מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 5900 Digital Press

הזנת נייר
קיבלת בינונית

נקודת הכניסה לאיכות של HP אינדיגו

מכונת הדפוס HP Indigo 5900 Digital Press משמשת כנקודת הכניסה לאיכות ההדפסה הדיגיטלית תואמת אופסט של HP אינדיגו.  יכולות מורחבות כמו הדפסה על מצעים סינטטיים ועבים ביותר מאפשרים מגוון רחב של יישומים בעלי ערך גבוה ומגוון חסר תקדים של צבעים. 

פרודוקטיביות גבוהה
מכונת הדפוס מפיקה 90 עמודים בצבע בדקה ולמעלה מ-2 מיליון עמודים בצבע בחודש. המכונה יכולה גם להפיק 5 מיליון עמודים בשחור לבן בחודש באמצעות מהירות הדפסה של 272 עמודים בדקה בצבע אחד - לכן זו הבחירה הטובה ביותר לבתי דפוס שמספקים עבודות הדפסה בנפח בינוני.

מהירות הדפסה
68 עמודי A4 בדקה ב-4 צבעים
90 עמודי A4 בדקה בהפעלה במצב Enhanced Productivity Mode
136 עמודי A4 בדקה ב-2 צבעים
272 עמודי A4 בדקה בשחור לבן

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע
תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי HP ElectroInk. עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, לרבות דיו לאפקטים מיוחדים, בעזרת עד שבע תחנות צבע במכונה. תחנת דיו חמישית הינה חלק סטנדרטי של המכונה. 

מגוון מצעי ההדפסה הרחב ביותר
מכונת הדפוס מסוגלת להדפיס על מגוון מצעי הדפסה רחב ביותר בשוק הדפוס הדיגיטלי. המכונה מסוגלת להדפיס על נייר מצופה ובלתי מצופה, כמו גם קנבס, מצעי הדפסה סינטטים, לנטיקולר, מטאליים כהים, שקופים וקרטונים. ניתן להדפיס גם על מצעים בעובי 22 נקודות ומצעים סינטטים עבים כד 24 נקודות. אפשר להשתמש ביחידות ציפוי המצעים כדי להדפיס על מגוון מורחב של קרטונים. 

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS  הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום. 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו