מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 3600 Digital Press

הזנת נייר
קיבלת נמוכה

מכונת דפוס שמאפשרת כניסה לעידן הדפוס הדיגיטלי ומציעה איכות הדפסה תואמת אופסט 

מכונת הדפוס HP Indigo 3600 Digital Press היא מכונה דפוס במחיר משתלם, שמציעה את האיכות של HP אינדיגו, ותומכת במגוון הרחב ביותר של מצעי הדפסה. הפעלה קלה מאפשרת לך להתחיל לעבוד במהירות. 

מאפיינים עיקריים:

מהירות הדפסה עד 90 עמודים בצבע בדקה. 
גודל גיליון מרבי – 330 על 482 מ"מ
מכונת דפוס דיגיטלית ראשונית באיכות אופסט

מכונת הדפוס HP Indigo 3600 Digital Press מציעה איכות הדפסה תואמת אופסט של HP אינדיגו ורבגוניות בהשקעה ראשונית נמוכה, והיא מהווה פתרון מושלם לחברות המעוניינות להיכנס לעידן ההפקה הדיגיטלית, בלא להתפשר על איכות ההדפסה. מכונת דפוס זו מציעה מגוון רחב של יישומים ופרודוקטיביות צבע מוגברת. 

גמישות הפקה מרבית
מכונת הדפוס HP Indigo 3600 Digital Press משתלבת בקלות בסביבות הדפסה קיימות, משלימה את מכונות דפוס אופסט ומרחיבה את מגוון השירותים בעזרת הדפסה על פי דרישה שלא מחייבת הדפסת כמויות מינימום. תוכל להדפיס בצבע עד 90 עמודים בדקה בעזרת מצב הדפסה לפרודוקטיביות משופרת (EPM- Enhanced Productivity Mode). 

המובילה באיכות הדפסה וצבע
 באמצעות טכנולוגיית הדיו הנוזלי הייחודי HP ElectroInk ותהליכי אופסט דיגיטלי ייחודיים, ההדפסים של HP אינדיגו הם באיכות הגבוהה ביותר שיש. ההדפסים תואמים ואף עולים על איכות דפוס אופסט, כך שניתן להשתמש בשתי שיטות ההדפסה לסירוגין. 

החזר מהיר על ההשקעה
זהו פתרון במחיר אטרקטיבי שמאפשר כניסה לעידן הדיגיטלי, כך שבעלי מכונת הדפוסHP  Indigo 3600 Digital Press יכולים ליהנות מעלויות תפעול נמוכות, אמינות ותוכניות תמחור גמישות.

מגוון רחב של מצעי הדפסה 
מכונת הדפוס במגוון הרחב ביותר מסוגו של מצעי הדפסה, לרבות מצעים מצופים, בלתי מצופים, מצעים מיוחדים ומצעים עבים עד לעובי של 16 נקודות. 

מכונת הדפוס 3600 מציעה: 

  • הדפסה חדה וצבעונית ב-CMYK
  • דיו ElectroInk ותהליכי הדפוס של אינדיגו שמספקים שכבה דקה ביותר של דיו לקבלת ברק אחיד בין הדיו למצע ההדפסה. 
  • אמולציית Pantone  בעזרת CMYK on-press וצבעי ספוט

למידע על מכונת הדפוס באנגלית באתר HP Graphic Arts

 

 

דוגמאות הדפסה

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו