מכונות הדפסה דיגיטליות

HP Indigo 10000 Digital Press

הזנת נייר בגודל 75
קיבולת גבוהה
מכונת הדפוס של HP אינדיגו
זה בדיוק דיגיטלי מה שאתה דורש

מכונת הדפוס הדיגיטלית מוזנת הגליונות הפרודוקטיביות ביותר שקיימת בשוק - מפיקה עד 4,600 גליונות בפורמט של 75 ס"מ בשעה. 

מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press מסוגלת להדפיס כל עבודת הדפסה מסחרית שהיא - באיכות של אינדיגו ועל מגוון מצעי הדפסה. מכונת דפוס חזקה זו מתאימה לכל ספק דפוס אופסט, ומדפיסה עמודים בעלי ערך בנפחי הדפסה גדולים במגוון רחב של יישומים.

מכונת הדפוס שמובילה באיכות ההדפסה והצבע

תהליך ההדפסה הדיגיטלי של מכונת הדפוס מתאפיין באמולצייה של דפוס אופסט באמצעות הדיו הנוזלי היחודי HP ElectroInk. עבודות ההדפסה שמפיקה מכונת הדפוס הן באיכות הגבוהה ביותר שיש, ולעיתים גבוהה אף מאיכות אופסט. הדיו ElectroInk מספק את טווח הצבעים הדיגיטלי הרחב ביותר, בעזרת שבע תחנות צבע במכונה.  

פרודוקטיביות גבוהה

  • מהירות הדפסה: 
    3,450 גליונות בשעה ב- 4 צבעים
    4,600 גליונות בשעה ב- 3 צבעים במצב הפעלה Enhanced Productivity Mode
    6,900 גליונות בשעה בשחור לבן
  • מחזור עבודה חודשי - עד 2.2 מיליון גליונות בצבע
  • פורמט הנייר של 75 ס"מ מאפשר אימפוזיציה יעילה של עבודות הדפסה ומפחיתה את העלות לעותק, ובכך דוחפת את נקודת האיזון הכלכלית מול דפוס אופסט. השילוב של מהירות ההדפסה עם המספר הגבוה של העותקים המעומדים בגליון הינה פי 2.5 מכל מכונת דפוס מוזנת גליונות שקיימת היום בשוק. 

מגוון מצעי הדפסה רחב

מכונת הדפוס תומכת במגוון מצעי ההדפסה הרחב ביותר מכל מכונה אחרת בשוק, ומותאמת להדפסה על למעלה מ- 2,500 מצעי הדפסה המאושרים לשימוש במכונת הדפוס, לרבות מצעי הדפסה מצופים, בלתי מצופים, מטאלים, ממוחזרים וקרטונים.

מידע על המכונה באתר HP Graphic Arts באנגלית 

 

 

 

 

 

 

 

 

דוגמאות הדפסה

סיפורי הצלחה

"אנו נרגשים ביותר מהעוצמה שמביאה מכונת הדפוס החדשה לשוק בישראל בכלל ולבית הדפוס שלנו בפרט. מכונה זו מהווה זינוק אדיר בהפקה הדיגיטלית שלנו. גודל הגיליון הדרמטי מציע ללקוחותינו יעילות ויצירתיות רבה יותר, ומספקת להם יתרון תחרותי ברור".
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו