מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 12000 Digital Press

הזנת נייר בגודל 75
קיבולת גבוהה
מכונת דפוס אופסט דיגיטלית בפורמט הדפסה B2 עם יכולות נרחבות 

רעיונות גדולים מתעוררים לחיים - מכונת דפוס בפורמט הדפסה B2 שמציבה סטנדרט חדש באיכות הדפסה, פרודוקטיביות וטווח יישומים

מכונת הדפוס החדשה HP Indigo 12000 Digital Press בפורמט הדפסה של 75 ס"מ מפיקה את טווח היישומים המסחריים הרחב ביותר עם איכות הדפסה מעולה, פרודוקטיביות גבוהה, גיוון ורב תכליתיות. מכונת הדפוס מבוססת על ההצלחה המוכחת של מכונת הדפוס המצליחה HP Indigo 10000 Digital Press, ומהווה פריצת דרך מבחינת יכולות ההדפסה, שמרחיבות את מגוון ההזדמנויות להרחבת העסק.

  • מהירות הדפסה עד 4,600 גיליונות B2 בצבע בשעה
  • גודל גיליון מרבי - 75 x 53 ס"מ
  • הדפסה על מגוון בלתי מוגבל של יישומים לרבות קנבס ומצעי הדפסה סינטטים ומטאליים 

כל עבודת הדפסה מסחרית שהיא
מכונת הדפוס HP Indigo 12000 Digital Press מציעה פתרון הדפסה דיגיטלית של כל יישום מסחרי על כל מצע הדפסה שהוא. ניתן להשתמש בגיליון בגודל המלא כדי להדפיס אמנות על קנבס, פוסטרים מרשימים, פולדרים, ספרים גדולים, מוצרים מיוחדים, ועוד.

פרודוקטיביות גבוהה עוד יותר
מכונת הדפוס מדפיסה 4,600 גיליונות B2 בצבע בשעה, ומסוגלת להפיק מעל שני מיליון גיליונות בצבע בחודש. המכונה מפיקה גם 4600 גיליונות דו-צדדיים בשחור לבן בשעה. כלי אוטומציה מתוחכמים מגבירים את היעילות ואת זמן פעילות המכונה. 

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע
תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי .HP ElectroInk עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, עד ל-97% מצבעי PANTONE® בעזרת שבע תחנות צבע במכונה. תחנת דיו חמישית היא הסטנדרט במכונה. כלים מהפכניים להתאמת צבעים מבטיחים דיוק ועקביות צבע מושלמים.

הדפסה על כל מצע הדפסה שהוא
מצב הדפסה One Shot Color מרחיב את היצע מצעי ההדפסה גם לקנבס ולמצעים סינטטים ומטאלים. משקל המצעים נע בין 70 ג"ר ל-400 ג"ר. עובי המצעים הוא בין 75 ועד ל-450 מיקרון, לרבות מצעי הדפסה מצופים, בלתי מצופים, צבעוניים וכהים, ואף קרטונים עבור קרטונים מתקפלים. 

להמציא מחדש את הפקות הדפוס
HP PrintOS הינה מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות לך להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו שברשותך המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי. HP PrintOS יאפשר לך לשפר ללא הרף את התפעול. תוכל להיכנס לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן בכל שעה ומכל מקום. 

למידע נוסף באנגלית באתר HP Graphic Arts, לחץ כאן. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו