סיפורי הצלחה

ש.ל.ר תעשיות דפוס

ש.ל.ר נוסדה בשנת 1960 על ידי מנכ"ל החברה, חיים לוי. זו חברה משפחתית וכיום מועסקים בה 25 עובדים. החברה החלה את דרכה כבית דפוס קטן ואיכותי המתמחה בשילוט ובדפוס משי. במהלך השנים התרחבה החברה, ובשנת 2002 השתלבה בתחום הדפוס הדיגיטלי במקביל לדפוס המשי. ש.ל.ר הייתה החברה הראשונה בארץ ובין הראשונות בעולם שרכשו את מכונת הדפוס HP Indigo press ws4000. כיום מספקת החברה פתרונות דפוס מקיפים לחברות מובילות בכל תחומי התעשייה, החל בחברות תקשורת וכלה בחברות קוסמטיקה ויקבים.

ש.ל.ר מתמחה בהדפסת מוצרים בשבעה צבעים בתחום התעשייתי: תוויות בגלילים, אריזות גמישות ושרוולים מתכווצים. ש.ל.ר עוסקת בהדפסה דיגיטלית ובדפוס משי בלבד, וברשותה שלוש מכונות דפוס של HP אינדיגו: מכונת הדפוס ws4000 הראשונה, מכונת הדפוס HP Indigo press ws4050 שנרכשה שנתיים לאחר מכן,  ומכונת הדפוס החדשנית והמתקדמת ביותר בתחום הדפוס התעשייתי: HP Indigo WS6000 Digital Press.

"המוטו של ש.ל.ר הינו איכות ומצוינות ללא פשרות", אומר חיים לוי, מנכ"ל ש.ל.ר. "החברה שלנו מתבססת על הדפוס הדיגיטלי באופן בלעדי בשל יתרונותיו הרבים, שמאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מוצרים במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר".  

ואכן, הקפדה על איכות המוצר ומתן שירות מקצועי ואדיב ללקוחותיה הקנו לש.ל.ר מוניטין של מצוינות, מחויבות ואמינות ללא פשרות. ש.ל.ר נהנית מהיתרונות הייחודיים האופייניים לדפוס הדיגיטלי, כמו גמישות יצירתית, קיצור משך העבודה והאספקה בשל העדר קדם-דפוס, אפשרות הדפסה של ריצות קצרות וארוכות, והדפסה על מגוון רחב של מצעי הדפסה. כל אלה מאפשרים לחברה להציע ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות הדפסה, ומתן פתרונות ייחודיים המותאמים לצורכי הלקוח, תוך ליווי הפרויקט משלב התכנון הראשוני ועד למוצר המוגמר. יתרון נוסף שקיים בש.ל.ר הוא שירותי הגימור. בחברה קיימות תחנות אומגה שמבצעות למינציה, הטבעת FOIL (כסף, זהב וברונזה), הבלטה, חיתוך ושטנצים בכל צורה.

 ש.ל.ר נחשבת חברה מובילה גם בתחום דפוס המשי בזכות 40 שנות הניסיון שלה בתחום. דפוס המשי מאפשר הדפסה על מגוון רחב של מצעי הדפסה כמו מדבקות לקסן, תווית CE ו- UL, אלומיניום וטרמל טרנספר על חומרי גלם המיוצרים במקום, כמו פוליאסטר לבן או מתכתי, PVC, נייר ועוד.

ש.ל.ר מתכוונת להרחיב את פעילויותיה בתחום האריזות. "אלה הם שווקים בעלי פוטנציאל צמיחה אדיר, והאפשרויות הן בלתי מוגבלות. ככל ששוק המוצרים הופך תחרותי יותר, הלקוחות מעוניינים בבידול מוצריהם ומבקשים אריזות ותוויות בולטות ומיוחדות. מכונות הדפוס הדיגיטליות מאפשרות לנו להציע ללקוחותינו מוצרים המותאמים לצרכיהם, והמופקים בגמישות ובמהירות", מסכם חיים. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו