סיפורי הצלחה

Boutwell Owens, ארה"ב

חברת Boutwell Owens השקיעה בטכנולוגיה דיגיטלית במטרה להיות מובילת שוק ולעמוד בדרישות הלקוחות בתחום האריזות 

האתגר: 
"קיימת מגמה ברורה לצמצום מלאים. הלקוחות שלנו מנסים לקצץ בעלויות ולצמצם את הבזבוז על מנת להישאר תחרותיים. מספר גדל והולך של יחידות מלאי ((SKUs ונפחי הדפסה נמוכים מפעילים לחץ על העלויות שלנו ושלהם, כך שנוצר הצורך בגישה חדשה לגמרי". 

הפתרון: 
"מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press מהווה פלטפורמת הדפסה מדהימה. הפרטים הקטנים והאיכות הפכו אותה לבחירה האידיאלית עבורנו ועבור לקוחותינו. היה לנו ניסיון מוצלח ביותר מבחינת איכות הצבע של המכונה".  

ביל הודג'ס, סגן נשיא מכירות ושיווק, חברת Boutwell Owens & Co., Inc.

התוצאות: 
"עמדנו בפני ברירה בין הדפסת יותר קרטונים מהנדרש בעלות יחידה נמוכה, או לשלם עלויות גבוהות ליחידה בריצות הדפסה קונבנציונליות קצרות. הדפסה דיגיטלית במכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press העניקה לנו אפשרות שלישית טובה יותר". 

ויטני בריטון, קניינית אריזות, חברת Champion Laboratories, Inc

לסרטון על סיפור ההצלחה של החברה, לחץ כאן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת Boutwell Owens היא חברה להפקת קרטונים מתקפלים מזה 130 שנה. המשכיות הייתה מאז ומתמיד מילת המפתח בחברה. עם שישה מנכ"לים בלבד בכל תולדותיה ועובדים רבים עם ניסיון של למעלה מ -30 שנה, ייתכן ולא יהיה זה מפתיע לגלות כי מאז 2014 הפכה החברה לאחת מחברות להפקת קרטונים המצויידת ביותר דיגיטלית בארה"ב...

 

 

 

 

 

 

יצירת פרדיגמה חדשה
עד 2014, לקוחות שהיו בעלי מספר גבוה של יחידות מלאי (SKUs), יחד עם דרישה להדפסה בנפח נמוך, ניסו להפחית את כמויות המלאי ואת העלויות מבלי להתפשר על איכות ההדפסה. במקביל, אנחנו היינו צריכים למצוא דרך טובה יותר לניהול המספר הגדל והולך של ריצות הדפסה קצרות. אז החלטנו להתקין את מכונת הדפוסHP Indigo 30000 Digital Press", מספר ביל הודג'ס. 

שימוש במודל חדש 

"היכולות של הדפוס הדיגיטלי וציוד הגימור חוללו מהפכה בתחום הקרטונים המתקפלים בפרט והאריזות בכלל. מסחורה שמחיריה ירדו כל הזמן, הפך הקרטון לחלק בעל ערך מהמותג, ואפילו היווה חלק מתקציבי הפרסום", מספר הודג'ס. "שינוי האריזה באמצעות הדפוס הדיגיטלי הינו זול הרבה יותר מאשר פרסום בטלוויזיה."

בניית אסטרטגיה כוללת
אחד הלקוחות של Boutwell, הינה חברת Champion Laboratories, שמספקת שמן, דלק ומסנני אוויר בלמעלה מ-60 מותגים. 

אנו מייצרים כ-6,000 חלקים שונים, שכל אחד מהם מצריך אריזות קרטון. ריצות ההדפסה שלנו יכולות לנוע מקרטון בודד ועד מיליון", מספרת ויטני בריטון, קניינית אריזות, בחברת Champion Laboratories, Inc. "החלפים שלנו מיועדים בעיקר לשוק הרכב, כך שעלינו לספק מוצרים למאות רכבים ודגמים שונים". 

"הדפוס הדיגיטלי מספק מענה לדרישה לריצות הדפסה קצרות, חותך את זמני האספקה ל-14 ימים ומפחית את המלאים שלנו. בתוך שנה, הקרטונים המודפסים דיגיטלית צמחו ל-10% מתוך כלל הקרטונים, ואני צופה עלייה של 30% בשנים הקרובות. אנו מאוד מרוצים מאיכות ההדפסה של מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press והלקוחות שלנו מרוצים מאיכות שיכפול צבעי המותג", היא אומרת. 

"מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press היא בהחלט מכונה שמשנה את כל הפרדיגמות, מסכם הודג'ס. "היא גורמת לכולם לשקול מחדש מה הם רוצים להשיג באמצעות האריזות שלהם, ופותחת הזדמנויות אדירות עבור ספקי שירותי דפוס ולקוחות. יחד עם הציוד לציפוי כפול ו- Highcon Beam, אפשר לשאוף גבוה". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו