חדשות

תערוכת Labelexpo אירופה 2015

לייבלאקספו הינה תערוכה בתחום התוויות והאריזות שמתקיימת מדי שנתיים בבריסל, בלגיה. השנה התקיימה התערוכה בין התאריכים 29.09 – 02.10.2015. לתערוכה הגיעו 36,000 מבקרים – עלייה של 13% מהאירוע הקודם בשנת 2013. 75% מהמבקרים הגיעו מאזור EMEA (אירופה, מזה"ת ואפריקה), 15% מאסיה פסיפיק ויפן ו-10% מארה"ב. 

 

חברת HP הייתה החברה היחידה בתערוכה שהציגה את פתרונותיה באולם משלה, שהיה גדול פי שניים עד שלושה מכל חברה מתחרה אחרת בתחום הדפוס הדיגיטלי!

 

חברת HP בחרה להדגיש את הטכנולוגיה, גמישות היישומים והדוגמאות של המותגים מכל רחבי העולם ידי הצבתם בלב לבו של האולם, בעוד מכונות הדפוס וציוד הגימור הוצבו מסביבם. אנשי HP ביצעו הדגמות חיות של המכונות בעבודה ואיפשרו למבקרים הרבים להתרשם מדוגמאות שהודפסו במקום, כמו גם מתצוגות מסביב שהציגו מותגים שונים מרחבי העולם בתחומים שונים, כמו תוויות, קרטונים מתקפלים ושרוולים מתכווצים. 

 

צפו בסרטון קצר על האולם של HP אינדיגו בתערוכה

 

לייבלאקספו 2015 – הזווית הישראלית

נציגים של 14 לקוחות קיימים ו-6 לקוחות פוטנציאלים הגיעו מישראל לתערוכה. כל אחד מהאורחים זכה ליחס אישי ביותר מנציגי החברה וקיבל סיור מודרך, ליווי צמוד והסבר על היישומים החדשניים השונים ואף זכה לראות את מכונות הדפוס השונות בפעולה. הליווי של כל אחד מהאורחים התמקד בתחום העניין הספציפי של כל אחד מהם, כמו מכונת דפוס מסויימת או יישום שיתרום לפעילות החברה שלו. 

 

חלק מהאורחים הישראלים הוזמנו גם לארוחת הגאלה המפוארת שנערכה במהלך התערוכה, וזו הייתה ללא ספק, חוויה מיוחדת ומעשירה. 

 

במהלך התערוכה, נרכשו שלוש מכונות דפוס על ידי אורחים מישראל, והן יותקנו באתרי החברות כבר ברבעון הקרוב. מעבר לכך, הייתה התעניינות רבה בקרב האורחים בטכנולוגיה, בפתרונות וביישומים השונים שהציגה HP אינדיגו. 

 

"התגובות שאנו מקבלים מהמבקרים הישראלים היו חמות ומפרגנות ביותר", מספר יוסי רובין, מנהל תיקי לקוחות בתחום התוויות והאריזות ב-HP אינדיגו. "התרשמות האורחים הייתה שהאולם של HP אינדיגו מרשים וללא ספק מוביל ואף גובר על התצוגות האחרות של כל החברות המתחרות שלנו. חברות אלה הבינו באיחור שהדפוס הדיגיטלי הינו העתיד של ענף הדפוס והחלו להציג פתרונות דיגיטליים. אנו מקדימים אותם באופן ניכר ומתמקדים בגמישות וביכולות של מכונות הדפוס שלנו. כל מכונת דפוס מפיקה מספר יישומים, כך שניתן להפיק תוויות, אריזות גמישות, שרוולים מתכווצים, קרטונים מתקפלים ועוד – כולם על מכונה אחת". 

 

"בזמן שהמתחרים מתמקדים רק בטכנולוגיה, אנו נמצאים כבר בשלב הבא ומציגים גם את גמישות היישומים באמצעות הדגמות של המכונות בעבודה, הדוגמאות שמודפסות במקום ודוגמאות של מותגים מכל רחבי העולם שהוצגו ברחבי האולם הענק שלנו", מסכם יוסי. 

 

מה הוצג באולם של HP אינדיגו ? 

פתרונות של החברות השותפות של HP בתחום זרימת עבודה, גימור והדפסת אבטחה הוצגו גם הם כחלק בלתי נפרד מהפתרונות הכוללים מקצה לקצה של HP אינדיגו. 

 

יכולות הצבע המדהימות של החברה המחישו היטב את פריצת הדרך הטכנולוגית של החברה. הדגמות "אתגר הצבע" הוצגו למעלה מ -300 פעמים במהלך התערוכה, כאשר מנוע אמיתי של HP הוצב בתוך קופסא שקופה שהדגימה טכנולוגיות ופתרונות מהפכניים כמו הדפסת צבע ב"מכה אחת" (One-shot  (technology , צבע לבן פרימיום, צבע לבן עבור שרוולים מתכווצים, צבע ורוד פלורסנטי, דיו שאינו מיטשטש, טווח הצבעים הנרחב, מצב הדפסה לפרודוקטיביות משופרת (מצב EPM ), מגוון רחב של מצעי הדפסה והדפסה בעלת מאפייני אבטחה. 

 

ארבעים עיתונאים הגיעו למסיבת העיתונאים שפתחה את האירוע של HP אינדיגו ב-29 בספטמבר, שבמהלכה הציג להם אלון בר שני, מנכ"ל החברה את כל החידושים והפתרונות של HP אינדיגו מאז האירוע הקודם בשנת 2013. אלון גם הכריז שהמכונה ה-1000 מסדרת HP Indigo WS6xxx נמכרה ללקוח מאיטליה. 

 

טקסים ואירועים 

בערב הראשון של התערוכה, התקיים טקס הפרסים העולמי של ענף התוויות והאריזות. היישום HP Indigo mosaic זכה ב"פרס החדשנות בתעשייה" היוקרתי. לקוח HP אינדיגו מספרד, Graficas Varias, זכה ב"פרס התווית הדיגיטלית הטובה ביותר". 

 

בערב השני של התערוכה, ב- 30 בספטמבר, קיימה HP אירוע VIP שאליו הגיע מספר שיא של 530 אורחים במוזיאון Autoworld, שבו נמצא אוסף מרשים של כ-400 רכבי וינטאג' מאז שנת 1886 ועד שנות ה-70 של המאה ה-20.  בערב זה, קיימה החברה את טקס הענקת הפרסים בתחרות "המצויינות של HP  אינדיגו בלייבלאקספו", שבמהלכו הוענקו פרסים ל-11 לקוחות שונים מרחבי העולם, שהוכרו כמצטיינים בתחומים שונים בהפקת תוויות ואריזות. 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו