא אחת מיצרניות הממתקים המקומיים הגדולים במקסיקו עם 100 סוגים של סוכריות, ליקריץ ושוקולדים.

"הדפסת האריזות החלה ב- Ercus במטרה להבטיח אספקה ומחירים אמינים", מסביר אלחנדרו אספניה. "התחלנו עם דפוס אופסט ובהמשך דפוס שקע, במעבר בין 1-2 או 3 צבעים. הדפסנו כ- 10,000 - 15,000 אריזות בכל פעם, שזה הרבה ממתקים אבל ריצה הדפסה קצרה מאוד בדפוס שקע. בשנת 2005, נוצרה ההזדמנות לקנות מכונת דפוס HP Indigo WS2000 Digital Press מיד שנייה, שאפשרה לנו לבטל את ההכנות להדפסה ולשמור על איכות הדפסה גבוהה בצבע". 

לאחר שנוכחו ביתרונות הדפוס הדיגיטלי, רכשה החברה את מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press. שתי מכונות WS6000 נוספות הותקנו בשנת 2013. 

 

 

 

 

 

 

 

 

באוקטובר 2014, הותקנה בחברה מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press שמספקת פורמט הדפסה גדול יותר להפקת מארזים ומוצרים אחרים. 

"עם צוות נפלא של HP וצוות המומחים שלנו, הותקנה מכונת הדפוס והחלה לפעול בתוך חודש," הוא אומר. "הכשרנו 15 מפעילים בשבועיים – דבר שלא יעלה על דעת במכונות אופסט", מספר אלחנדרו.  

חברת Ercus Packaging  הפכה ל-80% דיגיטלית עד אמצע 2015, אז חדלה להשתמש במכונת אופסט האחרונה שלה, והפכה לחברה הראשונה בעולם בגודלה, שמפיקה אריזות בדפוס דיגיטלי מלא, ללא צורך במיקור חוץ. 

הדפוס הדיגיטלי עובד בשבילנו ובשביל האחרים 
ההצלחה של חברת Ercus Packaging איפשרה לאלסנדרו אספניה להגביר את פעילויות הסיוע למגדלי קקאו מקסיקניים. 

"קרן Ercus היא ארגון לא ממשלתי, ללא כוונת רווח שמסייע לחקלאים באמצעות סיוע כספי, חינוך כלכלי, פיתוח ושיתוף פעולה טכנולוגי", מסביר אלחנדרו. " הפרויקט Café Franqueza נועד לסייע מגדלי קפה להיחלץ ממעגל העוני. אנו עובדים עם איגוד לשכות המסחר, ה- OECD, האו"ם וקרנות וסוכנויות אחרות, ועוזרים להם לשפר את התשואה שלהם ולקבל מחירים הוגנים עבור יבוליהם," הוא אומר.

"כדי לקדם את מותג הקפה Café Franqueza, הדפסנו על כל אריזת קפה תמונות של מגדלי קפה עם ביוגרפיה קצרה ומפה המראה את מיקומם", הוא אומר. "בתחילה, הדפסנו 5,000 שקיות (1,500 מטרים ליניארים) בשלושה עיצובים. עם מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press  אנו שואפים להדפיס אלפי עיצובים שונים עם תמונות של חקלאים שונים. "הראינו אריזות אלה לרשת Walmart והם אימצו את המותג בתוך שבועיים", הוא ממשיך.

לסרטון על קמפיין הקפה, לחץ כאן. 

"קרן Walmart הוא גם חלק מיוזמת Café Franqueza. עבורנו, השינוי כולו והמעבר ל- 100 אחוז דיגיטלי עם מכונות הדפוס של HP אינדיגו, היווה התפתחות מרגשת ומעצימה", מסכם אלחנדרו. . "פירושו של דבר גם, שאנו כעת חברה העוסקת בהפקת אריזות. "

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו