כנס Dscoop החמישי בתל אביב מתקרב בצעדי ענק...

5-7 באפריל, 2016

זו ההזדמנות שלך להתחבר עם מנהיגים עסקיים, מקרוב ומרחוק, שחושבים כמוך, ללמוד על ההתפתחויות החדשות בתעשייה ולקבל השראה מחברות סטארט-אפ טכנולוגיות ישראליות.

בואו ליהנות ממספר ימים גדושים בטכנולוגיה חדשנית, חדשנות והשראה. בוא ללמוד ולצמוח בסדנאות מעוררות השראה והרצאות מרתקות ולחוות את Dscoop Wonderland’ או 'ארץ הפלאות של Dscoop' .

בימים שלישי ורביעי תוכל ליהנות מחווית "אומת הסטארט אפ" המלאה עם ליאור סושרד, אמן החושים המוביל בישראל, אמן טלפתיה ומנטליסט מהשורה הראשונה בעולם, מרצים מעוררי השראה וסדנאות אינטראקטיביות עם מומחים מתחום הסטארט-אפ. בין כל מפגש או הרצאה, יש די זמן כדי לדון בתוכן ההרצאות, לשוחח וליצור קשרים באזור השותפים של HP שם מציגות 50 חברות שותפות של החברה!

ביום חמישי, ממתינה לכם ארץ הפלאות של Dscoop (Dscoop Wonderland) באתר החברה בקרית גת – התצוגה הגדולה ביותר אי פעם בכנס Dscoop. תוכל לתור להנאתך באולמות תצוגה מרשימים בגודל 36,000 מ"ר, כאשר כל אזור בתצוגת הטכנולוגיה מתמקד בתחום אחר בתעשיית הדפוס. תוכל להיכנס לסדנאות, לראות הדגמה של מכונות הדפוס בפעולה, להתרשם מתהליך ייצור הדיו, לחוות את אזור הטכנולוגיה החדשה וליצור קשר עם החברות השותפות של HP.

 תוכנית הכנס:

team

יום שלישי, 5 באפריל
19:00 – 22:00

ביתן 2, מרכז הירידים, ת"א

אירוע הפתיחה של Dscoop, קבלת פנים ומופע פתיחה מרהיב עם ליאור סושרד

team

יום רביעי 6 באפריל
8:45 – 18:30

ביתן 2, מרכז הירידים, ת"א

תוכנית לימודית מעוררת השראה עם מרצים אורחים, סדנאות, ומושב מיוחד בסגנון ההרצאות של TED , בשילוב הפסקות רבות ליצירת קשרים עסקיים באזור השותפים.

team

יום חמישי, 7 באפריל
10:00 – 18:30

אתר HP אינדיגו בקרית גת

ביום חמישי, ממתינה לכם ארץ הפלאות של Dscoop באתר החברה בקרית גת- התצוגה הגדולה ביותר אי פעם בכנס Dscoop. אולמות תצוגה מרשימים בגודל 36,000 מ"ר...