מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 8000 Digital Press

הזנת גליל
קיבולת גבוהה

פרודוקטיביות מהפכנית להפקת תוויות ואריזות בגליל צר

מכונת הדפוס HP Indigo 8000 Digital Press היא מכונת הדפוס הדיגיטלית שמשנה את כללי המשחק מבחינת הפרודוקטיבית. המכונה מציעה מהירות הדפסה כפולה ממכונת הדפוס הנמכרת של HP אינדיגו להפקת תוויות ואריזות בגליל צר. המכונה מתוכננת לטפל גם בעבודות ההדפסה הארוכות התובעניות ביותר, ובכך מאפשרת לבתי דפוס להפקת תוויות ואריזות למעבר להפקה דיגיטלית מלאה.  

פרודוקטיביות ללא תחרות
במהירות הדפסה של עד 80 מטר לדקה, היתרונות הדיגיטלים  משתווים לפרודוקטיביות הדפוס הקונבנציונלי בהפקה של כל עבודת הדפסה שהיא. כלים מתקדמים למיכון צבע והתאמת צבעים מתוחכמת הופכים את ההתאמה לצבעי המותג קלה ומהירה, עם דיוק ועקביות יוצאי דופן ושמירה על צבעים זהים מהעמוד הראשון ועד לאחרון. 

מהירות הדפסה
60 מ' בהדפסה ב-4 צבעים
80 מ' במצב הפעלה להדפסה משופרת EPM – Enhanced Productivity Mode

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע
טכנולוגיית הדיו הנוזלי הייחודי HP ElectroInk הינה תהליך ההדפסה בצבע דיגיטלי היחיד שמשתווה לאיכות דפוס שקע (Gravure) ומספקת הדפסה ברזולוציה גבוהה ורגיסטרציה מושלמת. בתי דפוס להפקת תוויות ואריזות יכולים לעמוד בדרישות המחמירות לצבעי מותג בעזרת עד שבע תחנות צבע במכונה וטווח הצבעים הרחב ביותר של עד ל-97% מצבעי PANTONE®. 

הבחירה של המותגים
מותגים כמו קוקה קולה, באדווייזר, ואוראו משתמשים באיכות ההדפסה המוכחת של HP אינדיגו והטכנולוגיה הגמישה כדי לספק מענה לאתגרי השוק ולהישאר תחרותיים. ההדפסה של HP אינדיגו מסוגלת לתת מענה לנושא יחידת אחזקת מלאי (SKU - מספר המוקצה למוצר מסוים והמשמש לעקוב אחרי אספקה שוטפת של מוצר זה) ולעיצוב עונתי מחדש לייעל את שרשרת אספקה, ולייצר התאמה אישית בכמויות גדולות עבור מסעות פרסום שמטרתם הגברת מכירות. יכולות מידע משתנה ייחודיות עבור מותגים כוללים את העיצובים הבלתי מוגבלים של הכלי HP SmartStream Mosaic, ברקודים, טקסט, תמונות ומאפייני אבטחה.

מגוון יישומים
תוכל להפיק מגוון רחב של יישומים בגליל צר תוך מעבר קל ומהיר בין עבודות הדפסה שונות, לרבות תוויות רגישות ללחץ ושרוולים מתכווצים. תוכל להדפיס על מצעי הדפסה מעובי 176 עד 6,350 מיקרון, לרבות מצעי הדפסה מהמדף עם ציפוי מצעים כחלק מהמכונה, ועם דיו לבן HP Indigo ElectroInk Premium White, שמספק אטימות לבנה גבוהה בתהליך הדפסה ב"מכה אחת", שפותח הזדמנויות דיגיטליות חדשות. 

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו