מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo WS6800p Digital Press

הזנת גליל
קיבולת גבוהה

איכות פוטו אמיתית לספרים שטוחים, חיתוך תמונות, עריכות ועוד

 

מכונת הדפוס HP Indigo WS6800p Digital Press היא מכונת דפוס להזנה רציפה באורך 96 ס"מ, להפקת יישומי תמונות בגישת הפקה בקו ייצור. מכונת הדפוס מותאמת למעבדות צילום מקצועיות, ומהווה פיתרון לאספקת יישומי צילום איכותיים כגון ספרים שטוחים, הדפסי צילום וקנבס. 

 מהירות הדפסה מיטבית
עד 30 מ' לדקה ב- 4 צבעים
עד 60 מ' לדקה בשני צבעים או בשחור-לבן
עד 20 מ' לדקה ב- 6 צבעים

מכונת הדפוס שמובילה באיכות הדפסה וצבע
המאפיינים הייחודיים של טכנולוגיית ההדפסה HP אינדיגו הפכו אותה לפיתרון הדפוס הדיגיטלי המתקדם והמוביל בעולם. בזכות הטכנולוגיה של הדיו הנוזלי הייחודי HP ElectroInk ותהליך האופסט הדיגיטלי הייחודי, ההדפסים שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות פוטו אמיתית, הטובה ביותר שיש, כאשר איכות ההדפסה תואמת ולעיתים אף עולה על איכות טכניקת הליד כסף (silver .(halide עד שבע תחנות צבע במכונה מאפשרות את השימוש בדיו פוטו המיוחד של HP אינדיגו. 

פרודוקטיביות גבוהה
מכונת הדפוס מדפיסה 30 מ' בדקה ב-4 צבעים, ועד 20 מ' בדקה ב-6 צבעים. הזנת נייר בגליל מאפשרת הדפסה רציפה. הקישוריות למכונות ולמינציה וחיתוך תורמת גם היא להפקה הרציפה, ללא הפרעה. מערכת בקרה אוטומטית לגילוי תקלות מוקדם ולבקרת איכות מערכת מסייעת למפעיל למצוא ולסמן סתירות בין הקובץ הדיגיטלי לבין העותקים המודפסים.

תמיכה במגוון רחב של יישומים ומצעי הדפסה
שטח ההדפסה בגודל 31 על 98 ס"מ פותח אפשרויות רבות להפקה של יישומים בפורמט ארוך, כגון ספרים שטוחים, כריכות ספרים ארוכות ולוחות שנה. במקרה של עבודות הדפסה בפורמט קטן, עימוד (אימפוזיציה) יעיל מפחית את בזבוז מצעי ההדפסה והפקת יותר עותקים באותו מחיר. המכונה מדפיסה על מגוון ניירות, כולל ניירות צילום אמיתי וקנבס. אופציה ליחידת ציפוי ניירות כחלק מהמכונה מאפשרת הזנה של ניירות סטנדרטים. 

פיתרון אוטומטי מקצה לקצה
פתרון הדפסת פוטו של HP אינדיגו מציע פתרון דיגיטלי מלא בשילוב עם שותפים המספקים את המראה ותחושה של תמונות מקצועיות, לרבות פתרונות מותאמים אישית, מקדם דפוס דרך הדפסה ועד לגימור. 

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS  הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך. המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום. 

 

דוגמאות הדפסה

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו