סיפורי הצלחה

DPI, ארה"ב

חברת DPI סומכת על הטכנולוגיה הדיגיטלית של HP אינדיגו ביצירת נאמנות למותג

"ידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תשנה את כללי המשחק בתעשיה"
סוזן מור, נשיאת DPI 

האתגר: 
חברת DPI נזקקה לפתרון מקצה לקצה כדי להדפיס במהירות חולצות פרסונאליות כחלק מקמפיין נאמנות לקוחות עבור אחת מהחברות הגדולות בארה"ב

 הפתרון: 
חברת DPI סייעה ללקוחה שלה לבנות נאמנות מותג באמצעות יצירה של חולצות פרסונאליות באיכות גבוהה בעזרת מכונות הדפוס HP Indigo 7000 Digital Press ו- HP Indigo press 5000
חברת DPI יצרה אתר להזמנות מקוונות והשתמשה בבקר ההדפסה HP SmartStream Production Pro Print Server כדי לבצע עיבוד יעיל של מידע משתנה 

התוצאות: 
חברת DPI הדפיסה 3,000 חולצות ביום, ובסך הכל 60,000 חולצות בשלושה חודשים
בעונת השיא, DPI יכולה לבצע עד 5,000 הזמנות ליום בעזרת מכונות הדפוס של HP אינדיגו 
הטכנלוגיה של HP אינדיגו מסייעת ל- DPI לאמץ יישומים ושירותים חדשים, כדי לעמוד בדרישות לקוחותיה 

סיפור ההצלחה
חברת DPI נוסדה בשנת 1992, ומראשיתה היא חרטה על דגלה את החזון להיות חברה חדשנית בתחום הדפוס הדיגיטלי. זו הסיבה שמכונת הדפוס הראשונה שרכשה החברה הייתה של HP אינדיגו. "ידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תשנה את כללי המשחק בתעשייה" אמרה סוזן מור, נשיאה של DPI. 

ברשות החברה שלוש מכונות דפוס של HP אינדיגו והיא ידועה כחברה שמספקת מוצרים חדשניים ומורכבים ביותר. החברה עוסקת בהפקה של אריזות, דיוור ישיר ומוצרים שיווקיים מיוחדים על מגוון רחב של מצעי הדפסה מצופים, בלתי מצופים ומפלסטיק. 

כאשר אחת החברות הגדולות בארה"ב פנתה ל- DPI בשנת 2011, היה ל- DPI אמון מלא שמכונות הדפוס של HP אינדיגו יעמדו בהצלחה במשימה של הדפסת חולצות שהלקוחות יוכלו לעצב כרצונם באתר. 

חברת DPI תכננה את תהליך הפקת החולצות כתהליך מהיר משלב יצירת החולצות עד למשלוח. הלקוחות עיצבו חולצות ב-10 דקות באתר שנותר ע"י חברת Pixfizz, חברה שותפה של HP. חברה זו העבירה את העיצובים לבקר ההדפסה HP SmartStream Production Pro Print Server. אז הדפיסה DPI את החולצות המעוצבות במהירות ובאיכות גבוהה. DPI נזקקה לשעה אחת בלבד מדי יום להדפיס כ- 3,000 חולצות. בתום שלושת חודשי הקמפיין, הדפיסה החברה 60,000 חולצות.  

 אחת הסיבות המרכזיות מדוע DPI בחרה לבנות את עצמה בעזרת הטכנולוגיה הדיגיטלית של HP אינדיגו, הייתה הטכנולוגיה של הדיו הנוזלי, HP ElectroInk. על פי ניסיונה של סוזן מור, איכות ההדפסה של HP אינדיגו אינה רק שווה לזו של דפוס אופסט – אלא שהיא לעיתים אף עולה עליה. כמו כן, HP אינדיגו מציעה טווח צבעים רחב יותר משל אופסט. "כאשר אתה רואה את הדיו של HP אינדיגו, ברור שאיכותו עולה על כל דיו אחר שקיים בשוק", היא מסכמת. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו