סיפורי הצלחה

Courtney Colour, אוסטרליה

החלוצים בתחום הדפוס הדיגיטלי באוסטרליה זכו בצמיחה של 30%

"קנינו את מכונת הדפסה 10000 מבלי לראות אותה, משום שהיה לנו אמון במותג HP והיה לנו ניסיון ומומחיות במכונת הדפוס הקיימת HP Indigo 5500 שלנו. היה לנו ברור שמכונת הדפוס 10000 תבצע ותקיים את כל מה ש-HP  אינדיגו הבטיחה". 

האתגר: 
"אנו הבנו את השאלות שעלו בנוגע לדפוס אופסט לעומת דפוס דיגיטלי. החששות שעלו היו האם דפוס דיגיטלי יהיה תואם לאיכות של דפוס אופסט, האם הטכנולוגיה הדיגיטלית עשויה להיות בלתי יציבה או יקרה מדי. אבל היינו משוכנעים שהדפוס הדיגיטלי הוא העתיד ושאנחנו לא צריכים לתת להזדמנות שוק חדשה זה לחמוק מאתנו ".

הפתרון: 
"הלקוחות שלנו רצו להוסיף כמה שיותר ערך להדפסות שלהם. הדפוס עלה שלב נוסף ממצרך תקשורת פשוט. אם אינך יכול להוסיף ערך, אז אתה חושב רק במונחים של מחיר. הדיון על איכות, עלות ואמינות הוכרע במהירות לטובת הדפוס הדיגיטלי". 

התוצאה: 
"חברת HP היא פורצת דרך בתחום הדפוס הדיגיטלי. החברה מקפידה על כל פרט ופרט, וזה מה שעומד בבסיס עמדת מנהיגות השוק שלהם. תוכנית HP Print Care שכוללת התקנה, הדרכה, תמיכה מרחוק ובאתר החברה, היא רק דוגמא אחת לכך. אנו תמיד יכולים ליצור קשר עם האנשים המתאימים בעת הצורך. אנו נמשיך לצמוח יחד". 
אלדו בורצ'רי, מנהל Courtney Color

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות החברה
למעלה מ -25 שנים, שחברת Courtney Colour ביססה מוניטין חזק בקרב הלקוחות האוסטרליים שלה להפקות דפוס אופסט באיכות גבוהה. בשנת 2008 המודל העסקי של החברה עבר שינוי חלוצי. השינוי נגרם על ידי השפעה משמעותית של שני כוחות על תעשיית הדפוס: המשבר הפיננסי העולמי (GFC) והצלחתה של טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי. 
 
שינויים מרחיקי לכת בתעשיית הדפוס
אלדו בורצ'רי, מנהל Coutrney מסביר: "למרות שתעשיית הדפוס הייתה מאוד גמישה במשך עשרות שנים, המשבר הכלכלי העולמי היה שונה והכתיב קו חשיבה חדש, שאיתו היו צריכים להתמודד כל בעלי העניין. המשבר שינה את המותרות של הדפסת כמויות עודפות גדולות. צריך היה להפחית את אורך ריצות ההדפסה. מדידת החזר על השקעה הייתה חיונית יותר, מאחר ותזרים מזומנים הפך לגורם משמעותי".

"המגמה החיובית הייתה ששינויים עצומים ומדהימים בטכנולוגיית הדפוס עמדו להתרחש. החלטנו לעמוד בקצב ההתפתחות של הדפוס הדיגיטלי. הלקוחות שלנו, עליהם נמנים בין השאר, גלריות לאמנות, תעשיית רכב ואביזרי בגדים בשוק הקמעונאי, הגיבו באופן חיובי. הם היו מודעים לשינוי ובאו אלינו כדי לשאול שאלות. בשיחות התברר ללקוחותינו שהדפוס הדיגיטלי טמן בחובו דברים חדשים רבים, כמו מימד חדש של מהירות הדפסה, גמישות, אמינות ואיכות". 

אמון וביטחון ב-HP
"עזבנו את עולם האופסט מאחורינו, עם הרכישה של מכונת דפוס דיגיטלית של HP אינדיגו, במטרה לתמוך בהפקה של ריצות הדפסה קצרות כתגובה לירידה באורך ריצות ההדפסה בתחום האופסט. פנינו לכל היצרנים הגדולים והמוכרים של מכונות דפוס, מאחר והמוניטין שלנו היה על כף המאזניים. אף לא אחד מהם השתווה בתחרות ל- HP אינדיגו, מבחינת  היכולת להתמודד עם איכות הדפסה גבוהה וריצות הדפסה אסטרטגיות ", מסביר בורצ'רי.  

בשנת 2013, רכשה חברת Courtney את מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press. "האמנו כי פורמט ההדפסה בגודל 75 ס"מ יהיה משמעותי. קנינו את מכונת הדפסה מבלי לראות אותה, משום שהיה לנו אמון במותג HP והניסיון והמומחיות שלנו במכונת הדפוס הקיימת HP Indigo 5500 שלנו. היה לנו את כול הביטחון בעולם שמכונת הדפוס 10000 תבצע ותקיים את כל מה ש-HP  אינדיגו הבטיחה". 

"מהירות ואיכות ההדפסה והמחויבות לאיכות הסביבה של מכונת הדפוס 10000 מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו איכות גבוהה, זמן אספקה מהיר ואפשרות ההתאמה האישית שמציע הדפוס הדיגיטלי. לקוחותינו רואים בעצמם את הפוטנציאל ואת היכולת של גודל גיליון גדול יותר בשוק שבו לא היה דבר כזה בעבר".

 

 

 

 

 

 

 

הזדמנויות מלהיבות ליצירת גרסאות
חברת Courtney נהנית מצמיחה של למעלה מ -30 אחוזים בעסקים חדשים מאז רכישת מכונת הדפוס .HP Indigo 10000 Digital Press מייקל וויבודיק, מנכ"ל שותף של החברה, אומר: "הלקוחות שלנו הבינו במהירות שזו טכנולוגיה מדהימה, שמאפשרת לא רק יעילות גדולה בתפוקה, אלא גם את הגמישות לבצע שינויים במסמך במהלך ריצת הדפסה פשוט על ידי שליחת קובץ אחר למכונת הדפוס 10000 Digital Press HP Indigo".

אלדו בורצ'רי מספר כי הפרודוקטיביות והגמישות מאפשרים לחברה להדפיס מידע משתנה, ובכך נפתחות הדלתות ליצירת גרסאות מלהיבות. "יצירת גרסאות שונות ומידע משתנה אפשרו לנו להראות ללקוחותינו שכל יחידה יכולה להיות ייחודית בגישת שיווק 1:1".  

מכונת דפוס HP Indigo 10000 שנייה הותקנה באתר החברה בסוף שנת 2014. בורצ'רי מספר על בית המכירה פומבית היוקרתי, Moss Green. "כפי שאתה יכול לדמיין, האיכות, הדיוק ומהירות ההגעה לשוק הם חיוניים. עם מכונת הדפוס HP Indigo 10000  אנו יכולים ליצור גרסת ניסיון בצבע מלא ולהבטיח שריצת ההדפסה מושלמת של 3,000 קטלוגים כרוכים ומוכנים תהיה ללא רבב", הוא מסכם. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו