סיפורי הצלחה

כרטא פרינט

חברת כרטא פרינט נוסדה בשנת 2007 ומעסיקה כ-40 עובדים. כרטא מתמקדת ומתמחה אך ורק בכרטיסי ביקור. החברה פיתחה מוצר ייחודי ואיכותי, במטרה להציע ללקוחותיה כרטיסי ביקור ייחודיים, שלא ניתן למצוא בחברות אחרות. על לקוחות החברה נמנות רוב החברות הגדולות בישראל. 

לחץ כאן לאתר החברה

 

 

 

 

 

סיסמתה של כרטא היא: "רק כרטיסי ביקור". ואם רק כרטיסי ביקור, הרי שהחברה מציעה ללקוחותיה אפשרויות ומוצרים ייחודיים, כמו EZPACK, כרטיסי ביקור ארוזים בפנקסים, שניתנים לשליפה ולהחזרה לפנקס ללא סימני תלישה (פטנט בינלאומי), פונטים חדשים שנוצרו בלעדית ע"י החברה, הדפסת קוד  ,QRגימורים מיוחדים כמו פינות עגולות ולמינציה ומגוון ניירות ייחודיים כמו נייר דמוי בד, נייר אקוורלו קרם אקולוגי, נייר מתכתי ועוד. 

כרטא נכנסה לעידן הדיגיטלי של HP אינדיגו בשנת 2008, עם רכישתה של מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press. 

"היות ואנו מתמחים אך ורק בהדפסת כרטיסי ביקור, מוצר אשר דורש הדפסה בריצות קצרות, היינו זקוקים למכונת דפוס שמדפיסה באיכות גבוהה ביותר, אך גם מציעה יכולת להדפסת מידע משתנה רב", אומר מורן ברייר, מנהל מוצר בחברת כרטא.  

"מכונת הדפוס של HP אינדיגו ענתה על שתי הדרישות המרכזיות האלה שלנו", ממשיך מורן. "בחרנו במכונה של HP אינדיגו משום שאנו מפיקים כרטיסי ביקור עבור חברות גדולות, שעבורן, כרטיסי ביקור הם מוצר רגיש ביותר. ראשית, היות והכרטיסים מגיעים לכלל הבכירים בחברה, הרי שכל בעיה של איכות הדפסה ירודה עלולה לעורר זעם רב בחברה. 

"שנית, השמירה על ערכי המותג היא בעלת חשיבות עליונה. לחברות גדולות מאוד חשוב שכלל הצבעים של הלוגו יישמרו בצורה קפדנית בכל הפרסומים שלהם, בטח ובטח כשמדובר בכרטיס ביקור. מכונת הדפוס של HP אינדיגו מסוגלת לספק הדפסה איכותית מאוד ולשמור על הצבע בצורה מדוייקת". 

למרות העידן המתקדם וההיי-טקי שבו אנחנו חיים, כרטיסי ביקור מנייר הם עדיין מוצר חובה עבור בעלי עסקים ומקצוע רבים. מורן מסכם באומרו:" בינתיים עוד לא הומצא אביזר אלקטרוני או ממוחשב שיחליף את כרטיס הביקור, הזמין והנוח, המודפס על נייר. זו הסיבה שאנו פועלים כל העת במטרה לחדש, לפתח ולהפוך את כרטיס הביקור לכלי שיווקי יעיל, שיסייע ללקוחותינו ביצירת קשרים עסקיים חדשים". 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו