מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo W7250 Digital Press

הזנת גליל
קיבולת גבוהה
מכונת הדפוס של HP אינדיגו זה בדיוק דיגיטלי מה שאתה דורש

מכונת הדפוס HP Indigo W7250 Digital Press מאופיינת בפרודוקטיביות גבוהה לנפחי הדפסה גדולים, ומהווה שילוב של איכות, פרודוקטיביות ועלות בעלות כוללת תחרותית ביותר. עם למעלה מ-60 מכונות מותקנות ברחבי העולם, מכונת דפוס מבוססת-ישומים זו מדפיסה למעשה על כל נייר שהוא  במהירות גבוהה.

מכונת מוזנת-גלילים זו שכוללת גם אופצייה לאפשרויות גימור ביחידה נפרדת, מהווה למעשה קו ייצור אמיתי. מכונת דפוס זו יכולה להחליף מכונת דפוס אופסט בהוצאה לאור של ספרים בריצות הדפסה קצרות, להפוך דיוור ישיר וקידום עסקאות לתהליך של שלב אחד, ולתמוך ביישומים דיגיטלים כמו ריצות הדפסה קצרות ביותר של ספרים ומוצרי תמונות.

מהירות הדפסה

14,000 עמודי A4 ב- 4 צבעים בשעה
19,200 עמודי A4 ב- 4 צבעים בשעה במצב Enhanced Productivity Mode
28,800 עמודי A4 בשני צבעים בשעה
57,600 עמודי A4 בשחור לבן בשעה

פריצת דרך בפרודוקטיביות ובמהירות

תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי HP ElectroInk. עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר.

מכונה המותאמת לכל מצע הדפסה

המכונה שומרת על רמה גבוהה של פרודוקטיביות ואיכות תוך הדפסה על מגוון רחב של מצעי הדפסה, לרבות מצעי הדפסה מצופים, בלתי מצופים וממוחזרים. יחידה לציפוי בצבעי יסוד (Inline priming) המשולבת במכונה מאפשרת שימוש במצעי הדפסה סטנדרטיים מסוגים שונים, כמו נייר אופסט בלתי מצופה, ובכך שומרת על עלויות נמוכות של מצעי ההדפסה.

פתרון מקצה לקצה

מכונת הדפוס כוללת בקר הדפסה דיגיטלי שניתן לשילוב עם מגוון רחב של פתרונות זרימת עבודה. יחד עם פתרונות של חברות שותפות של HP אינדיגו, כמו Hunkekler, המכונה מאפשרת פתרונות גימור המשולבים במכונה או פועלים כיחידה נפרדת למטרת אספקה של מגוון ישומים רחב בדרך היעילה והגמישה ביותר.

מידע נוסף אודות המכונה באתר HP Graphic Arts באנגלית 

דוגמאות הדפסה

סיפורי הצלחה

" כשבחרנו להיכנס לעולם הדפוס הדיגיטלי זו הייתה החלטה משיקולים עסקיים במטרה לפתח לנו איזו נישה משלנו. HP אינדיגו תאמו את כל הדרישות שלנו הן מבחינה תפעולית והן מבחינה שיווקית".
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו