אודות החברה

בני לנדא - Champion in Print

בני לנדא, מייסד חברת Indigo וממציא הדפוס הדיגיטלי, הינו הראשון לזכות בתואר "Champion in Print"  של  IPEX

לנדא: "הדפוס הדיגיטלי הינו הכוח המניע מאחורי טרנספורמציה של התעשייה כולה. ברור לכל שהעתיד כבר כאן. עצם המחשבה כי החברה שהקמתי, כיום HP אינדיגו, מובילה את המהפך - מעבירה בי צמרמורת"                    

מארגני תערוכת הדפוס, המדיה וההוצאה לאור הבינלאומית Ipex 2010, הכריזו על זכייתו של בני לנדא בתואר "Champion in Print". לנדא, מייסד חברת אינדיגו (כיום חטיבת HP אינדיגו) וחלוץ הדפוס הדיגיטלי בצבע, הינו הראשון לזכות בתואר כבוד זה - ואליו יצטרפו תשעה "אלופים" נוספים, אשר יוכרזו מדי רבעון עד פתיחת התערוכה.

תואר הכבוד מוקיר את תרומתו של לנדא לתעשיית הגרפיקה והדפוס, לאורך שנים של פיתוח ועשייה. לנדא הקים את אינדיגו לפני למעלה מ-30 שנה, והדהים את עולם הדפוס כאשר הציג מכונת דפוס דיגיטלי צבעונית ראשונה, במהלך תערוכת Ipex 1993.

עם יותר מ-500 פטנטים רשומים על שמו, בנה לנדא את מעמדו כאחד הממציאים השופעים ביותר בתעשייה. מאז מכירתה של אינדיגו לענקית הטכנולוגיה HP, בשנת 2002, מכהן לנדא כיועץ אסטרטגי של החברה - לצד המשך פעילותו כיזם טכנולוגי.

לאחר ההודעה על הזכייה, מסר לנדא: "אני שמח לקבל פרס זה, לא רק בשמי אלה בשם כל עמיתי ב-Indigo, אשר רמת המחויבות, האמונה והיצירתיות שלהם הולידו את תעשיית הדפוס הדיגיטלי. לפני 15 שנה. בעת השקת מכונת הדפוס הדיגיטלי הראשונה, הכרזנו כי: 'כל מה שיכול להיות דיגיטלי יהיה דיגיטאלי - ועולם הדפוס לא יוצא מן הכלל'. בזמנו נתקלנו בסקפטיות רבה, אשר נעלמה עם השנים. בשבילי, זו ההרגשה הטובה מכל".

עוד הוסיף לנדא, כי "הדפוס הדיגיטלי הינו הכוח המניע מאחורי טרנספורמציה של התעשייה כולה. ברור לכל שהעתיד כבר כאן. בתי דפוס מסחריים מאמצים את הדפוס הדיגיטלי בקצב מהיר, שהופך אותו לתחום המתפתח ביותר בתעשייה. עצם המחשבה כי החברה שהקמתי, כיום HP אינדיגו, מובילה את המהפך - מעבירה בי צמרמורת".

טרוור קרופורד, מנהל תערוכת Ipex 2010, אמר: "אנחנו שמחים להוקיר את מר לנדא על תרומתו לעולם הגרפיקה, ומברכים אותו על היותו הראשון לזכות בתואר 'Champion in Print'. מדובר בחלוץ אמיתי, ועבודתו והתשוקה שבו מהוות השראה לכולנו

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו