סיפורי לקוחות - תוויות ואריזות

"מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press מהווה פלטפורמת הדפסה מדהימה. הפרטים הקטנים והאיכות הפכו אותה לבחירה האידיאלית עבורנו ועבור לקוחותינו"
"במקום להדפיס את הפחיות באמצעות הדפסה קונבנציונלית, מינפנו את טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו, ויותר מכך, השתמשנו גם באלגוריתם HP SmartStream Mosaic של החברה".
"אם אתה רוצה לספק את הפיתרון הטוב ביותר, אתה חייב שתהיה ברשותך הטכנולוגיה הטובה ביותר... מערכת התאמת צבעים של HP אינדיגו היא כל כך טובה, שאין לנו כל בעיה להדפיס אלפי קרטונים".
"אנחנו מרוצים מאוד מהיחסים שלנו עם HP. החברה הקשיבה לנו, עבדה איתנו, ולימדה אותנו איך להפיק את המירב מהמכונה. ההדרכה – באתר שלנו ובישראל - הייתה טובה מאוד".
"עם צוות נפלא של HP וצוות המומחים שלנו, הותקנה מכונת הדפוס והחלה לפעול בתוך חודש,"
"אנו לא מכירים שום טכנולוגיה דיגיטלית אחרת שמסוגלת להדפיס באיכות כל כך טובה בחומרים סינטטיים. כמו כן, איכות ההדפסה היא מדהימה בהשוואה לטכנולוגיות אחרות. HP אינדיגו היא האופציה הטובה ביותר ".
" HP מציע לנו מצב win-win פנטסטי, כולם מנצחים! ".
"עקבנו מקרוב אחר החידושים הטכנולוגים של HP אינדיגו במהלך השנים, ומסקר השוק שערכנו, עלה שמכונות הדפוס של HP אינדיגו הן היחידות בשוק שמסוגלות לענות על דרישותיהם של לקוחותינו".
הכול אפשרי עם HP אינדיגו - על כך מעידים מאות סיפורי ההצלחה של לקוחות HP אינדיגו מרחבי העולם. המשותף ללקוחות שונים ממדינות שונות ומתחומי פעילות שונים הוא שהם הצליחו.
הכול אפשרי עם HP אינדיגו - על כך מעידים מאות סיפורי ההצלחה של לקוחות HP אינדיגו מרחבי העולם. המשותף ללקוחות שונים ממדינות שונות ומתחומי פעילות שונים הוא שהם הצליחו.
"זהו כלי אדיר שמשנה את כל הכללים עבור מותגים וקמעונאים. התוצאה הייתה אריזות באיכות מעולה והשקה מוצלחת של המוצר".
לאחר ההצלחה של קמפיין בינואר 2015, שהופק בשיתוף עם HP אינדיגו, השיקה החברה קמפיין חדש ברוח דומה לשנת 2016, שוב עם הטכנולוגיה של HP אינדיגו.
חברת ITC רצתה לרענן את חפיסות הסיגריות שהיא מייצרת ולהפיק חפיסות ייחודיות. הפיתרון: HP SmartStream Mosaic
"על פי תוצאות ביצועים של מוצרי מבשלת Waku Waku בשנה שעברה, קבלנו פי שניים יותר הזמנות מהמתוכנן".
"החוויה הכוללת שלי עם HP היא פשוט מדהימה. אנשי החברה לא מפסיקים לטפל בנו והם ממש עוזרים לנו לצמוח"
"זו בהחלט מכונה גדולה ומהירה יותר, שמאפשרת הדפסה על יותר מצעי הדפסה והיא מאפשרת לנו להגדיל את השוק ולשמור על לקוחות מרוצים ואפילו לזכות בלקוחות חדשים"
באמצעות מכונת הדפוס ,HP Indigo 20000 Digital Press אנחנו יכולים להדפיס בסטנדרטים גבוהים של גרפיקת צבע ואותיות קטנות, שהופכים את הדפוס הדיגיטלי לפתרון האידיאלי לאריזות לקידום מכירות ולריצות הדפסה קצרות. "
אוראו, עליה נאמר כי הינה מותג העוגייה הנמכר ביותר בעולם, אימצה עיצובי אריזה מותאמים אישית לחג המולד, שמופקים בעזרת טכנולוגית הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו.
"התמיכה וההדרכה שאנו מקבלים מ-HP היא מצוינת. ככל ש- HP ממשיכה לפתח טכנולוגיית הדפסה ואריזה ברמה כה גבוהה, יהיו עוד יישומים שנוכל להציע לשוק שלנו".
"האיכות, העקביות והיעילות של מכונת הדפוסHP Indigo WS6600 Digital Press הם יוצאים מן הכלל. כל מכונת דפוס חדשה של HP אינדיגו הביאה איתה שיפורים בצבע, במהירות ההדפסה ובעקביות הצבעים".
"ההדפסה על השקיות היא ללא תחרות. הצבע השחור הוא שחור אמיתי... הניגוד בין הצבע השחור ללבן הוא נהדר ואיכות ההדפסה מדהימה".
"בזכות האיכות הגבוהה של התוויות המודפסות בדפוס הדיגיטלי שלנו, זכינו בלקוחות חדשים רבים.. מכונת הדפוס של HP אינדיגו ממשיכה לבסס את המיצוב שלנו כספקית של שירותי דפוס באיכות גבוהה".
"אנחנו כבר מחכים שנים להגעתה של מכונת דפוס דיגיטלית בפורמט רחב. מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press הוכיחה את עצמה כפתרון הנכון".
"יכולות הדפסת המידע המשתנה של מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press ניהלו היטב את הנתונים והצלחנו להפיק את כול עבודת ההדפסה ביום אחד בלבד".
מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות חלק חשוב בתוכנית האסטרטגית שלנו לצמיחה בתחומי התוויות והאריזות המובחרות"
"מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press מאפשרת לנו להפיק עבודות הדפסה במהירות, ואפילו לשלב עבודות בלתי צפויות"
"אנחנו מפתחים שווקים חדשים לגמרי ומוצרים חדשים לגמרי. אנו עושים דברים בצורה שונה לחלוטין עם הדפוס הדיגיטלי"
"עם מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו פתחנו שוק חדש לגמרי לא רק על ידי משיכת לקוחות חדשים, אלא גם בכך שיכולנו להציע מוצרים חדשים ללקוחותינו הקיימים."
"העובדה שיש ברשותנו שתי מכונות דפוס WS6000 אינדיגו HP שפועלות יחד... היא ללא ספק ההחלטה הטובה ביותר שקיבלנו, כי כעת האפשרויות הן עצומות."
"מכונות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו הוכיחו עצמן כמועילות ביותר עבורנו... המכונות של HP אינדיגו מאפשרות לנו להישאר ביתרון על פני המתחרים. "
"בעזרת המידע המשתנה, אנו יכולים להפיק מספר מוצרים בגליל אחד ולעבד אותם ברציפות. הצבע גם עקבי באופן מפתיע. אתה רק צריך להגדיר את הפרמטרים ולקבל איכות בשפע
בעקבות ההצלחה המסחררת של הקמפיין "שתף קוקה-קולה" בשנת 2013, הושק בישראל בחודש יולי 2014 קמפיין חדש, מדהים ויצירתי אף יותר.
"בחרנו בדפוס הדיגיטלי כי אנחנו יכולים להגיע לרמות איכות מדהימות שלא יכולנו להפיק בעבר בדפוס אופסט".
מכונת הדפוס HP Indigo 20000 זכתה בפרס EDP לשנת 2015. הנה כמה דוגמאות שממחישות את יכולותיה.
וודקה סמירנוף מספרת לעולם שהאהבה מנצחת עם הטכנולוגיה של HP אינדיגו
בברזיל, קפה העטוף בנייר עיתון יומי מוכיח את טריותו!
"החברה שלנו מתבססת על הדפוס הדיגיטלי באופן בלעדי בשל יתרונותיו הרבים, שמאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מוצרים במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר".
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו