מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 7900 Digital Press

הזנת נייר
קיבלת בינונית

מכונת דפוס מוזנת-גיליונות בעלת ביצועים גבוהים ויכולות יוצאות דופן

החופש לעשות יותר - מכונת הדפוס הנמכרת ביותר בעולם מעלה את הרף מבחינת איכות, רב-תכליתיות ופרודוקטיביות.

מכונת הדפוס HP Indigo 7900 Digital Press הינה מכונת דפוס דיגיטלית מוזנת-גיליונות  המובילה בשוק מכונות הדפוס בפורמט 33 x 48  ס"מ. מכונה זו משאירה אותך תמיד צעד אחד קדימה עם חידושים בתחום איכות הדפסה, מיכון חכם ומגוון מצעי הדפסה, שיאפשרו לך להגיע לרמות הגבוהות ביותר של יעילות הפקה. יכולות הדפסה ייחודיות מאפשרות הדפסה על המגוון הרחב ביותר של יישומים דיגיטלים. 

  • מהירות הדפסה עד 160 עמודים בצבע בדקה. 
  • גודל גיליון מרבי - 33 x 48  ס"מ 
  • הדפסה על מגוון בלתי מוגבל של יישומים לרבות קנבס ומצעי הדפסה סינטטים ומטאליים 

מגוון בלתי מוגבל עבור כל יישום שהוא
תוכל למלא על בקשה שהיא של לקוחותיך מהר יותר מאי פעם. יכולת ציפוי מצעי הדפסה של המכונה מאפשרת הדפסה על כמעט כל נייר שהוא ופותחת אפשרויות הפקה חדשות. תוכל להפיק יישומים בולטים שמושכים את העין עם אפקטים מיוחדים וצבעי דיו ייחודיים. טכנולוגיית "צבע במכה אחת" או One Shot Color מאפשרת לך להדפיס על  מצעי הדפסה מיוחדים כולל קנבס, מצעים סינטטים, מטאלים ולנטיקולר. הכלי HP SmartStream Mosaic מפיק מיליוני עיצובים שונים למוצרים ייחודיים בעזרת טכנולוגיית עיצוב משתנה. 

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע
בזכות הטכנולוגיה של הדיו הנוזלי הייחודי HP ElectroInk ותהליך האופסט הדיגיטלי הייחודי, עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש. בזכות עשרות חידושי תוכנה וחומרה, המכונה מפיקה את ההדפסים החלקים והחדים ביותר בתעשייה, כאשר איכות ההדפסה תואמת ולעיתים אף עולה על איכות אופסט. הדיו HP ElectroInk  מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, בנוסף לצבעי דיו מיוחדים, בעזרת שבע תחנות צבע במכונה. תחנת דיו חמישית היא הסטנדרט במכונה.

פרודוקטיביות גבוהה
תוכל להדפיס עד 160 עמודים לדקה ולמעלה מ-5 מיליון עמודי צבע מדי חודש. מיכון צבע מתוחכם מבטיח דיוק ועקביות צבעים סטנדרטי שמביאים לחיסכון בזמן ובעלויות. עוזר הפקה שמהווה חלק ממכונת הדפוס מבטיח הדפסה ללא הפסקה. תוכל ליהנות משרת ההדפסה העוצמתי ביותר שקיים בשוק. 

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך. המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום. 

למידע נוסף באנגלית מאתר HP Graphic Arts לחץ כאן. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו