סיפורי הצלחה

סמירנוף - האהבה מנצחת

קולקציית Love Wins של סמירנוף נוצרה בשיתוף עם מותג האופנה BOB של המעצבת דון פורטר, לכבוד פסטיבל הגאווה שנערך בלונדון בחודש יוני 2016. חברת Diageo יצרנית סמירנוף, ייצרה 500 בקבוקים במהדורה מוגבלת בצבעי דגל הגאווה. כל בקבוק נושא תווית מסדרת Love Wins מתוך קולקציית השוויון של BOB, המתארת יחסים בין מגוון של אנשים ומקדמת הכללה ושוויון. עבור כל בקבוק שנמכר, סמירנוף תרמה לעמותה הלהט"בית בבריטניה R U Coming Out, שמטרתה לשמש השראה ולתמוך באנשים כדי שיהיו הם עצמם. שרוולי הבקבוקים הודפסו במכונת הדפוס של HP אינדיגו ובעזרת מידע משתנה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות חברת האם 
חברת Diageo PLC היא חברה בריטית רב-לאומית לייצור משקאות אלכוהוליים שבסיסה בלונדון. החברה הינה היצרנית הגדולה בעולם משקאות אלכוהולים, בירה ויין.

חברת Diageo מתחילה עכשיו להשתמש בהפעלות אריזה במהדורה מוגבלת כחלק פעילויות מעורבות הצרכן הרחבות יותר שלהם.

המותגים של Diageo כוללים את סמירנוך (הוודקה הנמכרת ביותר בעולם), ג'וני ווקר (הוויסקי הנמכר ביותר בעולם), בייליס (הליקר הנמכר ביותר בעולם) וגינס (הבירה הנמכרת ביותר בעולם). החברה מוכרת את מוצריה בלמעלה מ-180 מדינות ויש לה משרדים ב-80 מדינות בעולם. 

מעצבת הקולקציה, דון פורטר סיפרה: " יצאתי את קולקציית השוויון בינואר עם BOB כי חשבתי שיהיה זה רעיון נחמד להעביר את המסר של ''Love Wins, כדי שאנשים יוכלו ללבוש בגדים לפי הרגשתם. עבדתי עם מעצבת ההדפסה שלי, קארן מייבון, והעלינו את הרעיון לחגוג אהבה בגדול על הבגדים שלנו. אנשים ממש אהבו את זה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

"כשסמירנוף התקשרו אליי לפני כחודשיים, ואמרו שהם מממנים את האפטר פארטי של פסטיבל הגאווה ושהם מעורבים בפעילות בקהילה הלהט"בית במשך שנים, ושאלו אם אני מוכנה לשקול שיתוף פעולה. הם ללא ספק מותג מסיבי, אבל יש להם אתוס גדול של ממש בקידום הרעיון של שוויון, וזה מה שאני אוהב לעשות עם המותג שלי,BOB  כך שזה הרגיש כאילו זו ההתאמה המושלמת. אני עדיין לא מאמינה שזה קרה באמת. ההדפס עובד כה נפלא על בגדים, ועכשיו זה פתאום על בקבוקים. כל מי שרואה את זה פשוט מרגיש כל כך מאושר".

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו