מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 5600 Digital Press

הזנת נייר
קיבלת בינונית
מכונת הדפוס של HP אינדיגו זה בדיוק דיגיטלי מה שאתה דורש

מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press מספקת איכות אופסט דיגיטלית ואיכות פוטו גבוהים ביותר. מכונת הדפוס מאפשרת מעבר רצוף וחלק בין עבודות הדפסה ובין סוגים שונים של מצעי הדפסה. המכונה מציעה גם יכולת חדשה להדפסה על מצעים סינטטיים. כל אלה הופכים את מכונת הדפוס למכונה האידיאלית עבור ספק שירותי דפוס שמציע מגוון עבודות הדפסה שונות ומגוונות.

פרודוקטיביות גבוהה

מכונת הדפוס מפיקה למעלה מ-2 מיליון עמודים בצבע או 5 מיליון עמודים בשחור לבן בחודש, ולכן זו הבחירה הטובה ביותר לבתי דפוס שמספקים עבודות הדפסה בנפח בינוני.

מהירות הדפסה

68 עמודי A4 בדקה ב-4 צבעים
90 עמודי A4 בדקה בהפעלה במצב Enhanced Productivity Mode
136 עמודי A4 בדקה ב-2 צבעים
272 עמודי A4 בדקה בשחור לבן

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע

תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי HP ElectroInk. עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, לרבות דיו לאפקטים מיוחדים, בעזרת שבע תחנות צבע במכונה.

מגוון מצעי ההדפסה הרחב ביותר

מכונת הדפוס מסוגלת להדפיס על יותר מ- 2,500 מצעי הדפסה, ולכן ספק שירותי ההדפסה יכול להציע יכולות הדפסה יחודיות כמו הדפסה על נייר כהה, שקוף, מטאלי וממוחזר, וכן על קרטונים מתקפלים.

הדפסת אבטחה

הדיו האדום הנסתר HP Indigo ElectroInk UV Red יוצר דפוס שנראה רק באור UV. מאפיין זה שימושי בעיקר בכרטיסי פלסטיק שמצריכים שימוש במאפייני אבטחה או באמצעים נגד זיוף.

שדרוג בשטח

מכונת דפוס זו מבוססת על מכונת הדפוס המצליחה HP Indigo press 5500. רוב החידושים במכונת הדפוס החדשה זמינים כאופציות שדרוג למכונת הדפוס 5500 הקיימת אצל הלקוח, ובכך משמר הלקוח את השקעתו הקיימת.

מידע נוסף אודות המכונה באתר HP Graphic Arts באנגלית 

דוגמאות הדפסה

סיפורי הצלחה

"אנו יכולים להדפיס במהירות כמעט כפולה עם מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press. על ידי הכפלת הפרודוקטיביות שלנו, הגברנו את אמון הלקוחות ביכולות שלנו כספק שירותי דפוס".
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו