סיפורי הצלחה

CMYKhub, אוסטרליה

חברת CMYKhub נכנסת בהצלחה כפולה לעולם הדפוס הדיגיטלי

 

"בתוך שישה חודשים בלבד, היינו עדים לפרודוקטיביות, מחיר משתלם, גמישות ומעל הכל, האיכות הגבוהה של הדפוס הדיגיטלי". 
טרנט נאנקרוויס, בעלים, CMYKhub

האתגר: 
לספק מענה לדרישה להפקות דפוס באיכות גבוהה, במחיר משתלם ובריצות הדפסה קצרות שתואמות או עולות על איכות דפוס אופסט. 

הפתרון: 
התקנה של מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press כדי לספק מענה לדרישות הלקוחות. מכונה זו משלימה את עבודתה של מכונת הדפוס HP Indigo 7600 Digital Press שמשמשת כ"סוס העבודה" העיקרי בחברה. 

התוצאות: 

  • גידול מדיד באחוז המחזור המצטבר של דפוס דיגיטלי, ללא צורך אפילו לפרסם יכולת זו. 
  • ריצות הדפסה קצרה באיכות גבוהה שענו על שולי הרווח שנקבעו הן על ידי CMYKhub והן ע"י לקוחותיה 
  • הוכחה  לחברת CMYKhub שהמעבר המוצלח לטכנולוגית הדפוס הדיגיטלי של HP Indigo יכול להוות בסיס למודל עסקי עתידי שמתמקד בדפוס דיגיטלי.

​לסרטון על הצלחת חברת CMYKhub

אודות החברה
חברת CMYKhub מאוסטרליה נוסדה בשנת 2006 כחברה המספקת שירותי דפוס אופסט לתחום הדפוס המסחרי. היא נחשבת כיום אחת החברות המובילות והמצליחות ביותר בתחום דפוס אופסט המסחרי. על לקוחותיה נמנים בתי דפוס וקבוצות זיכיון להדפסה כמו SNAP ו- kwik Kopy. 

אנשי החברה חשו כי הדפוס הדיגיטלי טומן בחובו פוטנציאל גדול לעתיד החברה ולכן, הם החלו לחקור את התחום. תחושתם התבררה כמוצלחת. הצמיחה של נתח הדפוס הדיגיטלי, ללא צורך בפרסום כלל, הפתיעה את החברה והובילה את CMYKhub להכפלת יכולת ההדפסה הדיגיטלית שלה ב- 12 חודשים בלבד.

המעבר לדפוס דיגיטלי

בעל החברה, טרנט נאנקרוויס, מספר כי החברה סיפקה מענה לדרישה עצומה לכרטיסי ביקור ונייר מכתבים עסקי. בה בעת, החברה החלה להיות "מופגזת" גם בבקשות אחרות. המסר היה חד וברור: "אנו רוצים להמשיך ולעבוד איתכם כדי לספק את כל צרכי ההדפסה שלנו. האם אנו יכולים לקבל איכות זהה בריצות הדפסה קצרות ועדיין להשיג שולי רווח תחרותיים"? 

טרנט החליט לבדוק את נושא הדפוס הדיגיטלי מאחר והוא הבין שזו הטכנולוגיה שמשלימה את דפוס האופסט. אנשי החברה ביקרו בתערוכת דרופה 2012 בגרמניה. "בחנו מספר מכונות דפוס, אולם אז ראינו את מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press בפעולה. מגוון מצעי ההדפסה שבהם תומכת המכונה, ואפילו מצעים סינטטיים, היה מרשים ביותר. טכנולוגיית ההדפסה One Stop Shot שמבטיחה רגיסטרציה מושלמת מהגיליון הראשון, תנועת הגיליונות הייתה אחידה לכל אורך ההדפסה והיא למעשה ביטלה כל בעייה שקשורה לקפלים וקמטים". 

גמישות, מחיר נמוך ופרודוקטיביות גבוהה
"מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press העניקה לנו את הגמישות לבחון מגוון רחב של צבעים דיגיטלים, לרבות דיו לאפקטים מיוחדים כמו לבן או UV red שניתן לראות רק באור UV. בה בעת, המכונה סיפקה פתרון במחיר נמוך שמספק פרודוקטיביות גבוהה עבור עבודות הדפסה עם פחות מ-4 צבעים. 

בתוך מספר חודשים, החברה נוכחה לדעת שנתח הדפוס הדיגיטלי עולה בהתמדה, ללא השקעה בשיווק ובפרסום. נאנקרוויס מודה שהחברה הופתעה מקצב הצמיחה של הדפוס הדיגיטלי. קצב זה הביא להחלטה לרכוש מכונת דפוס דיגיטלית שנייה, HP Indigo 7600 Digital Press בתוך 12 חודשים מאז קבלת ההחלטה להציע דפוס דיגיטלי. "זה היה מוקדם יותר מהמתוכנן בתכנית המקורית שלנו, אבל זה היה ברור שיכולת הדפסה דיגיטלית הייתה עכשיו חלק חיוני של העסק שלנו".

 

 

 

תמיכה מוערכת מ- HP

מנקודת מבטו של בעל עסק, הוא רואה תועלת רבה שמפיקה חברת CMYKhub מאפיקי התמיכה הרבים שמציעה HP. הוא מוסיף: " HPללא ספק מחויבת לעתיד הדפוס הדיגיטלי. אנחנו מופתעים ומתרשמים ביותר מהרמה הנדיבה של העברת הידע של HP לארגון שלנו.

""התמיכה ברורה והמרגיעה שלהם האיצה את הביטחון ואת התלהבותנו מדפוס דיגיטלי. למרות שהטכנולוגיה של HP אינדיגו הייתה חוויה חדשה עבורנו, המעבר לטכנולוגיה זו היה חלק ביותר", הוא מסכם. 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו