מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 50000 Digital Press

הזנת גליל
קיבולת גבוהה

מכונת דפוס מוזנת-גלילים בפורמט הדפסה של 76 ס"מ, ליישומים איכותיים בנפח גבוה

מכונת הדפוס HP Indigo 50000 Digital Press הינה מכונת דפוס מהפכנית בפורמט הדפסהB1 דופלקס מוזנת גלילים שמציעה פרודוקטיביות פורצת דרך בשילוב איכות הצבע יוצאת הדופן של אינדיגו. תוכל ליהנות מעלות בעלות כוללת נמוכה להפקה של יישומים בעלי ערך וכיסוי גבוה, על מגוון רחב של ניירות הדפסה.

מכונת דפוס זו תוכננה עבור הדפסה בנפח גדול, ומהווה פתרון פרודוקטיבי להפקת ספרי תמונות, ספרי מחזור, פרסומים, דיוור ישיר וחומר שיווקי.

פרודוקטיביות גבוהה
תמונה בגודל 74.4 ס"מ על 111.76 מאפשרת גמישות אולטימטיבית ביעילות העימוד (אימפוזיציה).  תוכל להדפיס עד 24 מיליון עמודי צבע A4 בחודש, ו-770 דפים לדקה. תוכל להפיק 2300 עמודים לדקה בשחור לבן. 

מהירות הדפסה
 575 עמודי A4 בדקה ב-4 צבעים
1150 עמודי A4 בדקה בדקה ב-3 צבעים
1150 עמודי A4 בדקה ב-2 צבעים
2300 עמודי A4 בדקה בשחור לבן

מכונת הדפוס שמובילה באיכות הדפסה וצבע
תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי HP ElectroInk. עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט, כך שניתן להשתמש בשתי שיטות ההדפסה לסירוגין. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, לרבות צבעי ספוט, והדפסה ב-6 צבעים עם דיו מיוחד להדפסת פוטו, בעזרת עד שבע תחנות צבע במכונה. 

מגוון בלתי מוגבל של מצעי הדפסה
הודות ליחידת ציפוי מצעי ההדפסה שמהווה חלק מהמכונה, ניתן להדפיס כמעט על כל סוג נייר שקיים, לרבות נייר מצופה ובלתי מצופה, מבריק במיוחד וממוחזר.

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך. המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום.

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו