חדשות

PrintOS

לעשות דברים אחרת – ובמהירות – עם PrintOS

מאמר מאת גרשון אלון, מנהל פתרונות זרימת עבודה ב- HP אינדיגו

 

חודש ספטמבר 2016 היה חודש משמעותי עבור HP PrintOS: שוחררו יכולות חדשות , הוכרזה תאימות מורחבת לדגמי מכונות נוספים של HP Indigo, והוכרז הלקוח ה-1000 של HP PrintOS. 

 

אלה אכן חדשות טובות. והן חשובות לא רק בגלל הערך המוסף למשתמשים, אלא משום שהן גם מציינות דרך חדשה לעשות דברים - הן באתרי הפקות דפוס וגם ממש כאן ב- HP.

זה היה אז ... 
עסק הדפוס פעל במהירות איטית... התהליך מרעיון לקמפיין, דרך פיתוח ועיצוב ועד להפקה והשקה ארך חודשים. תהליך הבנת תגובת השוק והתאמת הקמפיין ארך עוד כמה חודשים.

 

באותה מידה, גם כאן ב- HP, דברים קרו באיטיות יחסית. שחרור גרסאות החדשות של מכונות דפוס ארך כמה שנים בדרך כלל. השקה של שדרוגים, אשר בדרך כלל כוללים גם תוכנה וגם חומרה, ארכו מספר חודשים. קבלת משוב מהלקוח היה תהליך מייגע, ואז פיתוח  הגרסה החדשה שמבוססת על משוב זה ארך עוד שנה. תהליך קבלת משוב ופיתוח בעקבותיו יכול היה להימשך שנתיים!

 

וזה היום ... 
עכשיו נשווה את זה לחווית HP PrintOS, שבה הכול עובד בהילוך מהיר.

בקיץ שעבר, הכרזנו על מערכת ההפעלה PrintOS, ועד אירועי פרה-דרופה בחודש פברואר, כבר היו לנו 30 משתמשים. עם ההשקה הרשמית בתערוכתdrupa   עצמה, מספר המשתמשים כבר עלה ל- 230. ועכשיו, רק כ-100 ימים לאחר drupa, בסיס המשתמשים כבר הגיע ל- 1000.
 
שלושה חודשים בלבד לאחר ההשקה, מערכת ההפעלה PrintOS כבר נמצאת במחזור השחרור השני- שחרור המבוסס במידה רבה על משוב מהמשתמשים ובקשות ספציפיות. תהליך של שנתיים התכווץ לשלושה חודשים בלבד! מדהים, לא? 

 

יופיו של ענן - והמחויבות שהוא דורש
ב- Drupa אמרנו שה- PrintOS הינו "פלטפורמה" עבור הפקות דפוס. וזה אכן כך. זה לא רק יישומים; וזה לא רק יכולות ותכונות ניהול הדפסה. זוהי פלטפורמה אינטראקטיבית לתקשורת. המשתמשים ב- PrintOS יכולים לספר לנו, באמצעות הפלטפורמה, איך זה עובד בשבילם, מה טוב, על מה עוד צריך לעבוד, מה חסר.

 

באותה מידה, אנו ב- HP גם יכולים לשאול שאלות, באמצעות PrintOS. אנחנו יכולים להריץ את האנליטיקה כדי להבין באמת כיצד לשפר ולהרחיב את הפלטפורמה בדרך היעילה ביותר. כי הכול נמצא בענן – וגם המשוב מיידי. זה גם מזרז את יכולתנו לפעול מהר יותר בתחום הפיתוח והפריסה.
 
ועם מהירות זו, אנו גם מקבלים אחריות נוספת להגיב במהירות לצרכים של הלקוחות שלנו.

מנקודת מבט של ספק שירותי ההדפסה, התהליך זהה. ההגירה של תחומי ניהול הפקת הדפוס לענן דומה לתהליך ההגירה שחווים מותגים רבים בתחומי השיווק והתקשורת בעת מעבר מדפוס לאינטרנט. עם האינטרנט, מותגים ולקוחותיהם נהנים ממשוב מיידי, תקשורת אינטראקטיבית, ותגובה מהירה. ועם פלטפורמת הענן, כל הצדדים המעורבים - ספקים, לקוחות, שותפים ומשתמשי קצה, נהנים מאותן יתרונות.

 

משדרגים בעקבות משוב מהלקוחות
הגרסה החדשה של PrintOS היא דוגמא מושלמת לאופן שבו הפלטפורמה משמשת ככלי תקשורת חיוני. המשתמשים ביקשו את היכולת לחבר יותר מכונות דפוס של HP אינדיגו ל- PrintOS; הם רצו לעמד קבצים ישירות ב- PrintOS Box; והם ביקשו ניתוח מעמיק יותר של מכונת הדפוס, יותר אפשרויות preflight, ואפשרויות סינון חכמות וקלות לשימוש שיתנו למשתמשים את מה שהם צריכים, כאשר הם צריכים זאת.

 

כל זאת ועוד כלול בגירסה החדשה של PrintOS .

 

קדימה במלוא המהירות
עד כה, עבדנו בקצב מהיר עם PrintOS, עם גירסה שנייה, רק כמה חודשים לאחר ההשקה. וכך אנו גם מתכננים להמשיך. אנחנו כבר עובדים על הסיבוב הפיתוח הבא בפלטפורמה והאפליקציות, ונמשיך לשחרר שיפורים והרחבות מדי פעם.

 

אנו רוצים לשמוע ממך
בכל שלב, למשתמשים יכולה להיות השפעה עצומה על הפיתוח. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך המערכת: PrintOS > Help > Contact HP. 

 

לפרטים נוספים וסרטונים באנגלית על יתרונות השימוש ב- PrintOS ומאפייני מערכת הפעלה זו, לחץ כאן

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו