חדשות

Dscoop להתחבר ולצמוח

האירוע הגדול הבא של ארגון Dscoop יהיה בישראל!
סמנו ביומן: כנס Dscoop EMEA החמישי
תל אביב, 8-5 באפריל 2016

 

זו ההזדמנות שלך להתחבר עם מנהיגים עסקיים, מקרוב ומרחוק, שחושבים כמוך, ללמוד על ההתפתחויות החדשות בתעשייה ולקבל השראה מחברות סטארט-אפ טכנולוגיות ישראליות. 

 

סדנאות מעוררות השראה, הרצאות מרתקות, הזדמנויות בלתי פוסקות ליצירת קשרים עסקיים, טכנולוגיות חדשות, מוצרים ושירותים חדשים שיוצגו לראווה באולמות תצוגה מרשימים בגודל 36,000 מ"ר באתר חברת HP אינדיגו בקרית גת – כל אלה יוצרים את כנס Dscoop הגדול ביותר אי פעם. זו הזדמנות יוצאת דופן ללמוד, להתעדכן, וליצור קשרים שיצמיחו את העסק שלכם.

 

ערן פרידמן, סמנכ"ל השיווק בדפוס אילן, ויו"ר כנס2016  Dscoop EMEA : "אני שמח להזמין את הלקוחות בישראל לכנס Dscoop הקרוב, האירוע הגדול של השנה בתעשיית פתרונות הדפוס של HP (אינדיגו, HP Scitex, HP Latex או HP Inkjet) שיתקיים הפעם קרוב אליהם, בתל אביב."

 

קישור להרשמה לכנס

 

חשוב לציין כי יש מחיר נוח למקדימים להירשם.

 

סרטון הזמנה לכנס

 

חדשות חמות - החברות בDscoop היא מעתה ללא תשלום!!!

החברות בארגון Dscoop פתוחה מעתה, ללא תשלום, לכל העובדים בכל החברות שברשותם פתרונות דפוס של HP אינדיגו, HP Scitex, HP Latex או HP Inkjet. עם יותר חברים ויותר תוכן מאי פעם, זהו הזמן המושלם להצטרף לארגון וליהנות מהיתרונות הרבים המוצעים לחברים. 

 

קישור להצטרפות ללא תשלום ל-Dscoop

 

תזכורת קצרה – מה זה  Dscoop?
Dscoop  הינו קיצור של Digital Solutions Cooperative. זהו ארגון משתמשים במוצרי פתרונות הדפוס של HP בעולם. הארגון נוסד בשנת 2005 בארצות הברית וכיום הינו ארגון בינלאומי המאגד מעל 8,000 חברים בצפון אמריקה, אסיה ו- EMEA (אירופה, מזרח התיכון, ואפריקה). זוהי עמותה ללא כוונת רווח, אשר מנוהלת על ידי חברים מתנדבים הממלאים תפקידים בדירקטוריון ובועדות המשנה. מטרת הארגון הינה להגדיל את המחזור והרווח של בתי הדפוס החברים בארגון ולשפר את הפרודוקטיביות המושגת מהציוד.

 

החברות ב- Dscoop מוצעת ללא תשלום לכל ציבור המשתמשים בפתרונות HP. כמו כן, מוצעת גם "חברות מדרגת פרימיום", שבמסגרתה, תמורת כ-1,250 שקלים לשנה, מקבלים החברים גישה להדרכות, כלים ואירועים נוספים. כמו כן יקבל אדם אחד בחברה הנחה של כ-400 שקל לכנס Dscoop EMEA החמישי בתל אביב. 

 

להתראות באפריל בכנס Dscoop בתל אביב!

 

קישורים נוספים:

 

למה כדאי להצטרף לדיסקופ? 

הכנס הרביעי בדבלין, יוני 2015

חברים מספרים על יתרונות החברות בארגון: 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו