סיפורי הצלחה

הגלריה הלאומית בלונדון

במסגרת האולימפיאדה התרבותית בלונדון בשנת 2012, הציגה הגלריה הלאומית בלונדון תערוכה בשם "Metamorphosis" בהשראת ציוריו של הצייר טיציאן. התערוכה התבססה על הסיפורים רבי העוצמה שמתארים שינוי ביצירות המופת של טיציאן, והראתה כיצד ציורים נפלאים אלה מהווים השראה גם על ציירים בני זמננו. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במקביל לתערוכה, הזמינה הגלריה ספר שירים מאויר להפליא בהשראת הציורים.  כל 2,400 העותקים של הדפסת הניסיון של הספר נמכרו כמעט מיד. המוזיאון צריך היה להפיק במהירות רבה עותקים נוספים, אך זמן האספקה שנקב בית הדפוס המקורי שהדפיס את הספרים בדפוס אופסט, היה כששה שבועות. פירושו של דבר  שהספרים יגיעו רק לאחר נעילת התערוכה. 

המוזיאון בחר בהפקה בדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו וקיבל ספרים מוגמרים שלא ניתן היה להבחין בינם לבין הספרים המקוריים שהודפסו בדפוס אופסט. המוזיאון גם קיבל את הספרים שהודפסו בריצת הדפסה קצרה, בתוך שבוע במחיר יחידה נמוך יותר מאשר בדפוס אופסט. 

סיפור הצלחה זה מהווה הוכחה נוספת להצעת הערך של HP אינדיגו בשוק הספרים בעלי הערך, ובעיקר עבור מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press שמפיקה איכות הדפסה זהה לאופסט, על אותו נייר, באותן שיטות כריכה וגימור, רק באופן משתלם הרבה יותר מדפוס אופסט. 

סרטון על סיפור ההצלחה 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו