מאמרים

מכונות הדפוס זוכות בפרסים

HP וחטיבת אינדיגו זכו בשישה פרסים של Digital Imaging Marketing Association
DIMA היא התאחדות עצמאית שפועלת בשיתוף עם צלמים, מעבדות פוטו, חברות המתמחות בתחום הפוטו ומשווקים של צרכי צילום. בתערוכה וכנס PMA שנערך בארצות הברית בחודש פברואר, 2010, הוכרזו הזוכים בתחרות השנתית של מכונות הדפוס דיגטליות והמדפסות שעורכת התאחדות DIMA. חברת HP וחטיבת אינדיגו זכו בשישה פרסים: שלושה פרסי מוצר דיגיטלי חדשני (DIMA Innovative Digital Product Awards) ושלושה פרסים בתחרות בין מכונות דפוס דיגיטליות (DIMA Printer Shoot-Out Awards). על פאנל השופטים נמנו שמות מוכרים וידועים בענף הפוטו.

תחרות  DIMA Printer Shoot-Out Awards השנתית ה- 15 במספר, בוחנת מכונות דפוס דיגיטליות, דיו ומדיה על פי קריטריונים עצמאיים של DIMA. על פאנל השופטים נמנים מומחים בתחום.

 מכונת הדפוס HP Indigo 7000 Digital Press זכתה בקטגוריה למכונת דפוס דיגטלית במהירות +71 עמודים בדקה, וניצחה בפער גדול את מכונת הדפוס Xerox IGen 4, כאשר היא זכתה בציון 7.883 בהשוואה לציון 6.233 של Xerox.

מכונת הדפוס HP Indigo press 5500 ניצחה בקטגוריה למכונות דפוס דיגטליות במהירות 21 - 70 עמודים בדקה. כאן שוב, מכונת הדפוס של  HP אינדיגו ניצחה בפער גדול את מכונת הדפוס Xerox 700, כאשר היא זכתה בציון 8.217 בהשוואה לציון 6.783  שקיבלה המכונה של Xerox. מכונת הדפוס של HP אינדיגו הייתה הזוכה בקטגוריה זו גם בשנת 2007.

ההדפסים של מכונות הדפוס הזוכות נבחרו מתוך 63 הדפסים שהוגשו לתחרות על ידי 18 חברות. ההדפסות הופקו מקבצים שנוצרו על ידי מומחי צבע מחברת X-Rite Color Services מארצות הברית. החברות המשתתפות התבקשו לספק מידע ספציפי המתייחס לסוג הציוד (מכונת דפוס, RIP, וכו'), החומרים המתכלים (מדיה, דיו/טונר/צבע וכו'), ותזמון ההפקה. פאנל של שופטים מומחים בחר את הזוכים בהתבסס על האיכות הכוללת של ההדפס הדיגיטלי ואיכות הצבע. 

זוכה אחרת היא מדפסת HP Photosmart ML D1000 Minilab, בקטגוריית "מדפסת ומינלאב דיגיטלים", למכשירים עד 12 אינטש

HP זכתה בפרסי החדשנות על שלושה מוצרים:

ARTtrust - פיתוח משותף של חברת HP ו- Prooftag, שמסייעת לצלמים ואמנים לשמור על האותנטיות של עבודתם, באמצעות מתן זהות אישית לכל פיגמנט של סדרת HP Designjet Z שמופק באמצעות דיו HP Vivera Pigment על מדיה או נייר תואם.

HP PHoto Center 5 Premier - מערכת מגוונת שניתנת לחיבור לתשתית מעבדה קיימת, או לשימוש כפתרון מלא אצל המשווק. המערכת מציעה מוצרי פוטו באיכות גבוהה: תמונות, ספרי תמונות, לוחות שנה כרטיסי ברכה ופוסטרים, שהלקוחות יכולים ליצור בחנות בסביבת שירות תוך שעה.

HP Instant Print Solution - מערכת שירות עצמי שמאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות להדפסות ומוצרים יצירתיים לאיסוף בתוך דקות, או במועד מאוחר יותר, באמצעות תכונת אחסון ושחרור מאובטח.

 רשימת קישורים

לתוצאות מבחן מכונת הדפוס HP Indigo 7000 Digital Press, לחץ כאן
לתוצאות מבחן מכונת הדפוס Xerox IGen4, לחץ כאן

 לתוצאות מבחן מכונת הדפוס HP Indigo press 5500, לחץ כאן
לתוצאות מבחן מכונת הדפוס Xerox 700, לחץ כאן

 להודעה לעיתונות באנגלית מטעם DIMA, המודיעה על הזוכים בתחרות, , לחץ כאן

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו