מאמרים

קבלת ההחלטה המסחרית הטובה ביותר

הטיעון העסקי מדוע כדאי להשקיע במכונות הדפוס של HP אינדיגו

בעלי בית דפוס מסחרי שעדיין חושבים על עתיד ללא יכולות דפוס דיגיטלי, כדאי להם לשקול שוב את החלטתם לאור העובדות הבאות: 

על אף שדפוס דיגיטלי אינו עומד, עדיין, במבחן עלות-תועלת בעת הדפסת ריצות ארוכות סטטיות, הרי שהפיכתו לזרם המקובל בעולם הדפוס הופכת אותו לטכנולוגיה שכבר לא ניתן להתעלם ממנה. 

מעבר לשימוש בדפוס דיגיטלי להפקת עבודות הדפסה בעלות מידע משתנה, בריצות קצרות ובאיכות גבוהה ו/או עבודות הדפסה בזמני אספקה קצרים, הרי שעבור בתי דפוס רבים, השימוש בדפוס דיגיטלי הפך לשיקול עסקי ברור. איכות ההדפסה היא כה גבוהה שבתי דפוס רבים מצהירים שלקוחותיהם אינם יכולים כלל להבדיל אילו הדפסות הודפסו בדפוס דיגיטלי ואילו בדפוס אופסט. 

נתוני המכירות האחרונים של מכונות דפוס ברחבי העולם מוסיפים להראות כי לא רק בתי דפוס מסורתיים משקיעים במכונות דפוס דיגיטלי. התקנות בוצעו גם בבתי עסק לשכפול והפקה, בתי עסק עצמאיים ומתקני דפוס בתוך מפעלים . הזמינות המתרחבת של יכולות דפוס דיגיטלי מהווה הזדמנות עסקית אבודה עבור בתי דפוס מסחריים שבוחרים להציע דפוס אופסט בלבד . 

אז מהם הטיעונים העסקיים בזכות הוספת מכונת דפוס דיגיטלית לעסק שלך ? 
ראשית, אורך הריצות נמצא בירידה כך שיחסית, כמות גבוהה יותר של עבודות הדפסה נמצאת בטווח הפקה דיגיטלית שהינה משתלמת מבחינת העלות. בדו"ח  ‘The Cost of Color Print’ שפורסם על ידי חברת האנליסטים InfoTrends מופיעה ההערכה כי כיום משתלם יותר להדפיס 69.9% מכל עבודות ההדפסה בצבע במכונות דפוס דיגיטליות . 

שנית, דו"ח זה גם הציג עובדות המעידות על כך שעלות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו פחתה ב- 58% בעשור האחרון . בדפוס האופסט לא הייתה כל ירידה דומה, ועלויות ומהירות ההדפסה נותרו כשהיו. בזמן שהירידה בעלות הדפוס הדיגיטלי הפכה אותו לבר השגה, הרי שהאיכות הגבוהה והמגוונת של דפוס זה נותרה כשהייתה. 

שלישית, בעוד שחלה ירידה משמעותית בהיקף סוגי ההדפסות כיום, בעיקר בשל התרחבות הששלישית, בעוד שחלה ירידה משמעותית בהיקף סוגי ההדפסות כיום, בעיקר בשל התרחבות השימוש באינטרנט, השוק של דפוס מסחרי נמצא במגמת התרחבות. התחזיות מורות על צמיחה מ-15 טריליון עמודים בשנת 2005 - ל 17 טריליון עמודים בשנת 2010. 

אחת הסיבות לכך היא שדפוס דיגיטלי איפשר הדפסה מסחרית של מסמכים שבעבר שוכפלו באמצעים אחרים. בעלי בתי דפוס שברשותם מכונות דפוס של HP אינדיגו יכולים להפיק עבודות הדפסה בריצות קצרות, בצבע אחד ובשני צבעים באופן משתלם ורווחי. זאת באמצעות שימוש בפורמטים של קבצים סטנדרטים המאפשרים הזנה ללא הפרעה של עבודות הדפסה שונות למכונת דפוס של HP אינדיגו, עם מעבר מיידי מעבודות בצבע אחד לבין עבודות של עד שבעה צבעים. מספר מגשי נייר גדולים מאפשרים החלפה פשוטה של מצעי הדפסה, שהופכת את ההדפסה ליעילה יותר מאי פעם. 

התאמת צבעים מדוייקת, לרבות היכולת ליצור 97% מטווח הצבעים של ®PANTONE, כמו גם יכולתן של מכונות הדפוס המסחריות של HP אינדיגו להדפיס על מצעי הדפסה הנעים ממשקל של 40 גר ' עד 350  גר', פירושן שניתן לשלב בין עבודות הדפסה שכוללות מידע משתנה ברמה ואיכות גבוהות, יחד עם עבודות הדפסה סטטיות בריצות ארוכות שמודפסות בדפוס אופסט. 

טיעון מנצח אחרון להשקעה במכונות הדפוס של HP אינדיגו הוא המגוון הרחב של השירותים והתמיכה שמספקת HP. החל ממימון שניתן על ידי HP Finance, דרך תוכניות הדרכה, תוכניות תמריצים ותגמולים, ועד לאתר בלעדי שמציע חומר רב על בניית העסק שלך, חומר טכני ועוד. מחויבותה של HP ללקוחותיה מתבטאת בהרבה יותר ממכירת פתרונות. 

כל הגורמים הללו מובילים למסקנה שההשקעה בדפוס דיגיטלי של HP אינדיגו הינה השקעה כדאית מכל בחינה שהיא. 

 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו